Polityka , polityka

Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 lipca 2010 03:57
💃  ale mi ulżyło
Niech będzie nudnie i bezbarwnie  🙂
💃  ale mi ulżyło
Niech będzie nudnie i bezbarwnie  🙂

I ja tak sądzę.
Kurczę-ta noc jak mecz Paragwaj -Hiszpania.
Ufff.
😅
Niech wygra człowiek, nie robot.

Jarek już miał kiedyś szanse jako premier, stracił ją. Ludzie woleli widzieć w tej roli Tuska.

A on nadal pcha się  do władzy, teraz na prezydenta, trzeba "skorzystać" ze śmierci brata, może jakieś staruszki nie rozpoznają, że to Jarek?  Przykry jest ten człowiek, w tej swojej walce o władzę, za wszelką cenę "po trupach do celu". I może to nie prawda? "Trzymać" się z Lepperem, Giertychem itp., tylko dlatego, żeby mieć lepsze poparcie? Zapomnieć o normalnym życiu. Na prawdę, już bardziej ceniłam Lecha, szczerze, był tym lepszym złem, a jego wizerunek chociaż ocieplała Maria, pokazywała, że jest on mimo wszystko człowiekiem, ma żonę, dzieci i wie czym jest normalne życie, nie robotowe. Jarek zatracił się dla "kariery".
Komorowski sprzeda nas za dolara.
pokemon, hehe..  😁
Polským prezidentem bude Komorowski, Kaczyński neuspěl ....

Ano,neuspěl, neuspěl .. . 😅 😅
jak widzę na R-V juz sią zaczął chocholi taniec...cóż,to nawet nie jest brak strachu wynikający z braku świadomości, ale wręcz radość wynikająca z ignorancji.
Uważam, że Jarusiowi o wiele bardziej odpowiada pozycja burka szczekającego zza płotu. W tym jest najlepszy.
Pisowi o wiele bardziej odpowiada pozycja przegranej o włos niż wygranej o włos. Przynajmniej w rozpoczętym wyścigu do parlamentarnych stołków. Wszystkie trudne reformy spadną w tej chwili na Po, a PiS w glorii i chwale pójdzie do Sejmu 😉 bez punktów ujemnych.
nie będzie żadnych reform, to tylko wegetacja i chocholi taniec, przecież jesteśmy pod okupacją Traktatu Lizbońskiego, a Bronek z Donaldem nie mają jaj, nie stać ich żeby nawet poszczekać zza płotu, a co dopiero faktycznie dbać o polską rację stanu.
Uważasz, że Kaczyńscy lepiej dbali/dbają/dbali by o polską rację stanu?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 10:35
pokemon, nie tylko Małysz, jeszcze Pudzian, Podolski...

Ja tam mogę być pod taką okupacją. Źle mi nie jest.
Uważasz, że Kaczyńscy lepiej dbali/dbają/dbali by o polską rację stanu?
absolutnie nie, uważam ich za równie niebezpiecznych jak Donalda i spółka, z tym,ze jak PO i PiS są zajęte walką miedzy sobą, to nie mają czasu na "uszczęśliwianie" Polaków...ja tam wolę dwóch szaleńców co walczą miedzy sobą, niż jednego co z nudów zajmuje się uprzykrzaniem życia normalnym ludziom.
ps. rozumiem Strzygo że Ci pasuje taki matrix...z tym ,że nie każdy ma duszę niewolnika!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 10:54
wrotki, spoko, mogę być "niewolnikiem" w kraju w którym moi rodzice wreszcie zarabiają ludzkie pieniądze, w którym mogę mówić i robić co chce, mogę wierzyć w co chcę. W którym mogę się uczyć i zdobywać wiedzę i z którego mogę wyjechać, jeśli mam taki kaprys.
wrotki, spoko, mogę być "niewolnikiem" w kraju w którym moi rodzice wreszcie zarabiają ludzkie pieniądze, w którym mogę mówić i robić co chce, mogę wierzyć w co chcę. W którym mogę się uczyć i zdobywać wiedzę i z którego mogę wyjechać, jeśli mam taki kaprys.
jeżeli chodzi o pieniądze, to faktycznie skoro to jest najważniejsze, to zamierzasz być prostytutką czy złodziejem?
z tym robieniem i  mówieniem tego co się chce, to jest tak jak z wyborem koloru nadwozia w Fordzie T...mówi Ci coś nazwisko dr Dariusz Ratajczak?
uczyć i zdobywać wiedzę też tylko możesz taką, jaką chce ci wtłoczyć w wyprany mózg mainstream...dla mnie to indoktrynacja a nie edukacja.
...wyjechać, owszem możesz, ale nadal musisz płacić haracz...to trochę jak wysłanie niewolnika w delegację do innego miasta 😁
...większość nawet boi się pomyśleć, że to wszystko to zwyczajny matrix, a "obywatel" to tylko bateryjka na farmie, karmiona iluzjami wolności.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 11:23
wrotki, skoro aż tak strasznie Ci to niewolnictwo przeszkadza, w Amazońskiej dżungli jest jeszcze mnóstwo miejsca, małpy, węże i  moskity nie indoktrynują jeszcze na lianach. jest też jaszcze Antarktyda, tam co prawda są już dziwne związki między samicami, a samcami pingwinów, ale możesz im zrobić rewolucję.

Powiedziałam, że to jest najważniejsze? Ale bez pieniędzy żyć się nie da. Skoro dla Ciebie nie jest zupełnie ważne, spróbuj wyżyć miesięcznie za średnią krajową. Ja nie chcę zarabiać 1000 zł miesięcznie, wybacz.

Tak, tak, znam Twój stosunek do studiów, może jakbyś skończył, pisałbyś inaczej.

Ale mogę wyjechać i nie wrócić, mogę zrzec się obywatelstwa i odciąć się od Polski, co proponuję Ci zrobić, żebyś biednym niewolnikiem nie musiał być.

Wolę 1000x bardziej ten "matrix" od matrixu sprzed ponad 20 lat.

Ja widzę różne strony mojego kraju, wiele mi przeszkadza, ale wiele akceptuje. Ty jak widzę twierdzisz, że to niewolnictwo... ale Ty też żyjesz w tym kraju... i tylko psioczysz. Tylko krzyczysz na zupełnie nieistotnym końskim forum. Nie wiem, czy gorsze jest moje czy Twoje "niewolnictwo"...
galopada_   małoPolskie ;)
05 lipca 2010 11:35

Mi, choć oczywiście nie do końca, chętnie zmieniłabym wiele rzeczy, ale pasuje owe "niewolnictwo", więc dalsza dyskusja nie ma chyba sensu.
i tu sie zgadzamy, niewolnictwo jest w naszych mózgach i zawsze będziesz niewolnikiem jeżeli Ci ono pasuje...i nawet rozumiem twoją determinację we freudowskim zaprzeczaniu tego stanu- w środowisku idiotów, debil to geniusz intelektu...tak samo niewolnik, gardzi ludźmi wolnymi.
dzis jest inna nakładka niz 20 lat temu...ale to ciągle ten sam matrix i ci sami agenci: michniki, Urbany, Geremki et consortes
ps. zarabiam poniżej polskiej średniej krajowej i naprawdę nie czuje sie gorszy od Paris Hilton...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 11:37
wrotki, wkleję jeszcze raz:

Ja widzę różne strony mojego kraju, wiele mi przeszkadza, ale wiele akceptuje. Ty jak widzę twierdzisz, że to niewolnictwo... ale Ty też żyjesz w tym kraju... i tylko psioczysz. Tylko krzyczysz na zupełnie nieistotnym końskim forum. Nie wiem, czy gorsze jest moje czy Twoje "niewolnictwo"...
Ty jak widzę twierdzisz, że to niewolnictwo... ale Ty też żyjesz w tym kraju... i tylko psioczysz. Tylko krzyczysz na zupełnie nieistotnym końskim forum. Nie wiem, czy gorsze jest moje czy Twoje "niewolnictwo"...
robię co mogę i jeśli mój wpis skłoni do zastanowienia jedną osobę to uważam że warto, bo tylko zdrowe ryby płyna pod prąd, z prądem to płynąc umie nawet gówno
...jeżeli ktoś otworzy ten link, będę uważał, że naprawdę warto cokolwiek wołać na puszczy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Dariusz_Ratajczak
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 11:49
Czyli podnieca Cie li i jedynie wirtualne ujadanie w bezpiecznym zaciszy domu, bez jakichkolwiek działań własnych. Rozumiem. Zarąbiste płynięcie pod prąd  😵
Czyli podnieca Cie li i jedynie wirtualne ujadanie w bezpiecznym zaciszy domu, bez jakichkolwiek działań własnych. Rozumiem. Zarąbiste płynięcie pod prąd  😵
mam taki sam łańcuch na szyi jak reszta, ale przynajmniej wiem że go mam i nie łaszę się do oprawcy, który mnie przypiął do budy...a to ujadanie wcale nie jest takie bezpieczne, zarabiam mniej niż średnia krajowa (jak stanowcza większość Polaków, bo to wynika z charakteru tego parametru, ale to oczywiste dla kogoś kto zna minimum zasad matematyki i wie że są ludzie którzy zarabiają więcej niż 10tyś, a średnia to mniej niż 3tyś.), mam 38 lat i nie przepracowałem 1 dnia na etacie, mając gdzieś Kodeks Pracy i inne udogodnienia dla niewolników...i z domu wyniosłem jako kapitał tylko wiarę w zasady... żadnego innego kapitału!
Teraz zobaczymy na ile się nasz Prezydent wywiąże...
Zawsze dla kogoś priorytetem będzie PO, a dla innych PiS ale teraz jedna strona miała swoje pięć minut, zobaczymy jak wypadnie druga...

Wszystko się okaże, żebyśmy tylko nie zgrzytali na zębach jak sprzedadzą połowę Polski.  👿
Wszystko się okaże, żebyśmy tylko nie zgrzytali na zębach jak sprzedadzą połowę Polski.  👿


Czyli?

Co jeszcze zostało do sprzedania?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 12:27
[quote author=Strzyga link=topic=21572.msg642968#msg642968 date=1278326960]
Czyli podnieca Cie li i jedynie wirtualne ujadanie w bezpiecznym zaciszy domu, bez jakichkolwiek działań własnych. Rozumiem. Zarąbiste płynięcie pod prąd  😵
mam taki sam łańcuch na szyi jak reszta, ale przynajmniej wiem że go mam i nie łaszę się do oprawcy, który mnie przypiął do budy...a to ujadanie wcale nie jest takie bezpieczne, zarabiam mniej niż średnia krajowa (jak stanowcza większość Polaków, bo to wynika z charakteru tego parametru, ale to oczywiste dla kogoś kto zna minimum zasad matematyki i wie że są ludzie którzy zarabiają więcej niż 10tyś, a średnia to mniej niż 3tyś.), mam 38 lat i nie przepracowałem 1 dnia na etacie, mając gdzieś Kodeks Pracy i inne udogodnienia dla niewolników...i z domu wyniosłem jako kapitał tylko wiarę w zasady... żadnego innego kapitału!
[/quote]


Czyli w skrócie "jestem tchórzem i boje się cokolwiek zrobić, więc popiszę na końskim forum  jakim to jestem  świadomym nonkonformistą". Twoja partnerka pracuje na etacie i przynosi więcej niż średnia krajowa, stosuje się do KP, płaci podatki, ZUSy inne niewolnicze bzdury. Kiepska ta Twoja edukacja...

Czyli w skrócie "jestem tchórzem i boje się cokolwiek zrobić, więc popiszę na końskim forum  jakim to jestem  świadomym nonkonformistą".
...no widzisz, skoro ja jestem tchórzem, to kim Ty jesteś jeżeli nawet boisz się pomyśleć że GW i TVN24 moga nie mieć racji?...skoro ja jestem tchórzem, to kim Ty jesteś, skoro potrafisz tylko płynąć z całym tym szambem nawet na trywialnym jeździeckim forum?
Twoja partnerka pracuje na etacie i przynosi więcej niż średnia krajowa, stosuje się do KP, płaci podatki, ZUSy inne niewolnicze bzdury. Kiepska ta Twoja edukacja...i niby czego ten cytat dowodzi poza twoją frustracją...naprawdę sądzisz, że jestem na utrzymaniu Ktoś? 😲...a może myślisz, że jak się jest zwolennikiem JKM to sie przykuwa kobiety do zlewozmywaka? 🤔wirek:
Wszystko się okaże, żebyśmy tylko nie zgrzytali na zębach jak sprzedadzą połowę Polski.  marze O tak, nacjonalizacjo wróć! 🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 12:42
wrotki, Napisałam, że jesteś na utrzymaniu Ktoś? Oj, chyba trafiłam w czuły punkt. Chodziło mi głownie o to, że jesteś taki strasznie i potwornie świadomy i płynący w górę rzeki, a nawet Twoja kobieta jest "niewolnikiem". To musi być strasznie frustrujące.


Ależ ja wiem, że tvn24 często nie ma racji, a GW nawet nie czytam, więc nie trafiłeś. Wrotku, ależ Ty też płyniesz z całym tym szambem! I to jeszcze obłudnie, bardzo obłudnie twierdząc, że jesteś ponad to, a grzecznie spuszczasz głowę i dostosowujesz się do wszystkiego. Dopiero swe frustracje wylewasz na forum.
Ależ ja wiem, że tvn24 często nie ma racji, a GW nawet nie czytam, więc nie trafiłeś. Wrotku, ależ Ty też płyniesz z całym tym szambem! I to jeszcze obłudnie, bardzo obłudnie twierdząc, że jesteś ponad to, a grzecznie spuszczasz głowę i dostosowujesz się do wszystkiego. Dopiero swe frustracje wylewasz na forum. uzasadnisz jakoś tę wycieczkę osobistą (może być wiedza na mój temat zdobyta poza forum), czy od razu wystąpisz sama o ostrzeżenie do modów?
wrotki, Napisałam, że jesteś na utrzymaniu Ktoś? Oj, chyba trafiłam w czuły punkt. Chodziło mi głownie o to, że jesteś taki strasznie i potwornie świadomy i płynący w górę rzeki, a nawet Twoja kobieta jest "niewolnikiem". To musi być strasznie frustrujące.
w nic nie trafiłaś, zwyczajnie nie wiem, co do tej naszej rozmowy ma Ktoś?...jedyne co mnie frustruje, to to, że znowu Cie przeceniłem i wdałem się w partnerską dyskusję z kimś kto nie rozumie nawet podstawowych pojęć i zasad...
ps. jak Strzygo zarobiłaś na aparat którym robisz zdjęcia? 😎...mam nadzieję ,że to nie jest pytanie zbyt osobiste i przykre...
Co jeszcze zostało do sprzedania?

http://www.sprawneinwestycje.pl/prywatyzacja/plan-prywatyzacji-na-2010-rok-prywatyzacja-2010/

+ nieruchomości AWRSP, AMW  + firmy niewymienione, np. - Orlen, Lotos, PGNiG, KGHM - oraz pochodne - np. Polkomtel.

Chyba, że pytasz o co innego - np. które stada ogierów są i/lub będą do sprzedania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się