Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

Met   moje spore
04 lipca 2010 16:56
zaraz wyjdzie na to, ze trzeba odebrac konie wszystkim, ktorzy nie stosuja produktow anky i nie ubieraja sie pod kolor 🙄

jak troche sie wysilicie, ze przypomnicie sobie, ze przed era padow swiat tez sie krecil
aien, nigdy w zyciu nie wsadzilabym koniowi do pyska zardzewialego metalu  🤔

Met , przeciez nikt jej nie kaze kupowac anek, czy esow. zwykly czaprak nie kosztuje majatku, ale jak juz mowilam- dobrze ulozony kocyk nie jest zly  😉
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
04 lipca 2010 18:57
Co do wędzidła to się zgadzam. Ale nic nie poradzimy. Jeśli kogoś to dręczy po nocach niech zdobi prezent temu konikowi i kupi mu inne.
Niestety, nie każdy koń ma szczęście chodzić w wędzidle HS Spranger...  😉
a co jest zlego w zadzewialym wedzidle?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 lipca 2010 20:31
katija, Chociażby to, że jak dojdzie do zranienia może wdać się zakażenie.

Met, Nikt tu nie mówił o padach Anky (sama ich nie cierpię), nikt nie mówi o jeżdżeniu w bluzkach z mankietami. Chodziło o dziewczyny, które jeżdżą w bluzkach na ramiączkach z cyckami i brzuchem na wierzchu (w końcu trzeba pokazać, (popisać się), że ma się czym oddychać 😂 ). Nie gorączkuj się, bo ci żyłka pęknie. 🙄
osobiscie nie wiem jak smakuje rdza, ale chyba nawet nie chce sie przekonac  🤔
Notarialna,  ja nie pisze o wedzidle pelnym ostrych krawedzi, tylko po prostu zardzewialym. prosze o konkretny argument co w nim takiego zlego. a zakazenie moze sie wdac przy kazdym skaleczeniu.
olgen moze sie zdziwisz ale konie LUBIA rdze.
Met   moje spore
04 lipca 2010 20:55
to prawda, konie lubia stare, zardzewiale wedzidla
to z tymi wędzidłami to na serio?
konie lubią rdzę?
Ja gdzieś o tym czytałam. Podobno niektórzy ludzie nie zmieniają wędzideł właśnie dlatego, że ich koniom po prostu ten smak pasuje.
Met   moje spore
04 lipca 2010 21:29
calkiem serio
Severus   Sink your teeth into my FLESH
04 lipca 2010 21:30
też obiło mi się to o uszy
aien   wędrowiec
04 lipca 2010 21:37
Kiedy zmieniłam wędzidło (z zardzewiałego, a miało być nierdzewne) mój koń był nieźle zdziwiony. Ale nie używam tego starego, wisi jako ozdoba u dziadków w domu, po oczyszczeniu.
Nie widzę nic złego w takich zardzewiałych wędzidłach, o ile nie jest z łańcucha do piły motorowej.
jak mowie sama nie probowalam i rowniez mnie dziwi fakt, ze mozna to lubiec, haha  😀
Met   moje spore
04 lipca 2010 21:41
zakladam, ze wlasnych kupek tez nie jadasz, wiec moze nie oceniajmy koni ludzka miara 😜
Myślałam, że na linku do fotobloga zobaczę znowu jakieś brudne samostojące ściery na zakudlonym koniu- czy wy nie przesadzacie?
Czysty ręcznik/koc/cokolwiek, w miarę pasujące wędzidło- w czym problem? Jeździ w tym co ma!

Co to do tekstów o Ankach i Sprengerach- jedzie mi to dramatem. I kompleksami 😀
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
04 lipca 2010 21:47
podobno smak rdzy zachęca konie do żucia?
Met   moje spore
04 lipca 2010 21:52
podobno smak rdzy zachęca konie do żucia?


ano. podobno jest slodkawa

Burza, sila reakcji zostala uzyta proporcjonalnie do sily oburzenia 🤣
Met, nie dobijaj. Ja widzę normalne rekreanckie czyste jeździectwo, a od ręcznika zamiast szmaty koń nie zdechnie. Przynajmniej częściej się go pierze. Ale teksty na obronę- aż cycki opadają.
jednak rdza nie kojazy mi sie najlepiej, wole tradycyjne wedzidla  🙂
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
05 lipca 2010 10:46
😂 Rozwaliło mnie to ogłoszenie  😵
nie widzę nic dziwnego w ogłoszeniu. przeciez na różne zabawy czy imprezy wynajmuje się kucyki do oprowadzania dzieci.
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lipca 2010 11:51
Mnie też to nie dziwi. Od nas kucyk jeździł "obsługiwać" jakąś imprezę dla dzieci w pobliskim ośrodku, który takiego kuca nie miał.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
05 lipca 2010 12:08
W pierwszym momencie oburzył mnie fakt wynajmowania konia. Ale macie rację- to moja nadinterpretacja, prawdopodobnie z koniem jeździ właściciel na imprezy, a nie wynajmuje samego kuca z siodłem  😉
A jednak jeden podpunkt jest co najmniej dziwny
* wynajęcie bryczki z kucykiem dla 7 os. na godz - 200zl, po drugiej godz możliwość negocjacji

jeden kucyk na 7 osób w bryczce???
Milutek Ban permanentny
05 lipca 2010 20:49
Pomyłka wątku .  🤬 Bardzo przepraszam  😡
A Kto widzi tu Arabka zajezdzonego metodami Montiego Robertsa?! 🤦
http://allegro.pl/item1117098922_czysta_krew_arabska.html
Milutek Ban permanentny
05 lipca 2010 20:58
A Kto widzi tu Arabka zajezdzonego metodami Montiego Robertsa?! 🤦
http://allegro.pl/item1117098922_czysta_krew_arabska.html



o.0  😵 Brak słow .... na głupote  ( i mądrość ) ludzka  🤔 🍴
Mnie to ogłoszenie trochę zdziwiło:
"Potrzebna osoba do objezdżania koni w stajni skokowej w Niemczech.Wymagania to oparcie konia na wędzidle w przeganaszowaniu.Praca legalna.Osoby zainteresowane proszę dzwonić lub pisać SMSa bo nie mam dostepu do internetu."
Pomijając fakt, że dla wielu osób oparcie w przeganaszowaniu jest czymś kontrowersyjnym to pierwszy raz spotykam się z określeniem wymagań w ten sposób. zazwyczaj widuję wymogi typu: udokumentowane starty w zawodach, 3 klasa sportowa, minimum 3 licencja itp.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się