KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

bjooork  :kwiatek:

róż to jest moje odkrycie roku dla niego  😁

(gdybym była już zmotoryzowana i nie kończyła pracy o 18 to pewnie jeszcze bliżej by mnie ciągnęło ) 🙂
wątek zamknięty
Czy sa w PL sklepach polderki dralonowe eskadrona?
wątek zamknięty
Misia, co ty boski jest, bierz! 😀

wątek zamknięty
crazy półderke można spokojnie kupić na volcie lub na allegro.
wątek zamknięty
Ale mi sie schoko marzy :P roz roz:P
wątek zamknięty
Wisi roz w ogłoszeniach ale nie wiem jaka to kolekcja.
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2010 12:30
Ubrałam dzisiaj Posmana w błękit, pomyślałam - zrobię zdjęcie, pięknie się ustawił, zapozował... Na aparacie foto wyglądało ok, zgrywam na kompa... Dramat, prześwietlone masakrycznie. 😵



To naprawdę jest eskadronowy Sky + polary Horze 😉
wątek zamknięty
Pursat, mi tam się podoba.
Jak ja się patrzę na nasłoneczniony obiekt własnymi oczami to widzę go dokładnie tak samo.

wątek zamknięty
hej, ma ktoś pasiaka jarpola przebiśnieg-szafir? Jak wygląda na koniu? Jakby ktoś miał i mógł fotki wstawić to bym wdzięczna była... :kwiatek: bo choruję na niego😉
wątek zamknięty
Gniadosz w cottonie limette. Tylko oczywiscie swiatlo sprawilo, ze koloru to prawie wcale nie widac. :/

wątek zamknięty
Klami- wrzucałaś chyba w KR zdjęcie na którym imo fajnie widać kolor, takie dosyć od przodu 🙂
wątek zamknięty
Podmienilam  zdjecie. Tylko wydaje mi sie, ze znowu na tym slabo widac masc.
wątek zamknięty
ale kolor dobry 😀 Dziewczyny jest druga paczka! a że miałam awarię samochodu i będę jutro to powinnam mieć już wszystkie graty!!  😅 😅
wątek zamknięty
xxagaxx, a kiedy robimy to nastepne zamowienie ??
wątek zamknięty
no ja zamawiam teraz 😉
wątek zamknięty
xxagaxx, teraz, znaczy teraz juz zaraz ??
Czy teraz jest to domowienie ??
wątek zamknięty
No ja zamawiam wszystko co chcę i nie wiem czy będę domawiać jeszcze w lipcu. No jak będzie duże zainteresowanie to najwyżej się tym zajmę. Ale to pewnie na początku sierpnia bo jak się okazało od poniedziałku zaczynam już praktyki  😵 😵
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 lipca 2010 19:13
xxagaxx dalej chodzi o petrole i gelby czy o co ?? co można jeszcze domawiać ??  👀
wątek zamknięty
xxagaxx dalej chodzi o petrole i gelby czy o co ?? co można jeszcze domawiać ??  👀


Tak chodizło o petrole gelby i pare innych 😉 Było WIELKIE ogłoszenie 😉


a tak na zachętę dziewczyny 😀

Rosa  😍 😍 Nie lubię różu ale to jest CUDO!!


oraz Pink (jedyna odważna na rv co zamówiła, sorki za podpis ale musiałam pozaznaczać bo bym się już dawno pomyliła)

wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
01 lipca 2010 19:36
w ten czas było kiedy ja nie miałam dostępu do neta i jak juz zamówiłyście to sie skapłam 🙁(


przyjmujesz jeszcze jakieś zamówienia albo gdzie to można zamówić
wątek zamknięty
Możliwe ze będę zamawiać w sierpniu. Teraz już zakmnęłam zamówienie. Czekam na fakturę i jak dobrze pójdzie w piątek (no nie jutro oczywiście) będę miała już wszystko w domku 😀
wątek zamknięty
Pursat bo temu czaprakowi chyba nie da się zrobić normalnego zdjęcia  🤣

xxagaxx prawie na pewno będzie tak że trafi na śierściucha mojej przyjaciółki bo jednak dla mnie to chyba jednak zbyt różowy jest  😁
wątek zamknięty
No spoko 😀 Mój samochód już działa. ok 19-20  będę w wawie (już innych kataklizmów nie przewiduję)
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 lipca 2010 20:02
kotbury Precelek - dzięki, zawsze to jakieś pocieszenie. 🤣

Zrobię takie zdjęcie, że będzie dobrze widać. Po prostu źle ustawiłam aparat i wybrałam zbyt nasłonecznione miejsce. Jutro powtórka. 😁 Ale Posmanowi bardzo ładnie jest w takim jasnym kolorze. 😍

Rosa jest przecudowna, dobrze że to VS. 😉
wątek zamknięty
Da, takie nie do końca normalne 😁

wątek zamknięty
DL też jeszcze jest  😀iabeł: 😀iabeł:
wątek zamknięty
[img]http://i11.photobucket.com/albums/a163/albido/1-28.jpg?t=1278010949[/img]
[img]http://i11.photobucket.com/albums/a163/albido/2-28.jpg?t=1278011065[/img]

Kurcze coś mi się porobiło z dopasowywaniem rozmiaru zdjęć:/ Ciągle albo za małe albo za duże
wątek zamknięty
xxagaxx

Ten pink to prawdziwe cudo  😀 chociaz różowy to nie mój kolor  😡
wątek zamknięty
A ja na cale szczescie przystopowalam ze szmatkami. Jedyne co kupuje to od przypadku do przypadku jakiegos cottona.
wątek zamknięty
xxagaxx no i po co mówiłaś, że DL jest 😫 Będzie teraz za mną chodził... 🤔wirek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.