Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Oplułam monitor oglądając te fotki  😂 😂 😵

TO są ludzie  z kompleksami, którzy uwielbiają dostawać komentarze "oh, ale słit focio"
wątek zamknięty
znalazłam nowości 🙂

długo nie trzeba szukać hehe
wątek zamknięty
Jakie to żałosne....  🤔wirek:
Myślicie, że facetów na prawdę pociągają takie porozbierane "Mikołajki"?
Mnie się zdaje, że jednak nie - przynajmniej tych normalnych, trzeźwo myslących o przyszłości...
wątek zamknięty
tajnaa, mi się wydaje,że na takich zdjęciach to facetów bawi, ale przecież wiadomo jakie są męskie fantazje  😉
a co do pań - brak słów. Takie zdjęcia nie powinny ujrzeć światła dziennego, są przecież dorosłe, bynajmniej fizycznie. Może kiedyś zmądrzeją.
wątek zamknięty
Facetów w sensie - 15 -18 letnich dzieciaków?  😁
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
15 lipca 2010 10:27
przynajmniej, przynajmniej, przynajmniej, przynajmniej....

Rany, dziewczyny, sprawdźcie czym się różni bynajmniej od przynajmniej i kiedy się które stosuje  😵
wątek zamknięty
😂
wątek zamknięty
może trzeba rzucić linka na nk tym pannom ze zdjęć? widz ich miny już  😁 😂
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
15 lipca 2010 12:08
Zdjęcia są zdaje się z fotki.pl  😉 Nie wiem czy tam można PW wysłać , chociaż pewnie tak .
wątek zamknięty
tak zdjęcia są z fotka.pl
pod każdym zdjęciem jest napisany adres z konta z którego pochodzi

teraz czas na pokaz bielizny 🙂
wątek zamknięty
Piękne  😍  😁
wątek zamknięty
Cierp1enie masz tam gdzieś jakiś chłopców? w pokazie bielizny?  😁 😂
wątek zamknięty
http://www.fotka.pl/profil/TheLadyLaraCroft  ciekawy profil, obejrzałam wszystkie zdjęcia 🙂

a może nie pokaz bielizny, ale Ci panowie też są szałowi 🙂

wątek zamknięty
łahahha ten pierwszy jaka Afrodyta  😁
wątek zamknięty
Buhahahahahahaha nieźli są, ale się usmiałam  😁 😁 😁
wątek zamknięty
Dworcika   Fantasmagoria
16 lipca 2010 13:36
A mi się już powoli rzygać chce  😉 Wchodzę do wątku w nadziei, że zobaczę coś ciekawego, takiego właśnie "kwiatka", a widzę kolejne serie identycznych zdjęć porozbieranych panienek. Dla mnie żadne kwiatki, ot - fotki zwyczajnych idiotek, jakich pełno w necie na każdym kroku.
wątek zamknięty
Ta Lara ma fajne spodnie, ja nie mogę sobie od dawna znaleźć bojówek pasujących na karzełka.
I pan na 3 fotce ciacho  😍
wątek zamknięty
Aaaa, gdzie Wy takie zdjecia znajdujecie? 😀 Artystyczne, seksowne, nie moge oderwac od nich oczu :P ROTFL.
wątek zamknięty
Wydaje mi się, czy ta męska afrodyta z 1 zdjęcia ma taką brudną wodę jakby do niej nasr.. ?
wątek zamknięty
i nieogolone pachy feee  🤣
wątek zamknięty
i nieogolone pachy feee  🤣


grunt że ma dziarę
wątek zamknięty
Mi tam jeszcze jakiś grzyb na ścianie majaczy.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
16 lipca 2010 19:01
Po dokładnym przyjrzeniu się tej fotce , ja tam widzę takie "cosie" co w jacuzzi są - leci przez to woda i masuje  😉
wątek zamknięty
i nieogolone pachy feee  🤣

jesli facet nie uprawia wyczynowo sportu, to pachy moze miec co nawyzej podstrzyzone, bo inaczej wyglada po prostu kretynsko. chyba, ze jest gejem, wtedy rozumiem- inna estetyka.  tak samo facet z ogolonym lonem na glanc, no sory, wyglada debilnie. ale co kto lubi to ma...
wątek zamknięty
Dla faceta ogolone pachy w lato to super komfort, zwłaszcza jak pracuje fizycznie lub uprawia sport... Nie wyobrażam sobie mieć mega kłaków pod pachami , przecież to musi nieźle "pachnąć", a co dopiero u faceta spoconego...


A te fotki, to po prostu "sikam"  😂 😂

wątek zamknięty
nie wyobrażam sobie mojego męża z takimi pachami  😵
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
16 lipca 2010 21:37
[quote author=tajnaa link=topic=1320.msg652981#msg652981 date=1279287331]
i nieogolone pachy feee  🤣

jesli facet nie uprawia wyczynowo sportu, to pachy moze miec co nawyzej podstrzyzone, bo inaczej wyglada po prostu kretynsko. chyba, ze jest gejem, wtedy rozumiem- inna estetyka.  tak samo facet z ogolonym lonem na glanc, no sory, wyglada debilnie. ale co kto lubi to ma...
[/quote]

I tu się okazuje, że faceci dopiero mają przerąbane. Jak nie wygolą, to oblechy, jak wygolą, to geje  😁
wątek zamknięty
hehe i jaki dylemat mają "ogolić czy nie"  🤣
wątek zamknięty
Niesamowicie śmieszą mnie teksty typu:

wałach w różowym padzie pedał,
typ z ogolonymi pachami gej,
w różowej koszulce tez gej

itp.

wątek zamknięty
hee moja kumpela siwego ogiera ubiera na różowo 🙂 też gadają, że ma konia pedała
a mi się bardzo podoba jak wygląda w tym kolorze
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.