KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Puchnę! Puchnę, że mi zaraz jelita rozerwie! Puchnę, bo w zeszłym roku o tej porze przymierzałam się do pierwszego w życiu wkkw i myślałam sobie co tam! To pewnie pierwsze i ostatnie w życiu zawody, pewnie nigdy nigdy więcej, bo nie umiem, bo się boje, bo nie ma kasy, bo mąż, bo czasu nie będzie... ale jeżdże! I jeździć będę!
ah
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
08 lipca 2010 17:42
Puchnę! Puchnę, że mi zaraz jelita rozerwie! Puchnę, bo w zeszłym roku o tej porze przymierzałam się do pierwszego w życiu wkkw i myślałam sobie co tam! To pewnie pierwsze i ostatnie w życiu zawody, pewnie nigdy nigdy więcej, bo nie umiem, bo się boje, bo nie ma kasy, bo mąż, bo czasu nie będzie... ale jeżdże! I jeździć będę!
ah


GARTULACJE, zawsze tak jest,że jak się już zacznie to i czas i kasa się znajdują...Rewelacja
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie zdjęć.
kujka   new better life mode: on
08 lipca 2010 17:43
Nord, jak piszesz tuz pod postem, to po co go calego kopiujesz? wiesz ze cytowanie foto to lamanie regulaminu?
a ja muszę popuchnąć bo to co się dziś stało przechodzi me pojęcie...Moja mama całkiem nie-końska pojechała dziś ze mną do stajni, poznała w końcu (po 2 latach) mojego konia, ba wyczyściła, dokarmiła, wygłaskala...po czym po jeździe mojej 8-letniej siostry wsiadła na konia co samo w sobie jest cudem...a ponadto powiedziała TE słowa: "Nauczysz mnie jeździć co??" stał się CUD!!!! 😅
Hermia - Gratuluje !

Nord - cóż za spotkanie 😉

Ja jestem zadowolona, bo w końcu zmobilizowałam się żeby zmienić życie własnemu koniowi 😉 nowy dom, nowy tryb życia.
kujka   new better life mode: on
08 lipca 2010 18:47
krysiex213, gratuluje i zazdroszcze mamy 🙂

brzoskwinia, fajnie, kon na pewno bedzie wdzieczny.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
08 lipca 2010 20:46
Nord, jak piszesz tuz pod postem, to po co go calego kopiujesz? wiesz ze cytowanie foto to lamanie regulaminu?

To rzeczywiście niezwykle cenna uwaga, bardzo potrzebna i wogóle nie zaśmiecająca forum bardziej niż moje zbędne kopiowanie...Albo zgłoś się na moderatora, albo pozostaw im swoja pracę. Pomimo wszystko bardzo przepraszam, faktycznie niepotrzebnie kopiuje...
Koniec  🚫
Puchnę! Puchnę, że mi zaraz jelita rozerwie! Puchnę, bo w zeszłym roku o tej porze przymierzałam się do pierwszego w życiu wkkw i myślałam sobie co tam! To pewnie pierwsze i ostatnie w życiu zawody, pewnie nigdy nigdy więcej, bo nie umiem, bo się boje, bo nie ma kasy, bo mąż, bo czasu nie będzie... ale jeżdże! I jeździć będę!
ah



No ba!
A Hermia to jeszcze puchnie choć się nie przyznała tu, że sobie w pełnej nieświadomości osatnio obskakała przeszkody z *... myśląc, że to P😉

No i piękna fota... a to siodło!
my chyba tez mozemy troszke popuchnac 😀 pierwsza fotka zrobiona nastepnego dnia po przyjezdzie....na lonzy ze trzy dni pozniej(6 latek który potwornie bał sie o uszy,nie mozna było zdjac kantara,ogłowie zakładane tylko po rozłozeniu na czesci pierwsze,zadnej mozliwosci załozenia ochraniaczy).....nastepna luzem troszke ponad miesiac pozniej a pod siodłem z półtora...wiec puchniemy nie tylko z odkarmienia ale tez dlatego ze wreszcie jezdzimy,zakładamy normalnie ogłowie,ochraniacze i mam nadzieje,ze wkrótce bedzie mozna tez zawijac 🙂
mekunia, gratulacje! widać różnicę 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 lipca 2010 14:25
to i ja trochę popuchnę  😉 w końcu po milionach lat głaskania, proszenia, przekupstw i toczenia wojny KOŃ DAŁ SIĘ WYKĄPAĆ!  😁 wiem, że to może nie jest jakiś zapierający dech w piersiach wyczyn jak te opisywane przez innych, ale ja jestem bardzo szczęśliwa, bo Expo panicznie boi się wody, i przekonanie go, żeby dał sobie spłukać nogi zajęło mi bardzo dużo czasu.. a tu nagle taka niespodzianka  😀
to i ja trochę popuchnę  😉 w końcu po milionach lat głaskania, proszenia, przekupstw i toczenia wojny KOŃ DAŁ SIĘ WYKĄPAĆ!  😁 wiem, że to może nie jest jakiś zapierający dech w piersiach wyczyn jak te opisywane przez innych, ale ja jestem bardzo szczęśliwa, bo Expo panicznie boi się wody, i przekonanie go, żeby dał sobie spłukać nogi zajęło mi bardzo dużo czasu.. a tu nagle taka niespodzianka  😀


To jest wyczyn! My się po roku daliśmy wypsikać sprayem anty mucha! Ale tylko gdy stoimy poza stajnią. I tak duma mnie rozpiera, że przekonałam, ze anty mucha nóg nie odrywa koniowi.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 lipca 2010 10:50
No to tak dodam 2 zdjęcia na "treningu z lutego z panem "trenerem", który jak najeżdżałam na przeszkodę darł się "no wstań z tego siodła! Czego czekasz aż koń ci tyłek podniesie!?" no a ja podnosiłam, bo pan "trener tak kazał" i oto zdjęcie mojego psełdo półsiadu i efektu co wynikło z tego wstawania przed wybiciem konia  🙄
A kolejne to już obecnie  😉



dodam pojedyńczo, bo coś nie wchodzi  😡
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 lipca 2010 10:55
I teraźniejsze  😀

Naprawdę przepraszam ale nie chciały mi 4 na raz wejść  🤔 😡 :kwiatek:
Sory ale muszę popuchnąć 😀
Więc wczoraj wygrałam pierwsze w moim życiu zawody, wygrałam i ujeźdźenie i skoki  😁 👀
I dopiero do mnie to dochodzi i ciesze się jak  💃 Rozumiecie pierwsze w życiu moje zawody i odrazu pierwsza wygrana i to w wszystkich konkurencjach w jakich brałam udział  🏇 😜 😅
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 lipca 2010 10:36
Koniarka28 GRATULACJE!  :kwiatek: 🥂
Hermes dzięki :kwiatek:
Ale serio dopiero do mnie to doszło choć troche 💃
Koniarka28 gratuluję!!! Jest się z czego cieszyć  😉
GRATULACJE  😅
A co to były za zawody, może jakieś zdjęcia? 😉
Zawody były klubowe więc nie jest to jakieś super osiągnięcie, ale ja sie bardzo cieszę.  👀 💃 😅 🏇
Zdjęcia mam , ale nie wiem gdzie się podział kabelek od aparatu  😡
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 lipca 2010 12:01
To szukaj kabla  🤬 i czekamy na foto  :kwiatek:
Ale foto są brzydkie bo bez stroju przepisowego  😤
caroline   siwek złotogrzywek :)
13 lipca 2010 13:17
a ja nie puchnę z dumy, tylko za chwilę pęknę z dumy i z radości - dzisiaj z Kaszem zrobiliśmy pierwszy raz seryjne lotne zmiany co 3 tempa 😜 i jakby tego było mało, to i co 2 tempa też pyknęliśmy 😲
a potem Kasz kłusował tak, ze mnie samej kopara totalnie opadła... zagapił się na konie ze zdjęć Anki czy co? 😎

jak będziesz pękać, to daj znać, wyślemy kogoś do nagrywania 🙂
swoją szosą gratulacje!!
Hermes ponieważ nie przepisowy strój to dodam tylko 1  👀
Wiem , że na zdjęciu jest mnóstwo błędów , ale cóż  🙄 🙁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 lipca 2010 18:44
Oj tam nieprzpisowy strój ważne, że schludnie  😉
A zdjęcie fajne 😀
Hermes dzięki, mam  jeszcze kilka ,ale obciach je umieszczać  😡
Wkońcu nie każdy odrazu rodzi się mistrzem  😁 👀
caroline, bo w końcu przestałaś go pałką okładać i włączyłaś jedynie słusznego Fotoszopa  😁
Gratuluję!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
14 lipca 2010 22:24
I ja popuchnę, bo nigdy nie spodziewałam się że mój koń będzie wyglądać tak ...



.... w wieku 21 lat 1 miesiąca i 10 dni 🙂


Teraz marzą mi się u niego jeszcze lepsze plecy, a co za tym idzie mniejszy bebzol...

bjooork

wygląda wspaniale! Oby więcej koni w takiej kondycji w tym wieku  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się