PSY

Dzięki dziewczyny za pomoc i wsparcie 🙂

k_cian hovka? Jaką rasę masz na myśli, bo niestety nie wiem od czego to skrót  😡

Pon Pon
, Sienka Fajne jest to co piszecie o leosiach, muszę zatem dowiedziec się czy ktoś znajomy ma lub czy zna zaprzyjaźnioną hodowlę.

Aleksandra
W tej chwili jestem bardzo patriotycznie nastawiona, ale na charta namówić się nie dam. Żadnego 😉
pewnie chodziło o hovawarta


Hovawart 🙂 Dostępne w 3 wersjach kolorystycznych - czarny, czarny podpalany i biszkopcik.

Poniżej zdjęcia hovka znajomej - gdzieniegdzie z jej flatami 🙂  








Własność zdjęć Urszula Sar, jej strona domowa http://perrocobrador.pl/ ( z tym że to hodowla flatów)
k-cian przepiękny ten hovek
sierra a może collie?
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 lipca 2010 10:55
Sierra, pomogę Ci podjąć decyzję. Specjalnie dla Ciebie Morskie Przygody BJ'a 🙂

W jakąś ostatnią niedzielę pojechaliśmy nad morze


Rudzik bardzo lubi wodę, a jak zobaczył taki wielki zbiornik wodny, to nie mógł się powstrzymać


A jak usłyszał, że piasek skrzypi, to musiał sprawdzić co tam jest pod spodem


Doooobry pies


To nieprawda, że Leonbergery pochodzą z Niemiec. Pochodzą z Chin.


To co, wchodzimy do wody?


Rudziki są świetnymi pływakami i nurkami


Uwielbiają, jak sie im rzuca kije


I bardzo lubią biegać, szczególnie gdy ktoś im ucieka.


Niestety dzień się kończył i musieliśmy jechać do domu.
o jaaa! jaki swietny pies! nie wiedzialam naeet, ze jest taka rasa. cudowne macie te zdjecia znad morza 🙂 to Leonbergry tak? (wnioskuje z podpisu zdjec), jesli sie myle to prosze mnie poprawic
Katja, tak, Teli, wstawiła leonbergera - swoja drogą przyłączam się, świetne psisko.
Teli jest cudny!
Ale już wyobrażam sobie moment, kiedy taki mokry i upanierowany w piasku postanawia wytrzepać to z siebie tuż obok właściciela  😎
Mój to uwielbiał a jest jakieś ... 15 x razy mniejszy 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lipca 2010 11:46
jak tak patrzę na te wasze psiaki to mnie wzięlo na wspominki
taka byłam maluśka Molinka




i rosłam..


i ciągle dokuczałam




a wieczorkiem wrzucę aktualne zdjęcia "niedźwiedzicy "  😁
k_cian dziekuje 🙂

Euforia
nie dosc, ze konisko masz cudne to jeszcze rozbrajajacego psa, nie za dobrze Ci?  😁
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 lipca 2010 12:06
Katja, k_cian, T&N,  dziękuję, jest swietnym piesem, tylko czasami człowiek marzy, żeby poleżeć i nic porobić, a on przyłazi i domaga sie zainteresowania. Strasznie upierdliwy jest.
Euforia_80, pierwsze trzy zdjęcia rozbrajające. Te molosy cos w sobie mają.

Aleksandra[/b] W tej chwili jestem bardzo patriotycznie nastawiona, ale na charta namówić się nie dam. Żadnego 😉


łe - nie wiesz co tracisz!!  😉 ale mamy też przecież bardzo fajne PONy, ogary, gończe, podhalany... jest w czym wybierać. I czym sie chwalić  😀

edit: Euforia to zdjecie z kotem jest boskie! ja mam podobne, ale ze szczeniakiem  😎
http://picasaweb.google.pl/cepeliada/MIOTBUREJMamyMiesiac#5363603975843433890
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lipca 2010 12:10
hehe  będę nieskromna ale psiak jest naprawdę boski, uwielbia ja cała moja rodzina
faktem jest tez , że to nie jest taki normalny pies, chyba za dużo przebywa z ludźmi i czasami zachowuje sie jak my
skoro pan tak  spi to musi byc wygodnie  😁
😂  jaka fota! i jaki pies! hahaha
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lipca 2010 12:35
to juz ostatnie
i tak jej zostało, przyjmuje najrózniejsze pozycje w czasie snu



a właśnie, czy wasze psy też maja taki mocny sen że można je za łapska z budy wyciągnąć i się nie zbudzą?
Moja kruszynka często śpi jak zabita  😁
Euforia_80, świeta 🙂

tak, moja też ma taki sen. Ją można nie tylko ciągać za łapy po podłodze. Ją normalnie podnosi się na ręce (psicho przeszło 30kg więc nie takie maleńkie 😉 ) przenosi z miejsca na miejsce, nawet na łóżko można zrzucić z kilkunastu cm z rąk i się nie obudzi 😉

Ja chyba w swoim umiłowaniu dla dużych ras zostaję przy umiarkowanie dużych. Gabarytowo i masowo wszelkie dobermany, rottki, baucerony, wyżły, retrievery, berneńczyki, hovki itp i tyle psa na styk 🙂
Teli zakochałam się w Twoim czworonożnym !  💘

Ma ktoś jakiś pomysł na imię dla psiaka?  :kwiatek:
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lipca 2010 13:25
aleksandra  hehehe fajny ten twój potwór, one oczywiście strasza tylko wzrokiem i wielkością  🤣 ale moje maleństwo czuło sie jak wielki pies , który z kotem za pewne sobie poradzi  😁
[quote author=Sierra link=topic=32.msg640396#msg640396 date=1278058819]

Aleksandra[/b] W tej chwili jestem bardzo patriotycznie nastawiona, ale na charta namówić się nie dam. Żadnego 😉


łe - nie wiesz co tracisz!!  😉 ale mamy też przecież bardzo fajne PONy, ogary, gończe, podhalany... jest w czym wybierać. I czym sie chwalić  😀
[/quote]
(kolejność przypadkowa, bo oczywiście mam swojego absolutnego faworyta z tej stawki)

Mastiff Tybatański,
Leonberger,
Owczarek Podhalański,
Berneński Pies Pasterki...


Aleksandra, tak jak powiedziałam, chwilowo jestem bardzo patriotycznie nastawiona, bo z tej czwórki moim absolutnym faworytem  - póki co - jest podhalan właśnie 😉

K_cian
, dzięki, ale nie złapał mnie za oko. Ładny, ale chyba dla mnie ciut za ...lekki? 🙂

Teli, fanstastyczny! Zresztą, przez Ciebie w ogóle wpadł mi w oko leoś. Sama nawet Cię tutaj zaczepiałam, co to za rasa  😀

Euforia, ile ma teraz?

Dziewczynka
Collie? Nie w tym życiu, mam z nimi same złe "wspomnienia" niestety 🙁
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
02 lipca 2010 13:59
Sierra pełne 3 latka
to jeszcze jedno z kotem  😁
Sierra, tak się domyślałam 🙂 Mnie z kolei łapią duże ale właśnie lżejsze, tak jak pisałam. Takie pomiędzy.
dempsey   fiat voluntas Tua
02 lipca 2010 14:09
Sierra jeszcze jest bobtail

znam jednego i jest absolutnie rozbrajajacy  😍
(jest drugim bobtailem swej wlascicielki, bo ona po odejsciu pierwszego juz nie chce innych psow)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2010 14:17
Rak wątroby.
Jakieś pęcherzyki co pękają i krwią brzuch napełniają. Pytał czy uśpić czy walczyć. Ma walczyć.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 lipca 2010 14:20
Skoro aleksandra wspomniała o ogarach i gończych to ja wcisnę mojego posokowca 😁 Dawno nas tu nie było, więc w roli przypomnienia 2 zdjęcia i znikam 😎

JARA Trzymam kciuki za psiaka 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2010 14:38
Mój pies nie żyje. Wątroba była jak galaretka, rozpadała się w rękach, nie dało się nic zrobić. Tato właśnie pojechał po nią.



Nessie 2001-2010
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 lipca 2010 14:41
JARA, przykro mi  🙁  Wiadomo co było przyczyną takiego stanu?
JARA  🙁 wspolczuje...
Jara, mi również jest bardzo przykro  🙁 🙁 🙁 Trzymaj się jakoś!  :przytul:
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

02 lipca 2010 15:07
JARA, przykre, co piszesz. Trzymaj się jakoś.
JARA, współczuję🙁 trzymaj się.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się