KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

:kwiatek: dzięki
Kopytne do jazdy nawet by się znalazło, a poza tym zastanawiam się nad kupnem jednego takiego małego urwisa. To może zbyt szalony pomysł, ale mając doświadczoną osobę do pomocy przy młodym i dobrą trenerkę niedaleko, może się udać 😉

Co do Kyry, trzymam kciuki, żeby się udało 😉
Dzionka, okładam z dwóch stron. Deb obiecała mi jakieś fotki w weekend, ale nie wiem, czy się w kadr zmieścimy 😎 A tak serio - wcale nie wygląda tak aż dobrze. Wciąż za mało zadu i pleców, no ale.. robi się. Bolą mnie ręce od tłuczenia 😉

Zazdroszczę tych skoków, też bym coś kicnęła. Popuchnij też z filmiku, płakałam ze śmiechu przez tą Redd'sową wstawkę, nie złość się na faceta, to fajne było 🙂


Poncioch jak przemyślisz decyzję, będziesz miała fachowców do pomocy, to.. czemu nie?
Za kciuki dziękuję - przydadzą się.
Rewir, gratuluję ogromnych postępów i życzę ambitnego dalszego rozwoju! 👍
😡 dziękuję, kiedy wpadasz w odwiedziny?
W trzecim tygodniu sierpnia 🏇
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lipca 2010 09:10
Wąziutki szczupaczek w 2007:


Trochę szerszy obecnie:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 10:29
Pursat, wow! ale się rozbudował chłopaczek!
Poncioch niestety, z jezdnością są problemy, ale to raczej z winy mojego dosiadu i nieustających problemów z uzębieniem mojego konia...
A nie zastanawiałaś się nad hackamore?
Hackamore z tego co wiem, nie jest dozwolone w ujeżdżeniu.
Muszę, no po prostu muszę!!!
Jakieś dwa miesiące temu mamuśka kupiła mi gazetkę o koniach ,, Klub jeździecki" bo był w nim jakiś ciekawy artykuł. Przejrzałam gazetkę, oprócz tego artykułu nic ciekawego nie znalazłam, ale ludzie wysyłali zdjęcia swoich koni i stwierdziłam, że też wyśle a co mi tam... wysłałam trzy fotki Bonanzy i mi odpisali żebym coś jeszcze napisała o niej to to opublikują w lipcowym wydaniu... wybrałam się dziś do sklepu i co?!?! JEST cała strona o mojej kobyle w gazecie wychodzącej na całą Polskę... normalnie  😅 😅 💃 😉

Musiałam...  🙄
to ta sama gazetka, o której był tu gdzieś wątek?.. taka tandetna, dla dzieciaków?
kujka   new better life mode: on
05 lipca 2010 20:34
rewir, musisz w dziecku entuzjazm zabijac?
nawet jesli dla dzieci, to co z tego? niech ma chwile radosci.

MartucHo gratuluje, to na pewno bardzo mile, przeczytac o swoim koniu w ogolnopolskiej gazecie 🙂
rewir, ta dla dzieci, a musiałaś określeniem 'tandetna' bezmyślnie gasić czyjąś radość?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 20:36
Cóż.. niektórzy chyba za bardzo wzięli sobie "voltopirowanie" do serca...
Tandetna czy nie to jednak jest to gazeta o koniach i dla wielu osób to,ze zdjęcie podopiecznego trafiło do takiej gazety to jest powód do puchnięcia i wielka radość. Nie trzeba tego od razu gasić.

Ja gratuluję🙂 Może masz skan strony ze zdjęciem i artykułem?
och, ileż obrońców się zebrało. Gasić czy nie - zapytałam, po prostu. Wybaczcie, ale tak właśnie kojarzę tę gazetę, mam prawo.
D&A, od razu był skan dołączony ale znikł nie wiem czemu, mam nadzieję że sie pokaże 🙂
Też z chęcią zobaczę skan 🙂 i gratulacje!

kretynskiego komentarza kilka postów wyzej nie skomentuje
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
05 lipca 2010 21:52
rewir-Ty cos ostatnio mocno nadeta jestes 🙄 ale to w koncu kacik puchnacych z dumy 😎
Milutek Ban permanentny
05 lipca 2010 22:27
to ta sama gazetka, o której był tu gdzieś wątek?.. taka tandetna, dla dzieciaków?


Wyobraź sobie masz ok.14 lat masz swojego konika którego bardzo kochasz . Pewnego dnia wysyłasz zdjęcia  jego do gazety Klub Jeździecki . Wysyłasz tam jego kilka zdjęć . I co ? Za miesiąc okazuje się twój konik jest na  okładce tej gazetki . Chwalisz się o tym na forum a tu... starsza forumowiczka gasi twój entuzjazm bo to .. tandetna i dziecina gazet... Pomyśl jak byś cię czuła ...  🤔wirek:

MartucHo : Gratulacje  🏇 🙂 Muszę zobaczyć tą okładkę  👀
ej spokojnie mam 17 lat i też uważam że magazyn to zbyt profesjonalnych nie należy a zdjęcia wysłałam bo co mi szkodzi... nie myślałam że w ogóle coś z tego będzie... ludzie się chwalą to też się pochwaliłam  🙄

skanu nie mam mam foto. 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 lipca 2010 10:59
o fajnie że masz konia w gazecie.

Cytat: rewir  Lipiec 05, 2010, 21:33:46
to ta sama gazetka, o której był tu gdzieś wątek?.. taka tandetna, dla dzieciaków?


czemu od razu tandetna. Że dla dzieciaków? Absolutnie się nie zgadzam, uważam że gazetka niczego sobie.

MartuChaja osobiście tę gazete miałam raz w rękach bo przyjaciółka ją czyta. Widziałam że dużo osób wysyła tam opowiadania to i ja wysłałam  😀 no i się ukazało w majowym numerze ze zdjęciem Arka. Tak, owszem gazeta jest dziecinna ale i tak mam zaciesz że gdziekolwiek opublikowano tą opowieść 😂
a ja gratuluje wszystkim, ktorych konie sa w mniej lub bardziej szanowanych gazetkach jezdzieckich strasznie fajnie potem gdzies uslyszec ze sie widzialo tego konia w gazecie ( nawet tekst " Ty patrz to ten laciak od pedalskiej derki na muchy😉 mnie rozbawia). Niektorych konie chocby ze..ly sie na rozowo ze szlaczkiem nigdy nie beda nawet w  Fakcie  😉
zatem wstawiajcie wszystkie Wasze koniska w artykulach, opowiadaniach itp. z checia zobacze🙂

"dzierzawca" najbardziej obfotografowanego konia prasowego, laciaka od pedalskiej derki na muchy, konia klinicznego i "klinicznego" 😉
💃
Pursat   Абсолют чистой крови
06 lipca 2010 14:18
Mój się swego czasu pojawiał w KiR. 😉

Strzyga - :kwiatek:
och, ileż obrońców się zebrało. Gasić czy nie - zapytałam, po prostu. Wybaczcie, ale tak właśnie kojarzę tę gazetę, mam prawo.

Nie zapytałaś po prostu tylko złośliwie. Zawsze miałam Cię za strasznie sympatyczną dziewczynę o uroczej zresztą twarzy, ale teraz widzę, że tak jak napisała milusia - cechuje Cię nadętość. Smutne 🙁
I wiesz, nie każdy może być bohaterem zdjęć katalogowych firmy, której zresztą jak dla mnie takim zachowaniem robisz antyreklamę  😫
MartucHa!, a Ty się ciesz i puchnij z dumy, bo masz z czego 😉 Byle nie za bardzo, bo skromność to jednak jest cudowna cecha 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 lipca 2010 16:33
Pursat, na prawdę fajnie wygląda, zwłaszcza, że widać, że to nie tłuszczyk, a mięśnie. Pewnie też wygodniej o wiele się siedzi.
Z Bandosem tez bylismy na okladce KT w kwietniu  😡

Zdjecie by Rudzia  :kwiatek:
Nie chciało mi się już nawet komentować/bronić tłumaczyć, ale tutaj to padłam:

I wiesz, nie każdy może być bohaterem zdjęć katalogowych firmy, której zresztą jak dla mnie takim zachowaniem robisz antyreklamę  😫

😂 😂 o jakiej firmie mowa, o czymś nie wiem?


Może to pms, może wrodzona złośliwość, tak już mam. Nikogo z karabinu nie postrzeliłam, a ów nadęty/złośliwy/voltopirowy [czy jak go tam sobie jeszcze nie nazwiecie] komentarz nie wyrządził - jak widać - MartucHa! szczególnej krzywdy.

edit: literówka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się