Nasz nick-pochodzenie :)

a mój nick wcale nie pochodzi od tytułu filmu bo go w życiu nie widziałam, ale kiedyś jeszcze w podstawówce jedna taka koleżanka stwierdziła że nie będzie za mną wołać Marta tylko matrix bo tak krócej no i tak już zostało, bardzo dużo ludzi zwraca się do mnie w ten sposób a cyferki to chyba wiecie co oznaczają  😁  😁  😁  
Jasne. Są trzy możliwości - urodziłaś się w roku 1969 lub masz 69 lat. Albo... wyjątkowo poruszyły Cię wydarzenia polityczne z roku 1969.
ha widzisz to ta trzecia możliwość ale do tego są potrzebne dwie osoby 😉
Do wydarzeń politycznych potrzeba większej ilości osób niż dwie. Nie ma tak łatwo, 1 + 1 może i równać się 69, ale nie 1969.
a ja po prostu lubię żelki 😉
O, to jest dopiero perwersja  😁
Ja lubię miodek 😉 I jestem malutkim szatanem, za co zostałam mianowana tandetnie honey bunny  😉
nic związanego z polityką raczej coś duuuuuużo przyjemniejszego, 69 lat też nie mam brakuje mi jakichś czterdziestu pięciu, 69 to magiczna liczba ale zdarza sie też że 1+1=3 i dlatego mamy przyrost naturalny w Polsce 😉
To może jeszcze wyjaśnij. Tak od strony technicznej. Bo od kiedy dowiedziałam się, że ksywki fruity_jelly oraz honey pochodzą od przyjemności związanych z posiadaniem ust i języka, aż nie wiem, czego się spodziewać po Twojej.
dosadniej tłumaczyć nie będę , dzieciaki to czytają, najlepiej sama sprubój  to będziesz wiedzieć  😁
wł. Felix-Huston, forever felicis! no wiesz cooo? 😀iabeł:
Proszę mnie nie mieszać w tą dyskusję  😎
Moje przyjemności związane z ustami i słodkościami to moje przyjemności i proszę nie wchodzić w moją sferę osobistą  😎
No jak to, przecież od tego jest forum 😉 Co tak nieśmiało? Dawajcie tu zaraz swoje fantazje i preferencje oraz upodobania!
Oj tam nieśmiało, po prostu nie chcemy nikogo przyćmić  :kwiatek:

[s]Swoją drogą, to dopiero byłby temat [/s]  😀iabeł:
To jest temat - temat tabu, dlatego tak się nabijam z modnego dopisywania sobie 69  😉  Ale i to bym przyćmiła, gdybym tak bezwstydnie napisała, czemu mam tyle F w nicku...  😎
modnego chyba w zeszłej dekadzie , a może jesteś z ultra terrorystycznej bojówki radia Maryja i musisz piętnować takie wulgarne i prosteckie zachowanie  😂 , zawsze mogę zmienić 69 na SS to dopiero modne i przyćmiewające, żartuję nie mam zamiaru nic zmieniać po postu lubię liczbę 69 i niech tak zostanie  😎
Szekla-tak miała na imię moja suczka.jedyna najukochańsza której nie widziałam już 2 lata.Zdrobniłam i tak powstał mój nik.
hahaha jestem fruity_jelly i jestem żelkofilem, niezwykle pociągają mnie miśki Haribo 😁
mam szczury, jestem na szczurzym forum, na nie wołają ogony [na konie zresztą też], a że chciałam mieć taki tematyczny nick to sobie dałam ogonowa. Żeby sobie nic we łbie nie plątać to na wszystkich forach taki nick mam. 🙂
Moj nich
1. skrot imienia
2.data urodzenia  😉
2.data urodzenia  😉

nigdy tego pojac nie mogłam, po co ludzie to pisza?
a tak mi do glowy wpadlo...Nie wiem czemu  🤣
[quote author=aga020596 link=topic=11427.msg651532#msg651532 date=1279138575]
2.data urodzenia  😉


nigdy tego pojac nie mogłam, po co ludzie to pisza?
[/quote]

moze dlatego kiedy nie ma sie pomyslu na nick?  😀
mery, pewnie siedzieli dużo na czacie i dawali swój wiek w nicku, żeby nikt nie musiał pytać "ile masz wiosenek?"  😎
Albo po prostu magia liczb  🙂
jest to dla mnie jedna z tych bezsensownych rzeczy ktore ludzie robia w internecie...  🙄

co mnie to interesuje czy ktos ma 6, 13, 25 czy 60 lat? liczy sie tresc... a jakos jak widze rybka15, kociak95 albo inne cuda, to az sie odechciewa czytac takie osoby  😎
MATRIX69, jesteś obrzydliwa  🤔
wł. Felix-Huston, forever felicis!, czego można się spodziewać po kimś, kto twierdzi, że matrix to krócej! niż marta i pisze "sprubój"? Wszystkiego!  😜
Remendada, to po hiszpańsku "łaciata".

Marzy mi się kiedyś srokata klaczka, wię będzie jak ulał.Na razie musiałam sie poratować w avatarze krową  🤣
mój pierwszy nick, to Motorola - kiedy rejestrowałam się na starej volcie były problemy z nie dochodzeniem linków aktywacyjnych, po kilku próbach w końcu wpisałam Motorola, bo taki wówczas miałam telefon (wow.. kiedy to było!)

A obecnie Sunny - bo moje włosy w kolorze słonecznego blondu są kręcone i znajomi twierdzą, że mienią się w słońcu  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się