Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Witam , jeżeli chodzi o Ślądkowice, telefony  są aktualne i odbieramy, wystarczy zadzwonić i się umówić na wizytę lub jazdę. Jazdy są indywidualne. Jeżeli masz jakieś pytania wystarczy napisać na pv
dzięki naciau to teraz muszę już tylko dzwonić ale to wola kazubowa wygląda też całkiem fajnie
sei   . let's grow old together & die at the same time .
29 czerwca 2010 13:44
jakieś kursy instruktorskie szykują się w łodzi i/lub okolicach czy nie bardzo? obojętne czy stacjonarne czy weekendowe (byle z dobrym dojazdem) 🙂
jak ktoś ma info dotyczące wawy to też proszę  :kwiatek:
sei - z tego co wiem jeden trwa w Bogusławicach własnie, ale z dojazdem jak się nie ma auta zdecydowanie slabo. jakos teraz powinien ruszać kurs instruktorski w formie obozu w Szarży pod Warszawą (o ile w tym roku też cos takiego będzie) 🙂

thaya - a nie mówiłam? 😀 takie końskie reakcje na samolot na tej wysokości to kosmos

notarialna - to pewnie i my się kiedyś spotkamy na takim rajdzie, chociaż narazie jestem w fazie leczenia donkoniowej nogi 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 czerwca 2010 13:09
awionetka, trwający to mnie nie urządza :P i najchętniej jednak stacjonarny.
a w szarży organizują ale wyjazdowy gdzieś na mazury i za 2600  😵

dziewczeta prosba !!


własnie wycyckał mnie transport na zawody do bronisina , wszedzie gdzie dzwonie to jada do Gajewnik  😵

moze ktos kogos zna ? i poda nr telefonu

sprawa PILNA !
Pan Sulikowski - Ksawerów 660078460  😉
no właśnie, a propo Bronisina to kto będzie?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
01 lipca 2010 14:23
No ja niestety odpadam 🙁
Brak transportu 🙁
sei - ale trwający zwiastuje, że coś się tam dzieje, czyli możliwe, że będą następne tury  😀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 lipca 2010 09:34
No i kto był w Gajewnikach?
ja 😎 od czwartku do wczoraj...nigdy wiecej na mecie E w takim upale z kremem z filtrem tylko 30!
constantia gratuluje proby uj- bardzo fajnie sluchalo sie tak pozytywne komenty  przy sekretarzowaniu :kwiatek:
aaa zawody w ranchu odwolane...coz niektorzy maja inne priorytety i mam nadzieje, ze  tak jak pewna lodzka stajnia dostala kopa za odwolanie tak i tak dostanie 😎
ja byłam wczoraj na Małej Rundzie i trochę na Dużej. Zostałabym dłużej,ale niestety po Sobotnich zawodach w Bronisinie nie mogłam znieść już bólu. Na maksa zjarane ramiona,łydki i ręce. No i nosek  😀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 lipca 2010 22:30
Karla dziękuję  😡  I tak zła jestem za tę pomyłkę. Dał mi za to trener po berecie. Zresztą za maraton też mi się dostało hehehe... Ale lubię słuchać jego rady i najważniejsze, że potem robota idzie do przeodu. No cóż wyłazi brak doświadczenia, ale trzeba jeździć jeździć i jeszcze raz jeździć. A do tego po całych zawodach już wiem, że luzak do wymiany hehe...
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 lipca 2010 22:36
Karla🙂, Gdzie uderzacie dalej z Drapkiem?
czemu do wymiany?
to co ? do zobaczyska w mikolajewie czy jak sie to zwie?
uderzamy do Napoleonskiej potem gajewniki potem Racot
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
05 lipca 2010 22:38
W Napoleońskiej mnie niestety nie będzie, bo jadę na Mazury, a do Gajewnik nie jadę.

Raacot ma zarąbistą stronę. 😜
moj Luzak juz za tydzien przyjedzie,potem ruszamy sie razem doksztalcac ( jak db pojdzie oczywiscie) 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
07 lipca 2010 22:47
Dziewczyna która była ze mna do pomocy spisała się super, ale ten co jeździł ze mną na bryczce niestety się nie popisał i dlatego do wymiany 🙂

Teraz miesiąc do Mikołajowa tylko mam nadzieję, że uda nam się porozmawiać 😉
jak mnie znow postawia na jakims "fajnym" odcinku maratonu to chyba dopiero w nocy pogadamy😀

a ja znow mam apelek😀 szukam wspolspacza do pokoju w napoleonskiej na zawodach za tydzien, bez uczulenia na psa ( spie z psem)  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
07 lipca 2010 22:58
Karla, ty diable 😁
Ja nie mogę niestety, bo jadę wtedy z rodzicami na mazuuury 🙁
Właśnie a  tak a pro po Napoleońskiej Zagrody to kto będzie?
Już są propozycje : http://www.swiatkoni.pl/news-display/2126.html
Ja postaram się być na pewno na 1 dzień .
a może ktoś pisze się na wspólny transport koni do Napoleońskiej?
arabeczka poczekaj do jutra, bo moze bede miala wolne miejsce 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 lipca 2010 21:05
Ja może przyjadę z podopiecznymi w sobotę na towarzyski 🙂
No i psikus. Zawody w Napoleońskiej Zagrodzie odwołane.
http://www.swiatkoni.pl/news-display/2153.html
Sądzę, że to bardzo dobra decyzja biorąc pod uwagę ich  fatalne podłoże i oczywiście pogodę
jakos 11 imprez w PL i to mocniejszych jesli chodzi o wymagania kondycyjne (WKKW i zaprzegi) nie odwolali..
ch..jowe to lodzkie...chyba znow sie przeniose na Mazowsze, drugie licencyjne odwolane i zero konsekwencji dla organizatorow.
a podloze i tak lepsze niz w LKJ...
to  zawody rangi ogólnopolskiej -  a nie regionalne
to  zawody rangi ogólnopolskiej -  a nie regionalne


Czy można zatem wysnuć hipotezę, że na zawodach rangi ogólnopolskiej koniom lżej skakać parkur DR czy MR niż konkursy LL, L, P i N mn zawodach regionalnych? Że na ZO w powożeniu lub podczas zawodów wkkw na próbach terenowych koniom lżej niż przejechanie konkursu L klasowego?
To chyba trochę nie tak!
Jeśli ktoś poważnie traktuje swój start w ZR czy ZO to przygotuje siebie i konia do czekających go wyzwań. Odwołanie ZR z powodu upałów latem to trochę "mrożkowe" klimaty. Kiedy jak kiedy, ale upały w połowie lipca mogą zaskoczyć ...  🤔wirek:
Zgłaszając termin podczas tworzenia kalendarza imprez organizator z pewnością spodziewał się w weekend 17 - 18 lipca 2010 roku temperatury minus  10 stopni. A tu taki psikus  😲
Poza tym te zawody miały być 3 eliminacją w Jeździeckiej  Lidze Województwa Łódzkiego 2010 pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego. W jej regulaminie ktoś  zapisał, że zawodów tych nie wolno odwołać  😂 😂
Jak widać można ...
Z innej jeszcze beczki: podczas tych zawodów miał się odbyć jedyny w tym miesiącu egzamin licencyjny na terenie działania OZJ Łódź.
Zastanawiam się jak w tej sytuacji na terenie OZJ Łódź planować starty, rozwój zawodnika, budować formę konia ❓ ❓ ❓
Tydzień wcześniej nie odbyły się kolejne zawody w tym regionie. Które to już w tym roku nawet nie chce mi się liczyć.
Człowiek zaczyna się w takich chwilach zastanawiać po co ta cała nadbudowa w postaci WZJ, ich zarządów, prezesów i ich zastępców od spraw sportu i jakich by kto jeszcze chciał ...
Po to by być ❓ ❓ ❓
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się