Gdzie nad morze?

Krynica to dla mnie nie morze:P

Dla mnie najlepsze jest WŁADYSŁAWOWO  😉 i jeszcze Łeba. Ale Władek pierwsze miejsce!
Nie mogę nad morze,zatem na pocieszenie.....

😂
a kto był w Ustce? Godna polecenia?
Rowniez polecam Władysławowo, pensjonat Iklus (http://www.iklus.wczasowicz.pl/). Nie jest w samym centrum wiec nie slychac imprez do rana keidy chce sie odpoczac, droga na plaze abrdzo przyjazna. Pensjonat nowy, pokoje z lazienkami, wszystko czyste i pachnace 🙂 a i z fajnych rzeczy spora kuchnia do dyspozycji.

Ahhhh chce nad morze! 👿
rtk, a masz jakieś konkretne pytania? Mieszkam kilkanaście kilometrów od 😉
raczej bez konkretow. Nigdy tam nie byłam, zastanawiam się czy warto. Uwielbiam Rewal, ale już mi się znudził.

zazdroszcze Ci mieszkania w poblizu  😉
rtk polecam Ustke.do 19 roku życia mieszkałam w Słupsku,więc w Ustce bywałam(i bywam nadal choć trochę rzadziej)nie tylko w sezonie.Jest b.dużo różnorakich ośrodków wypoczynkowych.Do wyboru do koloru.Knajp,barów multum.Moim zdaniem morze czyste,plaża ładna.Promenada też piękna,przepełniona sklepikami z pamiątkami,różnego rodzaju atrakcje dla dzieci i nie tylko.Wieczorami odbywają się różne imprezy w miejscowych dyskotekach.
Jeśli ktos nie lubi tłoku,niedaleko jest plaża niestrzeżona w Lendowie,gdzie jest zdecydowanie mniej ludzi.i co najważniejsze niedaleko w Ustce-Przewłoce znajduje się ośrodek jeździecki(do którego w tym roku usiłuje się wybrać).gdzie oferują wyjazdy w teren nad morze 😍
Hmm ... co do cen to raczej tak jak wszędzie- drogo, jeden z najdroższych kurortów. Dużo się zmieniło w tym roku- wyremontowali prawie całe centrum, odnawiają stare chaty z europejskiego programu renowacji zabytkowych posesji, to tak jeżeli chodzi o względy estetyczne 😉. Jeżeli chodzi o plażę to czyściutka ale wiadomo mnóstwo ludzi, więc jeżeli jesteś zmotoryzowana to polecam dojazd na plażę wschodnią.
Tak na prawdę kluczowe jest to czego oczekujesz po takim pobycie, po prostu co chciałabyś tam robić. Dosłownie kilka km od (w zasadzie nie widać nawet granicy dwóch miejscowości) jest Przewłoka- gdzie znajduje się całkiem przyzwoita, całoroczna stajnia organizująca konne wyjazdy nad morze.
W bliskiej okolicy stoi znany kompleks wypoczynkowy- Dolina Charlotty: wielki hotel ale utrzymany w świetnym klimacie, basen i spa, restauracja, stajnia, mini zoo .... .
Jeżeli coś Ci się nasunie to chętnie odpowiem na wszystkie pytania bo trudno tak "z głowy" nie wiedząc kompletnie jakie masz wymagania 🙂.

szekielka pisałyśmy w tym samym czasie  😁 i tak apropos ja też (jeszcze) słupsk 😉
no proszę i mamy obydwie pozytywne zdanie na temat naszej Ustki 🤣, a co do Przewłoki mam wielką nadzieje w tym roku tam zagościć chociażby na trzy dni i wybrać się  konno nad morze 😍 o ile uda mi się wyrwać ze Szczecina 🙁
Kocham UStke miloscia niezmienna od kilkunastu lat 🙂😉 I kazdego roku, kiedy mnie tam nie ma okropnie zaluje. A zwlaszcza pobliskiego Orzechowa..heh
Możecie polecić jakiś fajny hotel na wybrzeżu najlepiej na plaży. Posiadamy w ogóle takie miejsca? 😎
my jedziemy teraz 28 lipca na 4 dni do Grzybowa obok Kołobrzegu 🙂

wcześniej jeździliśmy do Kołobrzegu, bo na Sunrise lecieliśmy.
Ja najbardziej lubie Ustke i Miedzyzdroje.
W Ustce jest rewelacyjny pensjonat - Pod Rycerzem (maja swoja strone www, wystarczy wygooglowac). Swietne warunki, czysto, elegancko, baaardzooo blisko morza, bylam dwa lata temu, mozna bylo przyjezdzac ze zwierzetami, ale nie wiem, czy to sie nie zmienilo, bo wtedy to byl nowootwarty, niewykonczony pensjonat, wiec pewnie bylo im wszystko jedno, byle znalezc klientow.
Rok temu bylam w Darlowku i bylo okropnie. Jedyne co mi sie podobalo to stajnia w poblizu (w Bobolinie - Rancho Mustafa) i mozliwosc wyjazdu w teren na plaze o zachodzie slonca - rewelacja!
Silverstar, hotel na plazy, a wlasciwie przy samej plazy, jest w Miedzyzdrojach, nazywa sie chyba Amber. Obrzydliwie droga kwatera 🙂
oj to zdecydowanie za daleko. Myślałam o okolicach Chałup, Helu itd
silverstar zalezy czego szukasz...
jesli szukasz miasteczka rozrywkowego to napewno okolice trojmiasta, ale jesli szukasz czegos gdzie jest czysta plaza, widok na otwarte morze, a do tego znajdzi sie tez miejsce na szalenstwa to polecam Łebe lub troche blizej a też bardzo fajnie Karwie.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
22 lipca 2010 12:18
Morze morze ah te morze🙂
ja wyruszam 25 lipca do Bobolina (zachodniopomorskie) na 3 dni. W planach mam wkoncu zaliczyc jazde po plazy na koniach z Rancha Mustafa.
Juz 3 raz bedziemy tam na wczasach, zawsze pod namiotem na super polu namiotowym. spokojnie, niema tłoku ludzi, kulturka, a i w pobliskim barze mozna załapac sie na jakąs dyskoteke🙂hehe
No ale najfajnieszy jest ten spokoj i brak natłoku ludzi, gdzie Władysławowo jak dla mnie góruje w tym momencie.
J auwielbiam odpoczac a nie tłuc sie miedzy recznikami i szukac miejsca zeby wlasna dupke gdzies ulokowac. Pozatym w takim zadupiu to mniej sie kasy wyda...a to co sie zaoszczedzi mozna przezmaczyc na jzde konną 🙂hehe
Pozatym codzienny widok zastepu ruszjacego na plaze i wieczorne podąznie ku zachodowi slonca bardzo mnie cieszy🙂mimo iz konia nie raz sie widzialo to dla mnie zawsze to ma jakis urok🙂

mam nadzieje ze w tym roku spelnie sowje marzenie, aby przejechac sie po plazy. A chlopaka ustawie gdzies z aparatem zeby uwiecznil tą chwile.
uz nie moge sie doczekac.
i mimo ze to sporo km (bo ja spod waraszawy) to zawsze z wielka przyjemnoscia tam jade🙂



WAKACJE  😅
Graba.   je ne sais pas
22 lipca 2010 13:07
Alicja_8, byłam tam w tamtym roku, w tej stajni tez jeździłam 🙂 tereny niesamowite. 😀
Mazia   wolność przede wszystkim
22 lipca 2010 13:08
Ja za tydzień jadę do Jastrzębiej Góry. Ktoś był? Fajnie tam? Polecacie może jakieś fajne miejsce, knajpkę?
Ja właśnie szukam jakiegoś pokoju na tydzień od 15. Zdecydowanie ułatwili by mi zadanie, gdyby do wyszukiwarek w bazach dodali opcje "przyjmujemy ze zwierzętami", ale po co  🙄
Coraz bardziej kusi mnie, żeby pojechać w ciemno i na miejscu czegoś poszukać.
rtk do Ustki jeżdżę odkąd pamiętam, uzbierała nam się już grupa stałych "ustkowiczów". Ośrodek w Przewłoce b. fajny, z tym, że trzeba się umawiać raczej indywidualnie, bo mówiąc "teren po plaży" trafisz do zastępu ledwo kłusujących bachorów. No i dolina Charlotty w pobliżu. Bardzo przyjemne, typowo turystyczne miasteczko, spora promenada. Plaża czysta, rozległa. Polecam 😉
dzieki za opinie 🙂

a jakie są ceny takich terenów? Jadę tylko na 4 dni, szkoda mi zostawiac chlopaka samego, ale bardzo ciągnie mnie taki jeden terenik. Gdzie najlepiej podjechać?
Ja jeździłam w Ance, tu masz wszystkie info: http://www.stajnia-anka.pl
Kiedy wyjeżdżasz? Ja jadę w tą sobotę na tydzień 😉
ja też w tą sobotę, będę do środy. 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
22 lipca 2010 17:44
ojej ile osób "ustkowych" 😀 ja wróciłam, byłam 3-17, zdecydowanie "moje miejsce".
Ja jeżdżę do "Azotów, w przewłoce byłam tylko 2, 3 razy, może kiedyś uda mi się z koniem?  🙂
Oooo ja też do Azotów 🤣 Jaki ten świat mały.
Mazia, ja z Jastrzebiej Góry pamiętam tylko, brak plaży :] Tzn. baaardzo wąsko😉 Ale w miare ok😉
ja z Jastrzębiej Góry pamiętam milion schodów prowadzących na plażę 🙂 i takie fajne miejsce my mówiliśmy na to wąwóz lub jar.
rtk, "Anka" to najbliższa stajnia w okolicy Ustki. Potem jest "Dolina Charlotty" (to ten cały kompleks, o którym mówiłam) ale bez wyjazdów nad morze. http://www.dolinacharlotty.pl/
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 lipca 2010 12:29
jakieś horrendelane ceny ma ta cała szarlota. Dla mnie totalne przegięcie i na pewno za swoja kasę nigdy sie nie wybiorę do takiego kombinatu. 
W dolinie Charlotty może być problem z zapisaniem się na jazdę, wszystko pozajmowane. Kiedyś chciałam, ale po zobaczeniu cen zrezygnowałam. Ale i tak polecam, nawet nie dla samych koni, bardzo przyjemne miejsce do spędzenia czasu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się