Mundial, liga mistrzów czyli kącik piłkarski.

Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
11 lipca 2010 22:05
niestety Paul sie nie pomylil  👿
Kawecan   Jeździec bez konia...
11 lipca 2010 22:05
GOOOOOOOOOOOOOOl.  🏇  🏇
Może nie byłam specjalnie za Hiszpanią, ale właśnie wygrałam 20 zł!!  😅

Ale straaaasznie dużo fauli było. No i kilka karteczek poleciało.
Wielki szacunek dla bramkarza Hiszpanii, odwalił kawał świetnej roboty na tych MŚ  😅 A teraz idę spać, ale się cieszę  😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2010 22:08
NIECH ŻYJE HISZPANIAAAAAA!! FANTASTYCZNIE!!! 😜 😜 😅 😅 😅 😅 😅

Holandia grała beznadziejnie, same faule, pod koniec pyskówka do sędziego. Już w regulaminowych 90 minutach powinna być czerwona kartka!!!
Ale jest, nareszcieee!
Zdecydowanie najlepszy byłby Casillas! A jak płakał na koniec... Bardzo słodkie i rozczulające 😍
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2010 22:09
Hehe, pierwsze o czym pomyślałam, to to, czy ta ośmiornica Paul się pomyli 😉 No i się nie pomylił. Ale Hiszpanie zasłużyli.
Bischa   TAFC Polska :)
11 lipca 2010 22:12
Ja jeszcze z czym innym  🤣 Navas i jego zielone/niebieskie oczy  💘 O same oczy w tym zestawieniu chodzi , nie o resztę  🤣

ushia   It's a kind o'magic
11 lipca 2010 22:12
Ja nie mogę oglądac takich imprez. Za bardzo mi żal tych co przegrali...
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
11 lipca 2010 22:12
Casillas, Villa i na końcu Iniesta... Fenomenalnie...  🏇 Miałam nadzieję, że Hiszpania wygra..  Holandia straciła u mnie tymi faulami, a szczególnie tym na X. Alonso... Beznadzieja..
Kawecan   Jeździec bez konia...
11 lipca 2010 22:13
Dokładnie 13 kartek.   😵
UUhuhuu 😅

Wielkie brawa dla Hiszpanów! W tym meczu nie kibicowałam żadnej drużynie, chociaż po ciuchu liczyłam na Holendrów. Mimo to się cieszę - Hiszpanom się należało 😅
Averis   Czarny charakter
11 lipca 2010 22:15
Ja weszłam tu tylko po to, by zobaczyć, czy ośmiornica się nie myliła 😁 Zdolniacha 😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2010 22:27
Bischa L to samo zauważyłam! Cudne oczy ma Navas, zwłaszcza przy tych ciemnych włosach i karnacji 😜

Averis o w mordę, faktycznie ośmiornica się nie myliła 😜
Ciekawe czy każą Paulowi typować wyniki na Euro 2012 👀 😁
Skubany głowonóg 😎
Od początku kibicowałam Holendrom, ale... należało się tym Hiszpanom
Ja od poczatku kibicowalam Hiszpanom. I dodatkowo tradycyjnie Brazyli, ale w tym roku sie nie spisala.
W ogole to obstawialam, ze final bedzie Hiszpania - Brazylia. A tu byla niespodzianka, Holendrzy ich wyeliminowali.
Bischa   TAFC Polska :)
11 lipca 2010 22:32
Bischa L to samo zauważyłam! Cudne oczy ma Navas, zwłaszcza przy tych ciemnych włosach i karnacji 😜


Ja jestem maniaczką wręcz jeśli chodzi o męskie oczy  😜 Jak tylko wszedł na boisko , to aż mi dech zaparło  😁
Pursat   Абсолют чистой крови
11 lipca 2010 22:32
Mam dzisiaj imieniny, dostałam najpiękniejszy prezent. 😜 A Iker... Geniusz. Mój Boże, jak on się cieszył, sama się popłakałam przy końcowym gwizdku.
Tak jak NIGDY nie interesuję się piłką, tak ten finał obejrzałam w całości.. Kibicując oczywiście Hiszpanom..  😅 😅 😅

Vivat Espana 🙂
Bleee, liczyłem na to, że finał Mundialu będzie dobrym widowiskiem, a tu mecz o trzecie miejsce dostarczył mi więcej wrażeń. 🤔 Wygrana Hiszpanii w pełni zasłużona, chociaż różnicy poziomów jakieś specjalnie dużej między obiema drużynami nie było.
Szkoda, że Navas wcześniej zbyt często nie gościł w pierwszym składzie, bo naprawdę fajnie zagrał. Torres miał istne wejście smoka... 😁
Ktoś prześledził, co Holendrzy reklamowali u sędziego po golu i to na tyle zajadle, że jeden z nich dostał kartkę? Spalonego? Faul? Zresztą nie podobała mi się postawa Webba, bo Hiszpanie też powinni grać w dziesiątkę.
Generalnie mecz rozczarowujący, liczyłem na emocje związane z karnymi. Teraz trzeba czekać dwa lata na kolejne piłkarskie święto... o ile się odbędzie.  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2010 23:08
Grzegorz reklamowali to mało powiedziane 😁 Jak dla mnie to była durna pyskówka, jeden koleś powinien za to wylecieć z boiska. Myślałam, że za chwilę Webba pobije 🤔 A pretensje mieli o rzekomego spalonego, którego nie było 🙄
Ktoś prześledził, co Holendrzy reklamowali u sędziego po golu i to na tyle zajadle, że jeden z nich dostał kartkę? Spalonego? Faul? Zresztą nie podobała mi się postawa Webba, bo Hiszpanie też powinni grać w dziesiątkę.

Chyba wcześniejsza akcja to był faul na Holandii, ale nie jestem pewna w 100%.


La Furia Roja - VICTORIA!  😅

Też się popłakałam na końcu, niesamowita chwila 🙂

Co do meczu - no cóż, zgodzę się z Grzegorzem, że wczorajsze spotkanie Urugwaju z Niemcami to było o wiele lepsze widowisko niż to co dziś. Tyle kartek, tyle fauli, sędziowanie na nie najwyższym poziomie... Ale mimo wszystko HISZPANIA 🙂!


Właśnie spalonego w życiu nie było i sądzę, że Holendrzy dobrze o tym wiedzieli, a wystartowali z takim wrzaskiem do sędziego... Z drugiej strony to chyba obrońca się awanturował i dostał żółty kartonik, tak więc może usiłował pretensjami do sędziego przekonać kolegów, iż on wcale nie zaspał przy tym golu. 😁
Robben zaimponował mi swoim zachowaniem w jednej sytuacji - ewidentnie faulowany na polu karnym nie wywinął efektownego orła, tylko biegł dalej i próbował strzelić gola. Rzadko w dzisiejszych czasach spotykane sytuacja, piłkarze zazwyczaj jacyś mało stabilni są. 🙄
Tak czy siak Hiszpanie zasłużenie wygrali dzisiaj z Holendrami. Nie chciało mi się czekać na statystki, ale optycznie wyglądało to tak, że byli przy piłce dłużej i to oni atakowali, Holendrzy grali z kontry. Ciekawe, czy będzie okazja do rewanżu za dwa lata.  🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2010 23:36
Grzegorz tak, Puyol faulował Robbena i Webb chyba to widział, ale, że Robben dalej był przy piłce to pozwolił mu dokończyć akcję. Wtedy ślizgiem wpadł Casillas (o mało co butem po twarzy nie dostał) i wtedy Robben zaczął pyskować, że przecież faul był 🙄

Mnie najbardziej wkurzył faul holendra korkami na klatę hiszpana. Kto to był? 🤔
No i Sneijder... matko, jak ten koleś mnie wkurzał 😤 Za każdym faulem pyskował, widziałam jak raz ordynarnie udawał faul. Koleś przyszedł chyba popyskować a nie grać w futbol 👿
Ja też się cieszę ,że Hiszpania wygrała , bo to co Holendrzy odstawiali to jakaś masakra . W pewnym momencie przecież była kartka za kartką . A cała akcja ,że niby spalony był ? pfy!  A do czujniejszych kibiców mam pytanie jaki hiszpański zawodnik zrobił sobie coś z nogą ? Było ,że biegł do ataku i nagle się położył na murawie ?
Ale i tak koniec końcem było mi żal przegranych a jeden był nawet taki uroczy <3

PS ok już doczytałam Tores 🙂
Strucelka faulowany był Alonso przez De Jonga. Moim zdaniem za to powinna być czerwona kartka...  🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2010 23:52
Blondek o dzięki! :kwiatek: Dla mnie też była czerwona jak nic! 👿

Ktoś narzekał na jabulani? Ciekawe co powiedzą o piłce na Euro 2012 😁



Lepiej niech nie narzekają tak na jabulani, bo w Polsce i na Ukrainie co najwyżej melonem będą grać 😂
Nie ma sprawy 😀

Ja to jestem ciekawa jak piłka na Euro 12 się będzie nazywała  😁
Kawecan   Jeździec bez konia...
12 lipca 2010 00:07
"Również Vicente del Bosque złożył obietnicę dotyczącą tryumfu jego podopiecznych w turnieju. Trener Hiszpanów powiedział, że jeśli wygra mistrzostwo świata, zgoli swoje wąsy"...

Papa wąsy!  😂
Bischa   TAFC Polska :)
12 lipca 2010 00:09
Polukra ?  😁 Tylko tego lukru pewnie będzie mało  😂 No ja mam zamiar być na wszystkich meczach Holendrów nawet jak będą na Ukrainie , tylko żeby takiego wstydu nie narobili jak dzisiaj (w sumie już wczoraj)  🤬

Oj wąsy trenera Hiszpanii są chyba równie słynne , co były wąsy ŚP posła Putry  😉
Dobre Bischa  😁


A ja wygrałam zakład z mamą haha! I teraz kupuje mi piękną koszulkę Torresa a ja nie muszę wstawać o 5 rano żeby przed pracą zrobić jej kawę.  😁
Bischa   TAFC Polska :)
12 lipca 2010 00:22
Swoją drogą co myślicie o tym , żeby ten temat przerobić na ogólnie piłkarski ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się