Bryczesy

A poza Decathlonem widział ktoś jeszcze jakieś okazje cenowe ? 🙂  😎
Hmm, co myślisz o Karinie na Ursynowie? Tam do dwustu złotych spokojnie coś znajdziesz. 🤣
Niestety nie moje okolice  👀
A w sklepach internetowych, może ktoś w Was jedne z tych:
http://www.okser.pl/hkm-bryczesy-mlodziezowe-sandy-p-4865.html
http://www.okser.pl/hkm-bryczesy-mlodziezowe-stretchy-p-777.html
Jak się sprawują ?  😉
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Za tą cenę musi być cudny!  🤔wirek:

Mam nadzieje tylko że rozmiar 34 nie będzie na mnie mały.. 🙁
dziewczyny poszukuje linku do strony z używanymi bryczesami (taki koński lumpeks 😀) ktoś tu kiedyś podawał ale nie mogę znaleźć
Chuda dołączę się :kwiatek:  🙂
Dramka dziekuje :kwiatek:
Cześć  😀 Mogłybyście mi powiedzieć, czy pełen lej w bryczesach przeszkadza, gdy na dworze jest ciepło/gorąco? Wiem, że już tu o tym gdzieś była chyba mowa, no ale może warto przypomnieć  💃
w niektorych tylek sie poci 😉
Szela Jeżeli lej jest oddychający tak jak w bryczesach (pikeur, eurostar, cavallo itd) tyłek nie ma prawa pocić się  🤬
Dramka,nie bij  :P Pikeur,cavallo, euro-star - fajne bryczesy, niefajne ceny
Cena za jakość 😉

Ja myśle że warto dać za np pikeur 300zł niż za FAIR-PLAY 259zł..
xequus i jak te bryczesy które zamówiłaś, jak z jakością, zadowolona jesteś z zakupu ??
---> http://www.allegro.pl/item1079412925_bryczesy_schou_pelny_lej_r_l_40_42_kratka_turk.html
Dramka, a mogę wiedzieć dlaczego sprzedajesz bryczesy za 300 zł, warte o wiele więcej?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
03 lipca 2010 20:01
Cena za jakość 😉

Ja myśle że warto dać za np pikeur 300zł niż za FAIR-PLAY 259zł..


tylko ze normalnie pikeur'y kosztuja ponad 400zł, to jedynie u ciebie mozna kupić taniej, chociaż nie ma takiego wyboru jak w sklepie co do rozmiaru i koloru 😉
powiem wam ,ze bryczeski biale zszarym lejem VILLA HORSE spisały sie !

wogole mi nie bylo gorąco i sie czlowiek nie spocil  😁
Dramka, a mogę wiedzieć dlaczego sprzedajesz bryczesy za 300 zł, warte o wiele więcej?


Ponieważ nie mam takiej marży jak sklepy.

Ktoś Straciłam rozum i kupiłam takie jak twoje tylko białe (z pełnym)  🤔wirek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 lipca 2010 16:05
Dramka, gratuluję zakupu w takim razie...ja białe na szczęście mam huntery i lugany 😉
ponieważ Marysia wysmarowała mi moje przepiękne czerwone swoim kremem do buźki,leżą w praniu i czekają ....nie farbują,prawda?i nie zostanie mi plama po tym kremie,prawda?


jeszcze nawiązując do dyskusji o pełnym leju w upały - ostatnio tak się złożyło,że jeździłam po 2-3 konie dziennie,jednego po drugim...robiłam to albo w pikeurach cindy albo pikeurach wspomnianych czerwonych....mimo temperatury i czasu spędzanego w siodle miałam
tyłek suchy 😉
Ja wczoraj wypróbowłam swoje nowe RTS-sy. 4 godziny w siodle, w ogóle nie odczuwalam, że jest mi gorąco.  Bardzo dobrze mi w nich było. Szkoda, że już się skończyły.
Solina Nie tylko u mnie można dostać pikeury za 300zł. Np. Equishop robi promocje i nie tylko Equi-shop  😉

Na torwarze mieli pikeury softshell za 350zł i nie kupiłam  😵  🤔wirek:

Ktoś krem może być problemem. Mogą farbować więc bym wyprała osobno i na ślady po kremie nałożyła płyn do naczyć.  😀
Lej w bryczesach pikeur jest oddychający więc pupa nie ma prawa sie pocić  :rozga🤔

Trafiły mi się też PIKEURY niebieskie z granatowym lejem  😜
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 lipca 2010 05:51
Trafiły mi się też PIKEURY niebieskie z granatowym lejem  😜


A masz może zdjęcie  👀 Muszą wyglądać ślicznie  🙂
Narazie nie mam real fotki, jeszcze nie mierzyłam..
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 lipca 2010 11:31
Dramka dzieki Kolor połączenie kolorów interesujące  😉 Ciekawe jak na żywo wygladają?
Na żywo wyglądają tak (pierwsze od lewej)

Ale jednak nie zostawiam ich sobie, wole kratke.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 lipca 2010 20:30
Ładne  😀iabeł:
Nabyłam drogą kupna "bryczesy na lato", czyli z obniżonym stanem i z - w miarę - cienkiego, super obcisłego i elastycznego materiału i jestem zachwycona!

Nie były tanie, ale warto było: szczerze polecam Horze Grand Prix!

Warte każdej złotówki!  😀
Aaa, też je miałam - suuper fajne, tylko się za duże zrobiły i trzeba było sprzedać 🙁
Sierra,poci się w nich tyłek?
Odkryłam ostatnio i chciałam się podzielić że bryczesy lepiej się pierze w płynie do prania niż w proszku.  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się