Zabawa- "Jak wyobrażam sobię osobę wyżej"

hehe prawie - z konskiego ogona zrezygnowalam juz daaawno no i ja nigdy w zyciu nie zemdlalam.(Chyba , ze wtedy co prawie sie utopilam...)
Pomyliłam Cię z madziorkową. Przepraszam.  :kwiatek:
Ahh...To jak sobie mnie wyobrazasz teraz? 😉
Nastolatka bez końskiego ogonke, która nigdy nie mdleje.  😉
Czyli dzielna dziewczynka , której ogiery nie straszne.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lipca 2010 09:25
Tania hmm.. mam dwa wyobrażenia  😁

1. poważna, pracowita kobieta lat 30 z hakiem, ustatkowana, zawsze wie, czego chce od życia i umie dążyć do osiągnięcia swoich celów, ale nie kosztem innych. Bardzo empatyczna, dobrze dogaduje się z większością ludzi i jest ciekawska niczym małe dziecko  😉

2. pan po 50 z dużym brzuchem i w poplamionej koszulce w paski, który nie ma co robić w życiu i poluje na małe dziewczynki w sieci  😀iabeł:
smarcik osoba z bujna wyobraznia  🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2010 10:08
aga020596 opalona na czekoladkę, wysoka brunetka, miłośniczka kawy, o koniach dużo wie ale się tym nie przechwala, inteligentna, ale w szkole troszeczkę leniwa 😉, zamiłowanie do długich nicków
no madmaddie.... Wysoka no mozeee.... cos kolo 160 a i tak najwyzsza w domu. Leniwa- to na pewno. Czy duzo wiem o koniach? nie wiem,ze kocham je juz 11 lat a co do reszty -zajrzyj do watku o zdjeciach voltowiczow i voltopirow  😉
Nie mam pojęcia dlaczego, ale mam wrażenie, że pochodzisz z Hiszpanii. 😵
Ale kto? Maddie czy ja?
Ty. :P
Northern_Star, nie wiem czemu, wyobrażam sobie jako młodą dziewczynę jeżdżącą na folblutach.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2010 19:16
ikarina szczupła, ładne brunetka. inteligentna, uparcie dąży do celu, potrafi przyjąć życie takim jakie jest, ale potrafi walczyć o swoje. twardo stoi na ziemi, duze poczucie humoru. lubi się kształcić.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lipca 2010 19:19
madmaddie mała, ruda, charakterna osóbka  😀iabeł: z wielkim sercem, ale zarezerwowanym tylko dla najbliższych  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2010 19:30
smarcik wolna dusza z dużą mądrością życiową, potrafi z każdej sytacji wyciągnąć jak najwięcej, żyje chwilą, czuję się nie do końca dobrze w tym ograniczonym betonowym świecie
btw. ciekawe teorie się tu o mnie tworzą 🤣
madmaddie osoba z fajnym poczuciem humoru,wyrozumiala, ladna i nie wiem dlaczego - chcaca schudnac...
Northern_Star nie wiem dlaczego uwazasz,ze pochodze z Hiszpanii  ale musze powiedziec, ze nie jestes jedyna! A tak nawiasem mowiac to zawsze chcialam tam pojechac. 😉
Moze Ci sie tak kojarzy bo w watku ''Teraz slucham'' czesto zamieszczam piosenki gdzie jest jezyk hiszpanski...
aga020596   to dziewczyna lubiąca delfinki?;P Blondynka może? ;P Lubiąca Espaniolskie klimaty :P Czyli chyba sie opala troche ;P
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2010 20:23
Aga trafiło ci sie jak ślepej kurze ziarnko 😁
XxAniuchnaxX twarda z niej sztuka, w życiu sobie poradzi, w kaszę nie da sobie dmuchać, ładna szczypła nieco eteryczna
XxAniuchnaxXDelfiny sa fajne ale konie sa lepsze (avek jest taki bo mi sie nie chcialo foto szukac), blondyna - oczywiscie (najjasniejsza blondi ze szkoly 😡  )
Hiszpanskie klimaty? o Taaaaaak  😀  Chociaz w Hiszpani nie bylam... Opalac sie nie lubie - po prostu nie potrafie lezec plackiem i palic sie w sloncu!
madmaddie  raczej realistka,osoba lubiaca zawierac nowe znajomosci. 😉 Bardzo mila :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lipca 2010 20:42
Aga za niedługo będę mogła napisac o niej książkę 😁 jest dobra, wyczulona na cierpienie innych, ale nie pobłażliwa
patataj   tyle smaku - we fraku
07 lipca 2010 13:56
madmaddie, niska, drobna i aktywna kobietka koło 20, która ma spory dystans do siebie 😉
A mnie znowu dawno na forum nie było...  😵
ikarina, w życiu nie siedziałam na folblucie. 😉
patataj - w sumie już pisałam, ale co tam, spróbuję sobie Ciebie skojarzyć z czymś innym. 🤣 lubisz szybkie galopy w terenie, nie?
Northern_Star, wysoka, szczupła, brąz włosy i zielone oczy  Cierpliwa, miła, nie wiem czemu ale jakoś z okolicami mazur mi się kojarzy ...
Milutek Ban permanentny
12 lipca 2010 21:11
Mia :
Okrąglutka  🙂 i milutka brunetka  😎
to ten pingwin haha  😂 . Brunetka owszem ale czy okrąglutka? Zależy gdzie  😎 .
Mia przypomina mi Norah Jones... 🙄 nie moge uwolnić się od tego skojarzenia 😁
Vuko lubi zielenie na koniu, ale nie lubi... psów robiących Jej do ogródka? ;>
Vuko, Chyba za dużo Twoich zdjęć się naoglądałam i wyobrażam sobie ciebie tak jak wyglądasz 😁.
A co do charakteru to chyba jesteś bardzo uparta w pozytywnym znaczeniu tego słowa i ambitna.
galopada_   małoPolskie ;)
12 lipca 2010 21:58
Mia musi byc opalona bo jest z Pomorza  😎 z tego co kojarze po postach jest energiczna i widzialam ja w zakupoholikach wiec lubie kupooowac  🏇
MissTake lubię zielenie na koniach, co więcej, kocham zielenie na gniadych koniach:P Do psów robiących mi do ogródka nic nie mam, ponieważ nie mam ogródka:p To tylko podpis:]

Mia Jeju, aż tak dużo zdjęć wstawiam? 😡 Uparta jestem strasznie 😁 Ambitna? Powiedzmy 😁

galopada_ optymistka, ładna blondynka w różowych okularach 😉

edit: galopada_ mnie wyprzedziła, więc uzupełniam posta o moje wyobrażenie o niej 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się