... ślub :) ...

karesowa   Rude jest piękne!
14 lipca 2010 17:40
Ulena Pomysł ze SPA świetny 😀 Znając Państwa Młodych sądzę że byli by zadowoleni, a zatem poważnie rozważę tą formę prezentu!
Pomysł super, ale nie wiem czy taki znów "tani". Jutro do spa się wybieram, na 3 dni i nie sądzę abyś się karesowa zmieściła w kwocie jaką chcesz wydać.
Ale za to zobacz sobie na http://www.wyjatkowyprezent.pl/ Mozna tam znaleźć bardzo fajne pomysły. My na ślub dostaliśmy romantyczny masaż dla dwojga. Super sprawa. Miło wspominamy.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 lipca 2010 19:37
dzięki za odpowiedź  :kwiatek:

Dzisiaj miałam przymiarkę sukni. Wszystko leży super  😜 Została w sklepie do małych przeróbek. Dokupiłam biżuterie.

Mam jeszcze pytanka  do Was  :kwiatek:
Na kwiaty nie mam kompletnie pomysłu  🙄 Jedyne co wiem, to że chcę coś z szafirkami  😁 Mogłybyście mi polecić jakąś fajną kwiaciarnię  👀

Ile płaciłyście za manicure?
karesowa   Rude jest piękne!
14 lipca 2010 20:12
W moim rejonie jest kilka ośrodków SPA, może na weekend dla pary młodej mnie nie stać, ale na jeden dzień z różnymi atrakcjami-tak 😀 😀 😀 może prezent nie tak atrakcyjny jak kilka dni pobytu, ale myślę że kuzynka z narzeczonym chętnie skorzysta! Co nie zmienia faktu, że jeśli ktoś jeszcze ma fajne pomysły to zapewne wezmę je pod uwagę.
Ulena   Sky is the limit!
14 lipca 2010 21:03
Karesowa, miło mi że mogłam się przydać 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
14 lipca 2010 21:47
Karesowa, jeśli urządzają mieszkanie to może podaruj im bon pieniężny do jakiegoś fajnego sklepu z wyposażeniem wnętrz  🙂 Spa fajny pomysł, ale zastanów się czy pan młody będzie chętny - mój nienawidzi takich miejsc... Najlepiej zadzwoń do nich i zapytaj wprost - będziesz miała pewność, że dostaną to o czym marzą  😀 zresztą moją opinię wyraziłam już na poprzedniej stronie  😎
karesowa   Rude jest piękne!
14 lipca 2010 21:54
Próbowałam podpytać dyskretnie, jak i zapytać wprost...niestety kuzynka jak i jej przyszły mąż idą w zaparte i za każdym razem mówią: "daj spokój, nie musicie nic kupować, ważne że będziecie" wiem, że mój facet pewnie do SPA też by się nie wybrał, natomiast narzeczony kuzynki sam mówił że od czasu do czasu odwiedza masażystę żeby się zrelaksować i jest z tych bardziej dbających o siebie😀 więc być może będzie zadowolony 😀 ale na prawdę nie wiem!!! Może dam pieniążki w końcu, ale pomysł ze SPA spodobał mi się tak bardzo, że chyba zafundujemy Go przyszłej pannie młodej na wieczorze panieńskim...
Ulena   Sky is the limit!
14 lipca 2010 22:04
ja mam wieczór panieński przyjaciółki za miesiąc i w planach jest najpierw masaż i ploty w jacuzzi przy szampanie w SPA a potem jakiś klub. Myślę że się dziewczyna ucieszy. Oczywiście trzeba logistycznie rozwiązać kwestię przyszykowania się do klubu po SPA ale pewnie nie będzie z tym problemu
Fajnym prezentem jest też np weekendowy pobyt w SPA dla dwóch osób w terminie do dogadania. Też nie wychodzi drogo a w cenie jest pokój, szampan, pakiet zabiegów i np kolacja.

Mój ojciec w zeszłym roku brał 3 ślub 😁
Jako, że była to skromna ceremonia w USC, nie chcieli prezentów etc. Kupiłam z meżem właśnie taki pobyt w nadbałtyckim SPA - ojciec początkowo był zły, że jak to on i maseczki ?!
Po tygodniu wrócili wypoczęci, piękniejsi i jakby młodsi.. ale jacy zadowoleni 🙂 Ogólnie polecam, choć przyjemnosć nie najtańsza, bo wtedy zapłaciłam ok. 3000zł za dwie osoby / 5 dni
Ulena   Sky is the limit!
15 lipca 2010 08:48
Jeśli dobrze pamiętam to Karesowa ma do wydania do 400 zł. Ale jestem pewna, że jeden dzień da się za to ogarnąć.My na ślub dostaliśmy romantyczny masaż dla dwojga. Super sprawa. Miło wspominamy.
- O, coś takiego.
Masaż z kolacją:
Romantyczny wieczór w spa

Program 4: 322,00zł

Masaż klasyczny w salonie spa, Romantyczna kolacja w restauracji.

Cena obejmuje rezerwację miejsca oraz zabiegi w salonie spa, niespodziankę dla dwojga, rezerwację i przygotowanie stolika w restauracji, niespodziankę dla Damy. Rezerwację stolika proponujemy w jednej z restauracji, w której nasi klienci otrzymają 15% zniżki na zamawiane dania oraz napoje lub gratisowe dodatki.

W salonie spa czeka na Państwa masaż całego ciała, wykorzystujący tradycyjne techniki. Masaż klasyczny poprawia przeminę materii, ujędrnia skórę, rozluźnia napięcie mięśni i uelastycznia. Uwieńczeniem będzie seans w Kołysce Alpha...czyli kolejne ponad 20 minut relaksu tylko we dwoje.

Inne na szybko:
masaż tajski, kamieniami czy czymś podobnym
lot szybowcem- ok 350-500zł
oklepane ale fajne- kurs sushi albo innej kuchni dla dwojga
degustacja win
wynajęcie dekoratora wnętrz na jeden dzień
kupon rabatowy w biurze podróży (nawet coś takiego było w re-voltowych ogłoszeniach chyba)

Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
15 lipca 2010 09:06
ale ten masaz z kolacja to nie do konca, bo za jedzenie trzeba placic samemu  😉
Nasturcja ja wyżej wklejałam link
http://hibiskus.net.pl/galeria/

Ja zamawiam od nich kwiatki i jak na razie mam bardzo dobre wrażenia.

Też wczoraj miałam przymiarkę, wygląda super, ale jednak parę rzeczy trzeba jeszcze poprawić. Zwęzić, skrócić, wszyć miseczki bo jednak zdecydowałam sie na taką opcję. Następna miara za dwa tygodnie. Zobaczymy 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 lipca 2010 12:04
T&N Dzięki  :kwiatek:

Ja też mam małe przróbki, ale to pryszcz  😉 U nich kupiłam od razu biżuterie.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
15 lipca 2010 12:07
ja mam przymiarkę jutro. Co do paznokci za ślubne płacę 120zł. Wczoraj byłam na algach i regulacji brwi. Generalnie brakuje mi tylko kwiatow i bedzie git.
Irokez będzie?? 😀


Obecnie jestem na etapie zapuszczania włosów żeby dało się coś z tego na ślub wyrzeźbić 🙂 Strasznie cierpię z tego powodu w te upały 🙁 Przez ostatnie kilka lat długość moich włosów nie przekroczyła 1 cm - teraz już ze 3 są :P
Wiecie, ostatnio tak sobie myślałam odnośnie prezentów. Czy chciałabym coś dostać...chyba tak - np. dobre garnki, czy zastawę. Wiem, że młodzi mówią, że wolą sami sobie kupić a z doświadczenia innych młodych to wiem, że potem szkoda na to kasy i kupują coś taniego.

Ehh do ślubu został miesiąc - już się boje. 27.07 jadę pod suknie...
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
19 lipca 2010 14:07
wysylacie swoim rodzicom zaproszenia na slub? wlasnie musze cos juz napisac i nie wiem jak, szczegolnie ze mam niemieckie zaproszenia  🤣
Ja nie wysyłam, ponieważ na zaproszeniach mam napisane, że w imieniu swoim i rodziców zapraszamy. Poza tym, rodzice nam robią wesele...
My daliśmy rodzicom, bardziej na pamiątkę niż z zaproszeniem. Niby też mamy tekst "w imieniu rodziców i własnym",a le jak znam nasze mamy to bardzo chętnie wrzucą sobie do albumu razem ze zdjęciami 😉
Kami   kasztan z gwiazdką
19 lipca 2010 16:21
Moja mama by się na poważnie obraziła gdyby nie dostała, ale ona to dziwny przypadek  🙄 natomiast reszta rodziców dostała i bardzo się ucieszyli  🙂
Mam sukienke 🙂😉) Bylam dzisiaj w salonie, panie sie mna cudownie zaopiekowaly, nawymyslaly i wybralysmy cos wspanialego. Suknie wypozyczam, bo tak sie bardziej oplaca, a ze wszystkie poprawki i pralnie mam w cenie, to w ogole nie jest to problem. Tylko nie wiem, jaki to model, ani nic, bo sie nawet nie zapytalam  🤣

Wiem, ze jest sliczna i ecri. Kupilam juz dzisiaj butki, mam zaklepana kosmetyczke, fryzjera, kwiaty, czyli moge wracac do Niemiec 🙂 Aha, a jutro maja przyjsc zaproszenia, bo przez allegro zamawialam.
Pan mlody tez sie dzisiaj ubral od stop do glow, wiec problem z glowy.

ale mam piekna kiecke, mowie wam🙂😉)
Pandurska to nie mow tylko wstaw jakies zdj!!
Nie wstawie, bo nie robilam zdjec 🙂 no i nie wiem, jaki model tej kiecki 🙂
Nie chcę zakładać osobnego tematu więc pomyślałam, że podczepię się tutaj..

Za niespełna 3 tygodnie (7.08) wieczór panieński mojej przyszłej bratowej.. Jako świadkowa zabieram się właśnie do organizacji tejże imprezy i chciałam Was poprosić o pomoc (zwłaszcza że nigdy nie byłam nawet na żadnym panieńskim)..

Kilka pomysłów na gry, quizy i zadania znalazłam już w necie ale wszystkie inne rady i sugestie mile widziane.

Póki co wśród pomysłów do wykorzystania mam:

-grę Pytanie albo Wyzwanie
-quizz jak dobrze zna Pana Młodego (pytania ukryte np w balonach - co jakiś czas przebijamy jeden)- błędna odpowiedź = shot 😉
- gra w której panna młoda opisuje wady i zalety pana młodego od A-Z (np. Ambitny, Bałaganiarz etc)
-dość ciekawy (choć nie wiem na ile praktyczny) sposób na rozpoczęcie wieczoru znalazłam w necie: panna młoda rozpoczyna "zbieranie" ekipy w umówionym pubie, tam barman daje jej shota i wskazówkę gdzie szukać kolejnej osoby
- obowiązkowo (na wyraźne życzenie młodej) ma być tancerz erotyczny

Wstępny plan jest taki żeby wynająć jakąś w miarę zamkniętą salę w jednym z klubów lub pubów i tam się bawić..

Aha. Czy ktoś z Was może polecić jakiegoś fajnego tancerza z Poznania???

querido zapros mnie :kwiatek: a tak na serio zapowiada sie super zabawa( i ten tancerz ehh)
Dworcika   Fantasmagoria
20 lipca 2010 19:01
Querido, zapowiada się bardzo fajnie!
Tak myślicie? Uff.. No to mi ulżyło.. Zależy mi żeby bratowa zapamiętała ten wieczór do końca życia 😉

Teraz "tylko" znaleźć tancerza, lokal no i dopracować szczegółowo scenariusz.. 😉
Na szczęście koleżanki obiecały trochę pomóc więc  mam nadzieję,że jakoś to wszystko ogarniemy..

tym niemniej nadal czekam na ciekawe propozycje..
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
20 lipca 2010 20:31
tancerz???  😵 oj bym sie wkurzyla na takie prymitywne wystepy.... no ale jak sobie zyczyla  🤔wirek:
Querido  super pomysły!!!!! Co do tancerza to ja miałam,jestem z Poznania i było zabawnie i mogę polecić www.jarotaniec.pl  dla mnie to że będzie tancerz było porażką,bo oni dla mnie to takie typy spocone,oblane oliwką ale pozytywnie mnie zaskoczył. Koleś fajnie tańczył,super muzyka i przebranie, tańczy z panną młodą ale nie w obleśny sposób,a zaproszone dziewczyny płaczą ze śmiechu. Dla mnie zaskoczeniem było to że po występie przyszedł do nas pogadał i opowiedział zabawne historie z wieczorów panieńskich i innych wystepów bo tańczy w teatrze,polecam ale mimo wszystko pare shotów było na odwagę  🥂
Gienia-Pigwa, myślę, że to zależy od upodobań samej Panny Młodej.. Ja u siebie tancerza bym nie chciała ale wiem, że bratowa chce więc być musi 😉

Magda83,  dzięki za opinie.. Widziałam jego stronę, facet co prawda nie w moim guście ale skoro mówisz że fajny to wezmę go pod uwagę.. 😉
Ps. Ile mniej więcej kosztuje taki występ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się