KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lipca 2010 07:53
Caira dzieki ale bez przesady 😉 Life is brutal 😀iabeł:
wątek zamknięty
Zairka, po tym jak przeczytałam o tym kartonie z czaprakami miałam niezły sen- śniło mi się, że znalazłam ten karton w śmietniku niedaleko mojego domu i oczywiście od razu pisałam do Ciebie, że czapraki uratowane 😂
wątek zamknięty
jak się podoba?

wątek zamknięty
Bardzo 😜
wątek zamknięty
piękny  😕
wątek zamknięty
a tyyyyyyyyle wisiał w ogłoszeniach  😁 dzięki asds!
wątek zamknięty
Wiem, że wisiał🙁 Czaiłam się na niego, ale niezbyt kasę miałam🙁
wątek zamknięty
ja teoretycznie też  😁 ale kupiłam 2 w komplecie w dobrej cenie to jakoś coś uzbierałam  😁
wątek zamknięty
Mnie też ostatnio złapał za oko czaprak, który już jakiś czas wisi w ogłoszeniach (jest wystawiany któryś raz z rzędu). Był moment, że straciłam nadzieję, bo w końcu wystawiono go na allegro, i na ile śledziłam aukcję, widziałam, że ktoś go wylicytował. Myślę: "trudno, nie był mi pisany", a tu po kilku dniach znowu pojawia się w ogłoszeniach na volcie. Cóż, może kontrahent był jakiś niepoważny? 😉

Także niech wisi, a nóż dojrzejemy do siebie 😉
wątek zamknięty
Sierra, euro star?
wątek zamknięty
Si 😉
wątek zamknięty
czyżby umbra black (pasiak)?
mi się bardzo podoba ale nie mam narazie kasy, a poza tym trochę drogi
wątek zamknięty
Jasne, że pasiak 😉

A co do ceny, cóż, rzecz jest warta tyle ile ktoś za nią zapłaci podobno. Jego cena na allegro była dla mnie akceptowalna, forumowa dla mnie, jest nie do przełknięcia żadną miarą, więc na razie nie jest nam pisany romans. 😉

Acha, i jakoś w zeszłym tygodniu przyszedł do mnie upragniony Eskadron Brilliant Cooper i niestety, na żywo, absolutnie do mnie nie przemawia. Przykładałam go do Czardasza i o ile sam w sobie jest piękny, o tyle na Czardaszu znika, gaśnie. Zwłaszcza, że jest bardziej łososiowy niż miedziany. Dobrze, że to VS'ka, to zostanie do tyrania najwyżej, ale na Czardaszu? Szału nie ma...  🤦
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
05 lipca 2010 10:19
Sierra-ale juz black z lamowka cooper na Czardaszu wygladalby super 😉
Ja teraz czekam na brillanta moon 😀 tez pod skokowke.Zobaczymy jak to sie skomponuje z moim zwierzem?
wątek zamknięty
Może ktoś się orientuje jakie owijki pasują do niciaka Starlight ?
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
05 lipca 2010 13:10
hkmy błękitne, polarowe
wątek zamknięty
Moje w lavender, chyba nam do pyska 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lipca 2010 16:28
Sierra apropo Kuperka 😉 dzisiaj dostalam fotke Grotowej

wątek zamknięty
Zairka, ślicznie 🙂 i zdjęcie SUPER!
wątek zamknięty
Zairka, co to za podkładki?
wątek zamknięty
Przepraszam za dygresje 🙂 co myslicie o tym czapraku? Zna je ktos? Wiem ze sa holenderskiej produkcji porownywalne z ANKY.

wątek zamknięty
cambodga, całe są takie faliste jak źle zszyte? Bo poza tym ok jak ktoś lubi takie aplikacje. Zresztą to Harry's Horse i dużo dziewczyn ma ich pady.
wątek zamknięty
Mój kaszti biegał dziś w Kreta Blue  😉  Całkiem przyzwoity kolor  🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 lipca 2010 22:37
ola mustangwskie 😉
burza :kwiatek: dziekujemy
wątek zamknięty
Zairka, najlepszy Wasz komplet!!! Bardzo elegancko😉
wątek zamknięty
nabyłam od Sierry  :kwiatek: właśnie Eskadrona
Cottona Creme VS z kolekcji Chocochip-Pink-Creme 🙂
ufff bo już się bałam, że uzależniłam się od Anky 🙂
wątek zamknięty
cambodga masz moze wiecej zdjec tego padu albo znasz stronke, gdzie moznaby je obejrzec?

Zairka Konisko Ci pieknieje i pieknieje i pieknieje... tak sobie po cichu ogladam jej zmiany, ale jak zobaczylam to ostatnie zdjecie to juz nie moglam sie powstrzymac przez gratulacjami  💃 wspaniale Grota wyglada!  😅 zapewne puchniesz z dumy  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 lipca 2010 07:09
cambodga, ja miałam w rękach pad HH w paski i powiem, że całkiem fajny był jakościowo - mięciutki (bardziej miękki niż Anky), od spodu też z siateczką, ogólnie bardzo ok 🙂
wątek zamknięty
ja mam właśnie pad w paski i jest bardzo fajny, jeden z moich ulubionych, dobrze odprowadza pot i jest miękki - fajnie się układa . 😉
wątek zamknięty
Zairka

To zdecydowanie "jej"  😍 kolor, tylko tak się zastanawiam czy ten czaprak jest taki mały ?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.