pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

dziewczyny pomóżcie  🙂!
trochę się wstydzę internetowo konsultować fryzurę, ale zmuszę coś w niej zmienić , ale zupełnie nie mogę się zdecydować...
mam długie do pasa, proste włosy w kolorze ciemnej czekolady. Przerobiłam wszystkie wariacje na temat grzywki, w niej się czuję najlepiej i wyglądam znośnie. Natomiast teraz się trochę zapuściłam i to co było grzywką, sięga do brody i straszy 🙁

przy bardzo pomyślnych wiatrach i zdarzającej się raz na milion lat koniunkcji saturna z uranem moje włosy wyglądają tak:

jednak to był cud, którego nie umiem odtworzyć, no i za bardzo się męczę żeby to jakoś wyglądało

rozleniwiłam się i większość czasu spinam w ten sposób. wygodne, ale baaardzo nudne


ja w wersji grzywka


a teraz pytanie za 100 punktów 🙂
dodajcie mnie, grzywkę i kolor pomiędzy tymi. wyjdzie potwór czy znośnie?
disco,
ale jestes sliczna  😲 masz buzie jak modelka, rysy twarzy podobne do tego rudzielca, wiec jesli u niej Ci sie podoba,to na Tobie bedzie wygladalo podobnie
kasska dziękuję, ale mi miło  😡
fryzjer umówiony, zobaczymy czy w ogóle jest szansa żeby ciemny kolor pokryć taka rudością..
pochwal sie co wyszlo 😀
btw mam dzwine wrazenie ,ze skads Cie kojarze. czy te wlosy rude to nie pod kolor wlosow chlopaka przypadkiem ?
haha tak! a skąd znasz Rudego?
btw to największy argumentów przeciwko zmianie, chyba będziemy razem dziwnie wyglądali  😂
disco
bingo 😵 wierz lub nie, ale kojarze Was tylko i wylacznie z Pasi-Konika  🤣
pamiec to ja mam, szkoda tylko ze nie do nauki  🙄
edit:
w takim razie chyba faktycznie celuj w cos mniej ognistego:P cos takiego jak na ostatnim wstawionym przez Ciebie zdjeciu
disco, dla mnie czekolada najlepiej do Ciebie pasuje i chyba raczej bez grzywki takiej zasłaniającej całe czoło...😉
disco, zgadzam się z kasska - piękna z Ciebie dziewczyna  😜
ja chyba też bardziej Cię widzę w tym kolorze czekoladowym, z jakąś fajną grzywką  😎
ewentualnie taki kolor jak na ostatnim zdjęciu też może fajnie wyglądać
Kasska jesteś niesamowita  👍 zazdroszczę takiej pamięci! wiesz jak juz mam serdecznie dość udawania, że kogoś znam, a tak naprawdę nie kojarzę tej osoby 😡...?

Likier, karolinaa ja wiem, że w czekoladzie wyglądam w porządku, wydaje mi się, że naturalnie. Sęk w tym, że miałam nieodpartą ochotę na zmianę wyglądu i padło na włosy. Zmiana nawet kosztem lekko kontrasrującego wyglądu, byleby było z charakterem 😉

No właśnie 'miałam' ochotę. Niestety cały eksperyment okazał się kompletną klapą 🙁 rudość zagościła tylko na odroście, reszta wygląda jakby bardzo chciała a nie mogła. Efekt wyglądu debila :/ przynajmniej na razie jestem skazana na ciemny kolor, fryzjerka proponowała dekoloryzacje, ale zbyt lubię moje włosy. buuuu

jestem pewna, że możecie sobie wyobrazić jak taki szczegół jak nieudana fryzura, która nota bena miała poprawić humor, dość mocno go nadszarpnęła...
disco, nie szłabym w stronę takiej marchewki, to nie musi fajnie wyglądać przy Twojej karnacji. Prędzej jakiś odcień czerwieni. Ale grzywka- będzie fajnie 😉
Dziewczyny jakiś dobry fryzjer-stylista z krakowa który doradzi jak sie obciąć???
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
25 lipca 2010 18:31
stella,   http://neohaircut.com.pl/
kolezanka chodzi i jest baaardzo zadowolona. ceny raczej nie najniższe ale sie oplaca. ja sie wybieram ale jakos wybrac sie nie moge  🙄 moze po wakacjach
Dzięki wielkie🙂 mam nadzieje że nie ma bardzo długich terminów:P a tak orientacyjnie nie wiesz jakie są ceny bo nie jest nic podane???
disco naprawdę jesteś śliczna dziewczyną ,ale w grzywce Ci jest najładniej i Ja bym została przy brązie .
Ostatnio przerobiłam przez dwa miesiące ,blond ,rudy ,czerwień potem brąz i teraz wróciłam do swojego starego koloru ciemna kawa .Więc twierdze że nie warto próbować zmieniać jeżeli kolor pasuje do twarzy  😉 
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 lipca 2010 21:05
ratunku! w końcu zebrałam się w sobie i jutro idę do fryzjera, ale nie mam pojęcia, czy tylko podciąć końcówki, czy może zdziałać coś więcej? pod spodem kilka aktualnych zdjęć 😉





i dla porównania kilka lat temu z krótkimi włosami:

Graba.   je ne sais pas
25 lipca 2010 21:07
moim zdaniem lepiej w długich. 🙂
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
25 lipca 2010 21:24
Dzięki wielkie🙂 mam nadzieje że nie ma bardzo długich terminów:P a tak orientacyjnie nie wiesz jakie są ceny bo nie jest nic podane???

stella  strzyżenie chyba min. 80 zł trzeba liczyc, ale najlepiej zadzwonic sie se dokladnie dowiedziec u źródła🙂
Zadzwoniłam, umówiłam😀 i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne:P  rozmowa bardzo miła i konkretna 🙂Pan kazał zarezerwować sobie ok godzinki żebyśmy mogli spokojnie porozmawiać i omówić jak będziemy obcinać wiec jestem mile zaskoczona i mam nadzieje że sie nie zawiodę🙂 a strzyżenie+pielęgnacja+układanie 100zł bez względu na długość włosów.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 lipca 2010 22:34
disco pokazuj efekt!
Jesteś cudna, a oczy masz jak diablica 😀iabeł: Na pierwszej i ostatniej fotce rewelka 😜

Ja znów przy moim ukochanym brązie jestem, zobaczymy jak długo zostanie ze mną przy takim słońcu 🙂
dziewczyny pomocy chcę zmienić coś ze swoimi włosami

czy pasowała by mi taka fryzura jak ta, moze kilka cm dłuższa

a kolor taki jak ten:
platyna
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 lipca 2010 21:37
Ruffian w życiu  😲 coś takiego pasuje tylko modelkom, wyglądałabyś jak lala w peruce. Nie myślałaś o jakimś ciemniejszym kolorze? coś z ciepłych brązów?
no właśnie tak myślałam, ale koleżanka usilnie mi wmawia, że będzie genialnie ... 😲
Ruffian ja Cie widze w wycieniowanych krotszych wlosach i fryzurce lekkiej,bez geometrycznych cieć , masz buzie z mocno zaznaczonymi kośćmi żuchwy i tam musisz uwazac,żeby fryzura nie byla za ciezka.
dzięki kot,  dziewczyny, a może macie jakiegoś godnego polecenia fryzjera w warszawie, cena nie gra roli. Byleby zrobił coś ciekawego z tymi moimi nieszczęsnymi kłakami.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 lipca 2010 13:03
Ruffian jak cena nie gra roli to zapraszam do Lublina  😁 i tak podejrzewam że razem z przejazdem wyniosłoby Cię to taniej, niż strzyżenie w Wawie  😉 a moja fryzjerka jest genialna  💘
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 sierpnia 2010 10:00
a mnie kusi strasznie kolor wlosow z foty 1.  🤔 👿 i w niedziele wieczorem jestem umówiona..Mam ciemną oprawe oczu wiec troche sie obawiam, ale fryzjerka mówiła ze to wcale nie ma znaczenia.
2 fota-moj aktualny kolor wlosow.
Burza z karnacją masz 100 % racji  🙄 ale najdziwniejszy i tak jest mój 'naturalny' wygląd (tj bez farby i skrupulatnego unikania słońca): ciemne oczy i brwi, jasne/ blond włosy i skóra rdzennego Polinezyjczyka...

monia dzięki 🙂 jeżeli masz zdjęcia ze swoich metamorfoz, wstaw proszę, jestem ciekawa jak wyglądałaś 🙂

Ruffian ja od lat korzystam z pomocy studia GD, jeszcze nie słyszałam o większych fuck upach, a kilku osobom to miejsce poleciłam 🙂
http://www.studiogd.pl/

yga delikatne refleksy ok, ale nie rób sobie na głowie pupy borsuka!

Strucelka  :kwiatek: właściwie to nie ma co pokazywać, bo i efekt niewielki... Na szczęście kolor się trochę sprał i wyrównał i nie chodzę z kretyńskim marchewkowym odrostem 😉 niestety mam tylko słabe powiększenia z jazd:
w większości momentów wszytko wygląda po staremu


w słońcu jako-tako widać, że cokolwiek się tam zadziało



disco jesteś śliczna i wyglądasz mega 🙂
smarcik btw gdzie chodzisz do fryzjera w Lbn? ;>
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 sierpnia 2010 09:50
Studio Modnej Fryzury na ul. Hempla  😀 do p. Ani.
disco, śliczne masz włosy. Kiedy ja będę miała takie długie?

Ogłaszam, że zostałam przedwczoraj brunetką 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się