LUBLIN i okolice

W zasadzie mogę powiedzieć, że też byłam na T-love. Nie musiałam wychodzić z mieszkania, scenę miałam pod samym oknem😉 Mam nadzieję, że też uda mi się wybrać w środę na Myslovitz, ale to wszystko zależy od jutrzejszego dnia. Dawno się tak nie stresowałam 🤔wirek:
T-love i Myslovitz zaliczone. Dziś dzień przerwy i jutro zaczynami znowu się bawić 😉
Persil   ~..Czy można zgłosić nieprzygotowanie do życia ?
23 maja 2010 15:52
Lublin...oj Lublin. Kocham to miasto. Wprost  ubóstwiam. Moja siostra tam mieszka. Całusy dla wszystkich Lublinianów  i Lublinianek ( ? ! ) 😀  :kwiatek:
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
23 maja 2010 20:39
Persil - ja Ciebie juz lubie  :kwiatek: 😉 😅 😅 😅
Dosyć pilne. Gdzie moge kupić w Lublinie kalosze z fajnymi wzorkami ? Potrzebne mi są na praktyki na przyszły tydzień więc sprawa dosyć pilna  :kwiatek:
a ja potrzebuję naprawdę dobrego fryzjera. Co i gdzie polecacie?
Nikt naprawdę nie wie gdzie w Lublinie znajdę takie sklepy ? Może ktoś widział na jakiejś wystawie ?
pony   inspired by pony
27 maja 2010 21:00
Puchu, nie wiem ale może HD?
Poniaku kochany nie wiem dlaczego ale mój skromny umysł nie przyswaja tegoż skrótu i nie mam pojęcia o jakie miejsce chodzi  😉
pony   inspired by pony
27 maja 2010 21:37
hewi djuti, koło pierre'a 🙂
Aaaa to już wiem, dziękuję za podpowiedz zapewne skorzystam  :kwiatek:
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 czerwca 2010 10:47
Dziewczyny, gdzie mozna sie wybrac w Lublinie i okolicach nad wodę? poopalać?
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
08 czerwca 2010 12:30
Okolice to Zgałębocze  💘
yga, nad białe do Okuninki ! toż to prawie Lublin 😁
pony   inspired by pony
08 czerwca 2010 14:43
Firlej, Białka, Białe, Piaseczno, Zagłębocze 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 czerwca 2010 15:44
Firlej Firlej Firlej Firlej  💘
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 czerwca 2010 18:56
byłam nad zalewem Zamborzyckim, faaajnie tam  😉
Do poopalania owszem ale do pływania nigdy w życiu  🙄. Radze tam nie wchodzić do wody  😉
Gdzie mogę kupić w Lublinie czarną koszulkę polo damską bez nadruków ?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
21 czerwca 2010 18:10
Robię paskudnego  🚫 ale to bardzo pilna sprawa. Bardzo Was proszę dziewuchy zerknijcie na moje ogłoszenie na towarzyskich (wątek ogłoszenia). Może akurat któraś z Was miałaby możliwość...
okwiat pisałam Ci już na fbl, że niestety ze względu na domek jednorodzinny i 2 koty odpadam, ale jak nie będziesz mogła nikogo znaleźć, to pogadam z babcią, ona w bloku mieszka i nie ma żadnego zwierzaka...
okwiat kurcze też chciałabym Ci pomóc ale tak jak Arroch mieszkam w domku, mam kocura i w dodatku mieszkam blisko lasu więc jakby mi zwiała to.. 🤔

dobra teraz ja:
poszukuję dobrego, godnego polecenia studia tatuażu i piercingu w Lublinie. Czytałam już fora, odwiedzałam stronki ale interesują mnie Wasze opinie, gdzie byłyście i widziałyście :kwiatek:
pony   inspired by pony
02 lipca 2010 12:04
za tydzien w piatek na Dniach Swidnika gra ostry. Ktos oprocz mnie sie wybiera?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lipca 2010 12:19
ja  😁


fruity robisz tatuaż?
pony   inspired by pony
02 lipca 2010 12:23
a to sie umowimy Smartiti? bedzie tez sofa miedzy innymi ale ja akurat celuje tylko w ostrego. Ale moge isc tez wczesniej!🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 lipca 2010 12:27
no jasne, że się umówimy  😀 o ile nie będę jeszcze bardziej chora niż teraz  🙄  😉
pony wiesz że i ja 😀
smarcik w pierwszej kolejności kolczyk w języku, nad tatuażem myślę ale nie mam funduszy póki co 😉
Ja kolczyk w języku robiłam w Valhalli ( www.tatuaz.lublin.pl ). Polecam.
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
10 lipca 2010 21:16
Ja mam autograf Ostrego na bluzie  😁 Jak wróciłam do domu, myślałam, że mama mnie zabije..  🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 lipca 2010 15:19
zabije za co? za wracanie po pijaku? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się