Programy do ściągania-muzyki | Co i jak ?/ jakie polecacie |

Ada   harder. better. faster. stronger.
19 listopada 2008 11:35
Zazwyczaj kupowałam płyty lub przegrywałam od kogoś jednak teraz w dobie mp3 wszyscy ściągają.
Chciałabym zainstalować jakiś program i samodzielnie ściągać jednak nie wiem jaki.
Ważne żeby był PROSTY w obsłudze i nie ściągał tygodniamy.
Co polecacie ?
Ahh i żeby można było muzyczke do iPod'a wpakować


Emule zdecydowanie.
Wiem, zaraz posypią się komentarze, że jest do bani itp. ale wierzcie mi jak macie dobre lącze [np. 1 mb], bez limitów to pociągnie nawet gry czy filmy.
A cale albumy to torrent. I najlepiej UTorrent'em.

Najgorszym downloadowym ścierwem jest dla mnie Ares lub azerus. A na pierwszym ej ścierwowej listy jest BearShare.
Zamiast tego co chcesz ściągnąć to możesz przywlec wirusa czy inne niepotrzebne śmieci, których usunąć się nie da. Niezbyt miłe przeżycia miałam z tymi programami. Raz tak mi zasyfiły komputer, że musiałam wgrywać od nowa windę na kompa, bo świrować zaczął.
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
19 listopada 2008 12:51
osiedlowe DC++
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 listopada 2008 19:50
Laito
No właśnie kilka miesięcy temu znajmoy powiedziała żeby zainstalowała sobie-Bittorrent'a i to zrobiłam nawet nadal jest na kompie. Ale kurde jest w wersji angielskiej i momentami się nie mogę połapać i wogóle coś mi nie wyszło z tym.
Co robić ?
Gillian   four letter word
19 listopada 2008 20:53
Limewire - dobry, aczkolwiek nie zawsze ściągnie się piosenka która działa, nie wiem dlaczego.

obecnie wszystko ściągam stąd --> http://www.namp3.net
potrzebujesz wyszukiwarki torrentów. Osobiście polecam te dwie:
www.mininova.org
www.isohunt.com

Wpisujesz w wyszukiwarce tych stron pozycję, która cię interesuje, i ściągasz ten plik torrent [download Torrent] na kompa. No i musisz załadować do programu, który masz aktualnie.
Powinno się automatycznie zapisać w Moich Dokumentach. Ja w ten sposób ściągnęłam już 'sporo' plików 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
24 listopada 2008 16:00
ja polecam program - ARES . Jest świetny 🙂 Można ściągać w szybkim tempie muzyke jak i filmy. 🙂. Film dajmy przyklad Shrek 3 itd sciągaly mi się w ciągu jednego dnia, góra 2 🙂. (łącznie to koło 3 h 🙂
ja muzykę ściągam ze stron:
- www.alemuza.pl
- www.allmp3.pl
- www.mp3p.pl
Bearshare - sciaga bardzo szybko,ale radziłabym uzywać raczej do mp3.Z filmami to roznie bywa - czasem sciąga się nie to,co chcemy Ostatnio o mało mi wirus nie wszedł,więc przydałby się jakiś antywirus,a tak to spoko.

Do sciągania filmów,albumów etc - darkwarez.pl,a nastepnie np. USDownloader.Sciąga przy dobrym transferze do 15 min jedną część (cały film gdzieś do 2 godzin przewaznie).

Naturalnie lepszy i o wiele szybszy jest osiedlowy DC++,ale nie kazdy ma do niego dostęp Chociaz słyszałam,ze na innych sieciach tez się da z niego korzystać.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
24 listopada 2008 17:40
Bearshare znów sciąga dużo wirusów ;/. M. in. przez niego mam teraz problemy z kompem ;p ;/.
kcj90 napisał: Bearshare znów sciąga dużo wirusów ;/. M. in. przez niego mam teraz problemy z kompem ;p ;/.

widzisz a ja mam problemy przez ARESa. wszystko mi siadalo, gg nie dzialalo, internet to byla tragedia... wywalilam i znow smiga!
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
24 listopada 2008 19:49
ja używam Bearshare i prawda jest ze sciaga od ch. wirusów i tez juz robilam przez to format ale poki mi Kasperski działał to wszystko usuwał na bieżąco i było ok.
busch   Mad god's blessing.
24 listopada 2008 20:45
Ja wszystko ściągam z tej strony:
www.mp3.teledyski.info
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
26 listopada 2008 00:59
ja wszystko ciągnę z Bearshare, seriale potradią się sciągać dosłownie godzine.
ares i mozna podgladac czy to sie sciaga co chcemy malo wirusow
busch napisał: Ja wszystko ściągam z tej strony:
www.mp3.teledyski.info


Ja tak samo
Polecam!
Bardzo dużo muzyki można tam znaleźć w prosty i szybki sposób.
Przepraszam, naprawdę szukałam 😉

Dzięki
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 listopada 2008 21:41
Nawet na drugą stronę nie trzeba było przechodzić...

http://www.voltazastepcza.fora.pl/towarzyskie,4/muzyka-z-filmow-reklam-szukam,191.html
Ja używam Soulseek.
Ja wyszukuje sobie mp3 na www.wrzuta.pl
Przesłucham sobie jeśli wersja jest ok to ściągam z www.zrzuta.eu (trzeba wkleić link z wrzuty) 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
25 grudnia 2008 18:58
ja używam aktualnie Aresa... przez długi czas miałam emula, ale to właśnie mułek ściągał mi mnóstwo świństwa, pomijając, że pliki często gęsto kiepskiej jakości, wirusy i strasznie wolno...
w pewnym momencie aż zaczął mi się totalnie blokować komp,
wywaliłam wszystkie śmiecie razem z emulem i komp jakbny się odrodził 🙂

Koleżanki facet polecił mi Aresa i powiem, że o niebo różnica... wszystko ściąga się błyskawicznie
a już jadę na tym programie dobre kilka miesięcy, więc nie jest to moja nagła fascynacja, na emule działałam kilka lat...

fakt, że czasami ściąga pliki [arestra]
są to pliki, które wymagają ściągnięcia dodatkowych kodeków specjalnie dla aresa, ale z racji, że ja leniwa i nie chce mi się w to bawić to po prostu je wyrzucam i ściągam sobie inne wersje które tych kodeków nie wymagają, a że wszystko ściąga się błyskawicznie, więc nie ma co dyskutować o opłacalności czasowej...

jeżeli ktoś miał kiedykolwiek problem z usunięciem plików [arestra] - po prostu trzeba wyłączyć aresa żeby je usunąć 😉
z reguły zgłasza komunikat, że są one prawdopodobnie w tej chwili używane, więc nie mogą być usunięte - wystarczy wyłączyć aresa i można je spokojnie usunąć 🙂
Ja używam BearShare już od kilku lat, a sytuacja z wirusem zdarzyła mi się jedynie 2 razy, jednak jak posiada się dobrego anty wirusa to nie ma problemu. Wszystko ściąga się szybko i bez problemowo. Filmy ściągam rzadko, dlatego się nie wypowiem. Do muzyki bardzo polecam.


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się