KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Livia   ...z innego świata
27 czerwca 2010 20:56
Likier, owij do tego akurat nie mam 😉 albo coś będę kombinować, albo pozostanę przy nogach "łysych" na jazdach spacerowych, albo przy neoprenach na bardziej wyczerpujących 😉
wątek zamknięty
tattini, dziewczynka no a ja sama nie jestem przekonana. Ale jeszcze przemyślę 😉

Livia ja nie przepadam za pomarańczowym. Choć wam całkiem ładnie 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 czerwca 2010 21:05
xxagaxx dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
kasztan w polopadzie białym maritim, niestety ze strony bez logo

fot. korsik
wątek zamknięty
LOVELY  ile on ma wzrostu?? ;> Bardzo ładnie wygląda 😀
wątek zamknięty
hej, dziewczyny. Wiecie może jak się nazywa kolor eurostara szaro-różowego? 😡 Na tym zdjęciu u góry, trzeci od lewej

byłabym wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
wątek zamknięty
android skoro w ogłoszeniach użyłaś/eś zdjęcia ze szmatoholików to tam jest czarno na białym napisane co to za kolory.
wątek zamknięty
3 od prawej ? aga - chyba mylisz kierunki  :P
wątek zamknięty
3 od prawej ? aga - chyba mylisz kierunki  :P


taaaa 😡
wątek zamknięty
ups, tak od prawej, sory 😡 chyba jestem już zmęczona.
Tak, przecież jest to napisane na szmatoholikach. Żadko tam zaglądam, więc nie jestem za bardzo obeznana 😡
wątek zamknięty
LOVELY  ile on ma wzrostu?? ;> Bardzo ładnie wygląda 😀

ok 160-162cm
wątek zamknięty
disco, hehe... zgadzam sie. W tym momencie lavender wedruje na poczatek listy ulubionych szmatek. 😉
W rzeczywistosci wydaje mi sie, ze jest tak ze dwa tony ciemniejszy. Tu go na mocnym sloncu troche rozjasnilo.

Fantazja,, dzieki. Zgadzam sie w 100%.

juliadna, tez tak sadze.

Aga, ale mi teraz zrobilas smaka na tego iceblue....  :/
wątek zamknięty
ups, tak od prawej, sory 😡 chyba jestem już zmęczona.
Tak, przecież jest to napisane na szmatoholikach. rzadko tam zaglądam, więc nie jestem za bardzo obeznana 😡


To już niedostępna kolekcja. Sklep Girdian miał do niedawna wesję VS dostępną.

Klami haha 😀 Ja jutro go zamawiam 😀
wątek zamknięty
android, w sklepie horse-trade jest
wątek zamknięty
ktoś się mnie pytał czy jest dostępne to futerko w rozmiarze FULL. A no ino teraz jest 😉



sorki ze pisze tu ale nie wiem kto to był. Pw mnie zabijają aktualnie.


Do jutra można jeszcze się zgłaszać z zamówieniem!!!
wątek zamknięty
szmatoholicy, dobra wiadomosc, niedlugo zaczyna sie w equishopie wyprzedaz -20% kolekcji eskadrona 😉 szykowac portfele  😎
wątek zamknięty
Kasska - niepotrzebnie to mówiłaś ;( ja mam upatrzona jedna rzecz z ktorej zakupem nie chce czekać do targów, bo jak jej nie będzie to będę niepocieszona. Liczylam, ze wyprzedarze będę we wrześniu w okolicach sesji poprawkowej, bo wtedy mam zawsze więcej kasy.
wątek zamknięty
mam zdjęcia w Petrolu 🙂 jest boski.. I to chyba największy cotton w historii. Moje siodlo wygląda normalnie. Jak tylko wrócę do domu to wrzuce xD
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 czerwca 2010 13:05
Livia pierwsze najlepsze  😀
wątek zamknięty
kasztan w polopadzie moon


i skara w polopadzie moon


dokupiałm do niego owijki anky mist, pewnie będą za jasne ale moze jako-tako będzie to wyglądać  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 czerwca 2010 13:57
juliadna dzięki 🙂 do szmatoholików właśnie pierwsze wrzuciłam, ale pozostałe też mi się podobały 😉

korsik kasztan wygląda super 🙂 ale na skarym to tak trochę smutno wyszło...
wątek zamknięty
Moje w petrolu i owijach (mocno spranych) Toffee  😍



wątek zamknięty
trochę z innej beczki
czy w  upały też jeździcie w owijkach?
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
28 czerwca 2010 14:31
Tak. W czym niby ochraniacze miałby byc lepsze od owijek na upały? No chyba, że chcesz zupełnie bez niczego jeździć.
wątek zamknięty
Tak. Śnieg czy deszcz, upał czy mróz, zawsze.
wątek zamknięty
nie mówie że ochraniacze są lepsze, bo są plastikowa i w ogóle nie przepuszczają powietrza. Zastanawiam się czy nie jest za gorąco
wątek zamknięty
xxagaxx bardzo ładny ten petrol.  😍 teraz żałuję, że nie dołączyłam się do zamówienia...
wątek zamknięty
xxagaxx bardzo łany ten petrol.  😍 teraz żałuję, że nie dołączyłam się do zamówienia...


Dopiero na żywo się w nim zakochałam. Na zdjęciach katalogowych mi się średnio widział 😀

Korsik zobacz sobie temat o owijkach, już ta kwestia była poruszana ze 100 razy. a skarej ładniej w polopadzie 😉
wątek zamknięty
Mój się nie poci ani pod owijami ani pod ochraniaczami, więc jeżdżę w upały w jednym i drugim.
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 czerwca 2010 16:04
android, w sklepie horse-trade jest



hm ja jak kupowałam to właśnie szaro-fioletowy DR był ostatni i mi go ściągali 😀DD
więc może zastały tylko VS
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.