Farmerama.com

Bischa   TAFC Polska :)
04 lipca 2010 19:17
Doszła , pięknie dziękuję  :kwiatek:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lipca 2010 10:05
Bischa, wysłałam piłkę 😉

Swoją drogą dziś wchodzę, zbieram roślinki z pola a tu w sumie 4 piłki wyskoczyły 😲 jak wcześniej na początku mi 1 wyskoczyła to do tej pory żadnej nie miałam a teraz 4. Coś czuję że znowu długo mi żadna nie wyskoczy 😁
Buuuu! Dostałam od Katji fajerwerki i jak je odpaliłam, to mi potem znikło pudełko z nimi. Czy to tak ma być?
wróciłam, pole przeżyło🙂
drzewkom i zwierzętom nic się nie stało, a że pole zostawiłam gołe to się nie zachwaściło🙂

jbc ja też zbieram piłki. już mi 8 do zdobycia drugiej nagrody zostało🙂
Krusek no niestety, z momi bylo tak samo, to sa takie mini fajerwerki "jednorazowe" tylko. ale spokojnie, przeciez mozesz dostac kolejne, albo inne prezenty  😎
Misskiedis - zauważyłam, że jak sieję rośliny, które długo rosną, to mam więcej piłek. Za sałatę trafi się 1-2 na całą planszę, a za kukurydzę nawet 4-5.
buu a ja wysylam ludkom rzeczy a mi nikt nic nie wysyla
a o co chodzi z jakas zaba?
Bischa   TAFC Polska :)
05 lipca 2010 23:43
Ja wczoraj coś Ci wysłałam , piłkę zdaje się  😉
Jutro (w sumie dzisiaj) piłki zbieram i to ostro  😀 33 do końca rundy  😉
pilka za pilke 🙂 zarz wysle bo juz  nowy dzien🙂
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2010 11:00
Cholera poleciało do Ciebie nie to co chciałam , złą osobę wpisałam  😡
Jeszcze 5 000 punktów i będę mogła hodować konie  🤣
Opłaca się nastawiać farmę tylko na rośliny i produkcję pasz? Nie chce mi się bawić z zagrodami. Strasznie pstrokato się robi.
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2010 16:31
Im wyżej tym większe zamówienia się trafiają . Także na zwierzęta . Moim zdaniem się opłaca .
Hmm, tylko że patrzyłam na ceny zleceń na zwierzaki i wcale się nie opłacają. Większy zysk jest ze sprzedaży zwierząt na targu. Na razie zostawiłam kilka zagród i zastanowię się co dalej.
Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2010 18:18
No ja też część wystawiam na targu , część leci na zlecenia w domku farmerskim  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 lipca 2010 18:48
Czy można jakoś sprzedać nabyte nagrody w postaci zagród? niektóre mi tylko zalegają w składzie niepotrzebnie, a sianogrosze by się przydały 😉
ushia   It's a kind o'magic
06 lipca 2010 19:49
Nie można

Deidre - sa ludzie, ktorzy maja tylko pola i bardzo sobie chwalą  A zlecenia z domku w przypadku zwierzat faktycznie sie nie oplacaja
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 lipca 2010 22:06
Mam jeszcze kilka wolnych miejsc w sąsiedztwie. Więc jakby ktoś chciał to zapraszam na konto Roulett
ushia   It's a kind o'magic
06 lipca 2010 22:51
Wyśliuj zaproszenie do Girgony, powinna chyba miec jakieś wolne miejsce
Czy może mi zatopić pole, na którym mam szklarnie z pomidorami, w czasie burzy?
Niby szklarnia powinna chronić przed zalaniem, ale nie wiem czy twórcy gry na to wpadli.

Edit: Przetestowałam to i już wiem, że zalewa  🤔
tylko 6 piłek mi zostało, komu piłkę? mam dzisiaj 5 do rozdania 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
08 lipca 2010 11:37
Ja poproszę  😉 Jeszcze jeden prezent mam do opchnięcia  😉 Napisz co chcesz  😀 MoniaKŁ  😉
proste, że piłkę. ja teraz mocno mundialowo nastawiona 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
12 lipca 2010 14:52
Miał być deszcz piłek dzisiaj , a tu lipa . Wczoraj zebrałam z upraw plus około 10 od znajomych prawie 80 piłek, a dzisiaj ? Ledwie 43 , zbieram i zbieram uprawy , hoduję a tu lipa  🙁 Nie ma bata - nie będzie łosi  😕 A dzisiaj ostatni dzień piłkowy .
ushia   It's a kind o'magic
12 lipca 2010 14:56
Ja tez nie dam rady losia uzbierac  🙁
Naprawdę dzisiaj ostatni dzień?  😵
I co będzie z tym stadionem?
To po kiego ja tam wrzuciłam tyle wszystkiego... Załamka...  😕
ushia   It's a kind o'magic
12 lipca 2010 19:30
Od środy ma być jakieś farm-wheel. Ponoć tez ma być łos do wygrania
Czytałam na forum farmeramy i chyba najwyższa pora zacząć częściej tam zaglądać...  😀iabeł:

Edit: Czy mi się wydaje, czy dziś jeśli produkuje się jedną paszę, to dostaje się dwie?  😅
ushia   It's a kind o'magic
12 lipca 2010 19:48
oficjalnie nic nie ogłaszane, moze znowu jakiś błąd
Jak zauważyłam, to porobiłam wielkie zapasy  😁
Mam nadzieję, że się nie zorientują i mi nie pozabierają  😡
A ja zapraszam dalej do znajomych nick: Ćpakowa :P Bo brakuje mi 3 sąsiadów do łąki ;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się