Farmerama.com

Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2010 16:03
3 brzoskwinie  😉 T&N właśnie masz 3 , a nie jedną brzoskwinię  😉 Chyba , że to od poziomu zależy - ja dostałam 3  😉 W sensie nie owoce , a drzewa  😉
zaproście mnie ktoś do znajomych. piłki się przydadzą 🙂
nick: weronkad
ushia   It's a kind o'magic
30 czerwca 2010 17:10
3 brzoskwinie  😉 T&N właśnie masz 3 , a nie jedną brzoskwinię  😉 Chyba , że to od poziomu zależy - ja dostałam 3  😉 W sensie nie owoce , a drzewa  😉

Ale Ci się udało! Normalnie to jest jedno drzewko. I raczej nie zalezy od poziomu, bo ja mam 51 - no chyba, ze odwrotnie proporcjonalnie 😉
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2010 19:09
Sama byłam zaskoczona . Narysowana jedna brzoskwinia , a tu mi się 3 pojawiły  😲 Wcześniej jedną albo dwie wygrałam zdaje się w szparagowym konkursie . Albo jedną wygrałam , a drugą kupiłam .
Jak usunąć konto?
Moja mama sobie założyła, ale nie gra i chce usunąć.
ushia   It's a kind o'magic
30 czerwca 2010 20:35
Po ilus tam dniach bez logowania samo sie usuwa
Dostałam tylko jedną brzoskwinię...  🤔wirek:
ushia   It's a kind o'magic
30 czerwca 2010 22:08
I tak powinno byc, to tylko Bischa jakies chody ma 😉
A to jedna  😁
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2010 22:39
A co ja mam poradzić na to , że mnie tak kochają  😂 🏇 🥂
Prezenty wysłane 😉 Jeśli ktoś ma ochotę coś mi wysłać, to bardzo proszę o zwierzaki (mam na razie tylko krowę) albo taczki. Wysyłając prezent nie traci się nic swojego, prawda?
Jestem na 16 poziomie i już się nie mogę doczekać odblokowania osławionej dzikiej łąki.
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2010 09:45
Taczka poleciała do Ciebie  😉
Nic nie tracisz , a dzika łąka naprawdę się przydaje , szczególnie teraz gdy walczę o łosie  😀
Właśnie brzoskwinkę 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 lipca 2010 11:13
Niedługo wyjeżdżam na 3 tygodnie. Można jakoś "zawiesić" konto? Trochę się boję co zastanę jak wrócę 😵 Zostawiał już ktoś konto nieużywane na dłużej?
Nie wiem, bo ja na razie mam konto kilka dni i cały czas go pilnuję.

Dzięki dziewczyny za prezenty!

Mam już łąkę - bardzo przydatna  😅
Misskiedis - nie da się zawiesić, po prostu wrócisz do zalanych, zachwaszczonych pól i zabluszczonych drzew  😉
No chyba, że wynajdziesz kogoś do opieki  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 lipca 2010 11:48
buuu... No cóż, zrobię co mogę czyli ponawożę... Wtedy nie powinno mi zalać pól, prawda? 👀
ushia   It's a kind o'magic
01 lipca 2010 11:52
Zalaniem się nie przejmuj, gorzej z chwastami, ale na to sie nie da niestety poradzic.
Na forum farmeramowym ludzie radzili, zeby zostawic zwierzaki na glodzie i pustepola
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2010 13:29
U mnie się faktycznie dziwne rzeczy dzieją  🤣 Kupuję za SG jedno ulepszenie orzecha włoskiego , wcześniej śliwki - i co ? Dostaję dwa ulepszenia każdego drzewa zamiast kupionego jednego  😁
Najpierw 3 brzoskwinie , teraz podwójne ulepszenia ?  😎
Bischa przyznaj się raz dwa za co oni Cię tak obdarowali  🤬   😁

Edit: Co się stanie jak skończą się zlecenia "restauracja"? Bo zostały mi już tylko 3 a świetna zabawa  👀
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2010 13:45
Może za ładne "wirtualne" oczy ?  😁
Mają być nowe misje ponoć , ale tak czekam od miesiąca chyba  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 lipca 2010 14:00
Vana, Ja już skończyłam pierwszy etap 'restauracji', więc czekam do 14 poziomu 😵
Już?   😵  Ołmajgasz, Notarialna jesteś moim farmeramowym guru prędkości...

A co jest od 14go poziomu? Bo ja jestem  😁


Edit: Ale zrobiłaś pierwszy punkt czy już wszystkie 15 i czekasz? Bo się zgubiłam  😡
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 lipca 2010 14:12
Zrobiłam do wymaganego poziomu 11, czyli jakoś 13/14, potem jest już od poziomu 14 czyli nie mogę zrobić bo nie są dostępne 😁

Aaaaaaaa  😁
Ale to i tak z prędkością światła  👍
Bischa, dostałaś 2 ulepszenia, bo w tym czasie trwał event, w którym można było kupić 2 w cenie jednego  😉
Kami   kasztan z gwiazdką
01 lipca 2010 20:29
Co zrobić ja zarasta dzika łąka  👀 piszą żeby szturchnąć sąsiadów - ale jak to zrobić  🤔

Dla rozjaśnienia - mam wszystkich sąsiadów...
ushia   It's a kind o'magic
01 lipca 2010 21:03
Kami, a wszyscy sąsiedzi sa aktywni? (Termometry sprawdź)

W kwestii sasiadów - jedna z moich opiekunek stajennych tez gra i potrzebuje jeszcze trójki sąsiadów.
Jakby ktos nie miał jeszcze kompletu, to chętnie przygarnie 😉
Nick: Girgona

Dzięki!
Bischa   TAFC Polska :)
01 lipca 2010 23:45
Klolcia tego to nie wiedziałam , nie wchodzę raczej na forum  😉 Nie czytam tej "tablicy" też co się po zalogowaniu włącza  😉
ja juz mam lake,ale nie moge jej uzywac, musze miec komplet sasiadow???

bo 3 ososby mi jeszcze nie odpowiedzialy, jakby komus brakowalo do kompletu, to podaje jeszcze raz nick -muxu-

te misje restauracyjne mi sie skonczyly :/ a arka noego,to dla mnie niepojete jak mozna w tak krotkim czasie dostarczyc 24 kury ?????
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się