Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 listopada 2008 18:07
chodzi mi o blyszczace kropeczki wpadajace w niebeski
trzynastka   In love with the ordinary
25 listopada 2008 23:23
czym dokładnie zajmują się hostessy ?
Gillian   four letter word
25 listopada 2008 23:30
busch napisał: Moona- dzięki 🙂
Ostatnio gdzieś czytałam, że w ogóle te słynne zakwasy to nie odkładanie się kwasu mlekowego, tylko mikrouszkodzenia mięśnia. Podobno kwas mlekowy rozkłada się zawsze ok. godzinę po wytworzeniu. Czy to prawda?

prawda.
busch   Mad god's blessing.
25 listopada 2008 23:42
Gillian- a czy mogę poprosić jakieś konkretne strony internetowe, gdzie to by było tak ładnie wytłumaczone? Bo to by był niezły temat na referat z biologii
opolanka   psychologiem przez przeszkody
26 listopada 2008 10:33
ninevet napisał: czym dokładnie zajmują się hostessy ?

Tu znajdziesz wszystkie niezbędne info: http://www.hostessy-praca.com/
Czy można zdjęcie rtg -takie zwykłe na kliszy -wysłać mailem?
Czy skan wyjdzie? Wyraźny?
Jak to jest?
tania
normalny skaner nie da rady, najlepiej na negatoskop i zdjęcie aparatem
ogurek napisał: tania
normalny skaner nie da rady, najlepiej na negatoskop i zdjęcie aparatem
I wtedy wyjdzie wyraźne jak z cyfrowego rtg?
Tania, nie wiem jak inne części ciała, ale ja zdjęcie panoramiczne zębów skanowałam sobie zwykłym skanerem HP i wyszło zupełnie przyzwoicie. Choć chyba trochę poginęły rzeczy prawie carne i szczegóły w bielach nie są aż tak widoczne.
niestety nie, podaj adres to wyślę Ci takie foty
pytanie natury praktycznej... chodzi mi o jakiś transport Łódź > Warszawa
ale tak w okolicach północy... da się takie coś znaleźć?
Gillian   four letter word
27 listopada 2008 17:00
busch napisał: Gillian- a czy mogę poprosić jakieś konkretne strony internetowe, gdzie to by było tak ładnie wytłumaczone? Bo to by był niezły temat na referat z biologii

ja mam to w notatkach z fizjologii - w internecie musiałabyś pogrzebac, może coś się znajdzie 😉 jak będę miała chwilę to poszukam jakiś konkretów.

Pytanie mam ---> jaka jest minimalna długośc naturalnych paznokci pod żelowe tipsy? ale takie absolutne minimum?
ja tez mam pytanie transportowe
kogo polecacie jakiego przewoznika ktory by przetransportowal duza sofe 3 os i 2 fotele robiliscie taki myk kiedys kto najtanszy i najlepsszy
Jak to jest z kolorem oczu u Syberianow Husky (i chyba niektorych kotow i psow innych ras?)? juz precyzuje o co dokladnie chodzi
Jesli u czlowieka ma miejsce mutacja somatyczna to moze on miec rozne kolory oczu, nie jest to dziedziczne i jest wynikiem tylko i wylacznie mutacji genowej
wiec psy, ktore maja rozne kolory oczu tez maja zmutowany gen odpowiadajacy za barwe oczu? bo zwlaszcza u Syberianow jest to dosc czesta cecha, a mutacje raczej tak czesto nie wystepuja

mam nadzieje, ze ktos bedzie umial odpowiedziec na to pytanie, bo nauczycielka w skzole nie potrafila...😉
Ja mam dwie kwestie:

1. Jak to jest z mailami/łańcuszkami typu: jestem ojcem chorego dziecka, onet.pl zgodził się mi pomóc, ale jedyny sposób w jaki to może uczynić, to zapłacenie 30gr, jeśli wyślesz ten list zostanie przesłany do siedmiu osób.

Czy to ma cokolwiek wspólnego z prawdą? Niby jak takie coś miałoby działać przy normalnej opcji "przekaż"


2. Skąd się wzięło określenie "voltopiry"? Kto to zapoczątkował i w jakich okolicznościach?
busch   Mad god's blessing.
28 listopada 2008 16:30
Moona:
1. to zupełna bujda na resorach, taka sama jak łańcuszki szczęscia typu "jeśli do jutra tego nie wyślesz do 666 osób, to ci mleko skisnie w lodówce"


jak się ten "wynalazek" nazywa?
deborah   koń by się uśmiał...
28 listopada 2008 17:12
1.być moze ktoś na tych łańcuszkach zarabia, ale raczej nie ma to nic wspólnego z pomaganiem chorym dzieciom. każdy łańcuszek działa tak, że wszyscy adresaci dzięki niemu znajdą się na liście mailingowej rozsyłaczy spamów. bo zauważ że jak robisz prześlij dalej to w oknie wiadomości moesz zobaczyć wszystkie adresy mailowe poprzednich adresatów...
2. voltopiry wymyśliła quantanamera jako propozycję nazwy nowego forum 🙂
deborah napisał: 2. voltopiry wymyśliła quantanamera jako propozycję nazwy nowego forum 🙂
Nie nie, to pojawiło się dużo wcześniej, już na poprzednim forum można się było często na to natknąć.
Tylko nie wiem kto to zaczął
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 listopada 2008 17:16
To się pojawiło na jeszcze poprzednich wersjach forum...
ujawniało się w szczególnie w okresach nalotów szczypiorków typu 'kofam konisie' które były zjadane na śniadanie bez znieczulenia i pojawiania sie wielu banalnych pytan, z ktorych voltowicze wyciągali drugie dno i wątki zupełnie zbaczały z tematu =]
Gillian   four letter word
28 listopada 2008 20:45
Gillian napisał:
Pytanie mam ---> jaka jest minimalna długośc naturalnych paznokci pod żelowe tipsy? ale takie absolutne minimum?

Gillian - chyba nie ma znaczenia! zawsze i tak przyklejają tipsa z taką 2-3 mm zakładką więc powinno siąść, a później całośc zalewają żelem. Z czasem pazurek odrasta i tipsa juz nie ma w ogole tylko zel leja na Twoje wlasne😉
Gillian   four letter word
29 listopada 2008 13:51
aha 🙂 dzięki 🙂
po ilu godzinach można bezpiecznie usiąść za kierownica jeżeli się wypiło kieliszek czerwonego wina?
po jednym kieliszku mozesz miec 0,1 do 0,25 promila. 0,1 promila potrzebuje godziny, zeby calkiem sie ulotnic, wiec odpowiednio 1-2,5 h.
dziękuję Ci bardzo! piłam o 18 a muszę jechać o 1 w nocy wiec już będzie ok. uff
aaaa potrzebuje pomocy
co trzeba wcisnac na klawiaturze jak nagle mi sie znaki poprzestawialy
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 listopada 2008 18:24
ctrl sihtf? na raz?
Może mi ktoś pomóc ?
Jeśli bym własnoręcznie robiłą świeczkę, bo przypuśćmy wiem jak
to z czego zrobić knot ? Słyszałam że ze sznurówki cienkiej, ale w czym ją zamoczyć ?
Z góry dziękuję
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się