wasze ulubione seriale

to Flashforward ma tylko jedną serię?? Bo nie dostał kasy na 2??
asds   Life goes on...
09 czerwca 2010 13:47
Ja ostatnio zaczełam oglądać Castle - lekko, miło, smiesznie i przyjemnie. 
Tak Flash Forward jest tylko jeden sezon ABC anulowało drugi sezon Flash Forward bo okazał się za mało wartościowym dla nich :/
Ale podobno HBO i jeszcze jakaś stacja chciały zakupić serial więc może będzie druga seria choć wątpie.

TB leci na FoxLife jeśli chodzi  o końcówke sezonu 2giego😉
Bo 3cia seria najnowsze od niedzieli na HBO  😅  💃
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 czerwca 2010 17:13
Castle fajne, proste, ale fajnie się z odcinka na odcinek ogląda relacje Castle-Beckett.
Flash Forward - HBO nie bierze się za takie seriale.

Castle - widziałam 2 odcinki. Fajne, ale niczym się nie wyróżnia.

24 - jest 8 serii i ani odcinka więcej.

Bones - bardzo lubię.

Supernatural - ogromnie lubię.

Poza tym niezmiennie polecam Chucka  😁
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 czerwca 2010 19:35
Ostatnio jadę całe Jezioro marzeń i  Różowe lata 70 🙂 szaleństwo 🙂
a nasz rodzimy serial Nowa to tylko 13 odcinków czy planują może nastepny sezon? :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 czerwca 2010 21:50
Głównym bohaterem ''Ride-Along'' jest policjant Jarek Wysocki (Jason Clarke - ''Brotherhood''😉, który jest legendą w Chicago. Według opisu prasowego charakter bohatera jest tożsamy z naturą miasta Chicago - uprzejmość i urok, ale także ostrość w działaniu. Jarek jest znany z tego, że szybko zniechęca do siebie swoich partnerów.
Wkrótce dostaje jednak kolejnego współpracownika, którym jest młody Caleb Evers (Matt Lauria - ''Friday Night Lights'', ''Lipstick Jungle''😉. Bohater jest bardzo sprytny i spostrzegawczy oraz stara się udowodnić swoją wartość. Caleb wydaje się być idealnie dopasowany do Jarka.
Główny bohater ma w serialu także inne związki m.in. ze swoją siostrzenicą Vondą (Devin Kelly), która także jest policjantką. Jarek opiekował się nią po tym jak jej ojciec, również stróż prawa, został zabity na służbie. Główny bohater stara się kontrolować poczynania swojej siostrzenicy. Nie jest to jednak zadanie łatwe. Vonda wdaje się w romans ze swoim partnerem, który ma na imię Isaac (w tej roli Todd Williams - ''In Plain Sight''😉, który jest znany z podejmowania niepotrzebnego ryzyka podczas pracy.
Szefem bohaterów jest Teresa Covlin (Jennifer Beals - ''The L Word'', ''Lie To Me''😉, która chce wprowadzić porządki w Chicago. Jej bezkompromisowe podejście sprawia, że robi sobie wielu wrogów jak dwa uliczne gangi, związek zawodowy policjantów i miejskich radnych.
Jednym z przeciwników bohaterów jest radny Ronin Gibbons (Delroy Lindo - ''Mercy'', ''Kidnapped''😉, który rozdaje karty w swoim okręgu już od trzech dekad. Bohater wcześniej był magnatem w zakresie budownictwa. Jednym z jego ludzi jest Liam Hennessey (Billy Lush - ''Generation Kill''😉. Teresa i Jarek uważają, że cała ekipa Gibbonsa jest do cna skorumpowana.
W Chicago ma miejsce morderstwo, które wiąże się ze działalnością wspomnianego radnego. Bohaterowie starają się w końcu znaleźć dowody przedstawiające korupcję na wysokich szczeblach w Chicago.


edit:

''Lonestar'' opisuje historię Roberta/Boba Allena (James Wolk). Bohater jest znakomitym oszustem, który potrafił stworzyć dwa kompletnie różne życia w różnych miejscach Teksasu. Allen jest w związkach z kobietami, które nie zdają sobie sprawy z tego, że te relacją są oparte na kłamstwie.
Bohater jako ''Bob'' mieszka w Houston wraz ze swoją żoną Cat (Adrianne Palicki - ''Friday Night Lights'', ''Supernatural''😉, która jest córką Clinta (zdobywca Oscara Jon Voight), potentata w świecie ropy. Allen planuje wyciągnąć od tej majętnej rodziny dużą ilość pieniędzy.
W Midland, innym mieście położonym w Teksasie, bohater jest znany jako ''Robert''. Allen także pod tą przykrywką zawarł intymną znajomość z kobietą. Bohater jest chłopakiem słodkiej, ale także naiwnej Lindsay (Eloise Mumford). ''Robert'' w Midland zajmuje się naciąganiem lokalnych inwestorów.
Głównemu bohaterowi udawało się przez lata wieść podwójne życie bez zdemaskowania. Ostatnio jednak zaczyna się obawiać, że jego działania zostaną ujawnione. Jednym z powodów jest jego szwagier z rodziny potentatów naftowych - Trammell (Mark Deklin), który uważa, że ''Bob'' ma jakiś ukryty cel. Natomiast Drew, drugi syn Clinta ufa głównemu bohaterowi oraz bardzo go podziwia.
Allen zdaje sobie także sprawę z tego, że zakochał się w swoich ''celach'' - Cat i Lindsay. Bohater chce podtrzymać oba związki i zostawić za sobą życie oszusta. Takie zachowanie bardzo niepokoi jego ojca i mentora Johna (David Keith - ''Oficer i dżentelmen''😉, który nauczył go tego fachu.
Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek 3 serii TB 😀 I powiem że jakoś mi za krótko było 😀 Chyba się pomęczę i zacznę oglądać jak już wypuszczą kilka odcinków... te 53 minuty to zdecydowanie za mało 😀
Oglądał już ktoś "Spartakusa"? Opłaca się zainteresować? Urywek, który miałem okazję zobaczyć wyglądał średniawo...  🤔
Opłaca. Niektórych wciąga po drugim albo trzecim odcinku, mnie dopiero po szóstym, ale im bliżej końca tym lepiej.
Widziałam prawie cały pierwszy odcinek, jak na razie żadna rewelacja. W sposobie realizacji wzorowany na 300.

Ale moja ocena może byc lekko "niesprawiedliwa" zważywszy na fakt, ze wiekszoś filmów czy seriali których akcja rozgrywa się w tamtym okresie oglądam przez pryzmat błędów popełnianych przez realiztorów.
Na Troi momenatmi śmiać mi się chciało, nie wspominając nawet o Aleksandrze (choć przedstaiwnie bitwy pod Issos było niczego sobie)
Dzięki Deidre, obadam i opisze swoje wrażenia jak już obadam (a co!).  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 czerwca 2010 16:11
ja z nudów zaczęłam oglądać Tajemnice Smallville z nudów i się wkręciłam  🤔wirek:
a uwielbiam Housa, Siły Pierwotne i Pod osłoną nocy( niestety tylko jeden sezon nakręcili )
za dużo czasu przed telewizorem  :emota2006097: wakacje się przecież zaczęły a ja nie potrafię się oderwać od mojego przyjaciela
Z braku laku zaczęłam oglądać the O.C.  Kojarzy mi się z dzieciństwem kiedy moja siostra (starsza o 7 lat) oglądała go w liceum. Kontynuuję tradycję  😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 czerwca 2010 18:01
Są nowe odcinki Lie to me  💃
Właśnie zasysam 🙂
Za namową koleżanki obejrzałam na VoD Klub Szalonych Dziewic i polskich seriali wystarczy mi na najbliższe 10 lat  😵
Grzegorz, Spartacus tak- jeśli chcesz oglądać: wieczne zdrady, rżnięcie wszystkich ze wszystkimi, dużo czerwonej farby i całkiem niezłe tricki bitewne. Fabuła jest tak przytłoczona tym wszystkim, że niejako jest tylko dodatkiem. O zgrozo- to wkręca!
(...) rżnięcie wszystkich ze wszystkimi Czytając za pierwszym razem, uznałem że chodzi Ci o krwawe sceny walk... 😡 Brak fabuły akurat mnie nie zachęca - wszystkie fabularne głupotki bądź nieścisłości bardzo mnie bolą. Obejrzę kilka odcinków to coś skrobnę.  😉

Tak sobie przypadkiem oglądnąłem "Kroniki Sary Connor" i nie wygląda to źle. Ktoś obejrzał całość i może coś powiedzieć? Klimat momentami jest, fabuła często dostaje zadyszki, a dialogi są drętwe, ale... na ekranach świat znany z Terminatora!  🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
27 czerwca 2010 06:56
Uwielbiam Tim'a Roth'a w roli doktora Lightman'a, po prostu jest rewelacyjny 🙂
Grzegorz,  z fabułą jest najgorzej na początku. Rozkręca się wszystko dosłownie kilka odcinków przed końcem. Po prostu tak epatują śmiercią i sexem, że mnie było się ciężko na niej skupić.  Może to tylko ja mam tak wybiórczy mózg;]
Całkowita zgoda - początek jest bardzo kiepski, ale mimo wszystko warto zobaczyć kilka odcinków i wyrobić sobie zdanie. Gdy już się fabuła pojawiła, to było całkiem nieźle. W związku z tym mam spore oczekiwania odnośnie drugiego sezonu.
Z braku laku zaczęłam oglądać the O.C.  Kojarzy mi się z dzieciństwem kiedy moja siostra (starsza o 7 lat) oglądała go w liceum. Kontynuuję tradycję  😁


Tak właśnie, wspomnienia wracają. Fajny serial  : :allcoholic:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 czerwca 2010 11:32
ja zaczęłam Więzy krwi na AXN oglądać, i sie zastanawiam czy wszystkie seriale o wampirach są takie same, czyli: przystojny wampir+ładna kobieta(śmiertelniczka)=romans, mamy jeszcze wątki poboczne takie jak zazdrosny były/była, jakaś sprawa/sprawy kryminalne.
kurczę mogłabym nakręcić serial 😁
ale moje uzależnienie od wampirów sprawia że i tak będe to oglądać 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 lipca 2010 15:24
Zdjęcie z amerykańskiej obsady serialu "Skins"
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
05 lipca 2010 15:26
JARA,  jakie przeszczepy >___>

Ja zaczynam z mamą oglądać castle. Taka podróba mentalisty, niestety ciężko, oj ciężko dorównać Simonowi grającemu Jane'a, to chyba nawet niemożliwe xP

ja zaczelam "mad men" ale jakos nie zachwycił jeszcze...
Mnie ostatnio wciągnęły The Gates i Gravity  🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 lipca 2010 06:13
Hah, ja serialowy maniak od jakiś 2-3 tygodni nie oglądam nić. Nawet "Breaking baD" dokończyć nie mogę.
Oglądał już ktoś "Spartakusa"? Opłaca się zainteresować? Urywek, który miałem okazję zobaczyć wyglądał średniawo...  🤔

Oglądałam jeden odcinek i wyglądał tak:
krew/seks/krew/seks/krew/krew/seks  😵
Że wciąga po drugim...
Nie zaryzykuję.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się