Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 12:50
dziwczyny mam głupie pytanie ale kiedys się nad tym zastanawiałam.
Czy gin. do końca ciąży robi usg dopochwowe?
Dokładnie nie napisze,ale chyba od 18 tygodnia już mi nie robiła.
OJ ja nie pamiętam ale miałam robione chyba na 3 - 4 pierwszych wizytach jakoś do 14 tygodnia
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 13:24
heh to jest szansa, a nawet to chyba prawie pewne , że u mnie już tylko USG zewnętrzne  😅 , w sumie to już na ostatnim miałam tylko to zewn. dlatego zastanawiałam się czy jeszcze wróci do tego mniej przyjemnego  😫
Euforia ja miałam tylko pierwsze usg dopochwowe, w 7 tygodniu. Potem już przez brzuch 😉
Co do wózków to mam te same typy. Więc szczerze Ci radzę popatrz na nie w sklepach, dla mnie nie różnią się prawie niczym prócz ceny. Więc jeśli cena gra role to chyba wybór jest prosty. mam też wrażenie, ale to zastrzegam że nie jestem pewna że Mikado po złożeniu był najmniejszy. Ale tego nie jestem pewna, bo kazdy z nich składałam w róznych sklepach.

aszka pewnie jak zobaczysz malutką to imie samo wam wpadnie do głowy 😉
😡 dziękuję bardzo Dziewczyny- dam to Bogdanowi do poczytania...moze spojrzy na mnie łaskawiej  😉

Basznia- to co może i ty skorzystasz z opcji odczyniania. Kiedy wysyłasz dziewczynki na wakacje?

Ktoś dla Mani to napewno będzie super prezent- tylko Ty nabiegasz się jeszcze więcej. A myślałaś o takiej mniejszej -180 cm średnicy- trampolinie? Kupiliśmy taką Bogusiowi na urodzinki. Super sprawa. Babcia go tam wsadza,zamyka i idzie pielić ogródek,a młody skacze..i skacze...i skacze....

ps. z Magdą nie było problemów  😀 tylko trudno jej zrozumieć,że nie prędzej jak koniec sierpnia ( to bardzo optymistyczne) Bogdan będzie mógł zacząć robić dla niej siodełko. Wiesz,że Ona je chce z niebieską blizą???

edit: wypadki



Ominęła mnie dyskusja o fotelikach do karmienia.
My już od miesiąca korzystamy z Chicco. O takiego:

Jest super, bo można regulować kąt pochylenia oparcia (więc narazie z racji wieku Zochy korzystamy tylko z funkcji półleżącej), ma odpinany stolik, pasy, regulowaną wysokość. I co najlepsze w tym wszystkim- dostałam go uzywanego w spadku od mojej mamy koleżanki z pracy 😉

POza tym zapomniałam wspomnieć, że na początku lipca chrzciliśmy 😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 16:31
Laguna jaka z niej księżniczka , a jaka dumna siedzi w foteliku  🤣
Raczej nadąsana 😉
E tam nadąsana. Śliczna 😉 a co tak mało fotek z chrztu?

Lagun jaki masz wózek? Ło matko, ja już mam schizę z tymi wózkami 😎
Muffinka- Maxi-Cosi Mura 4

Tu jest jego foto od boku bez budki


I od tyłu z budką



Zaraz załaduję też fotki jak wygląda w trakcie składania 😁
Walczę właśnie ze zmniejszaniem zdjęć więc będzie ich więcej 😉
Łeee nie mogę jakoś na wózek patrzeć bo jak widzę Twoją boską figurkę to wózek już mnie nie kręci 😎

hihi, ale wygląda na fajny.
Teraz znowu schudłam kg, bo mnie mąż z dzieckiem zostawił na tydzień samą 😂 Jak ją 2-3 razy dziennie powtaszczam po schodach do mieszkania to siłowni i diet mi nie trzeba 😉

A tu najlepsze zdjęcie. Uwaga- Zocha ze swoim .......wujkiem 😁


Jak przystało na głównego bochatera chrzcin- miejsce za stołem się należało  😉


Laguna - Zocha świetna!wujek - pierwsza klasa  😀 ale po kim ona taki pulpet ? 🤔wirek: 
2 latek  😵
słyszałam o tym, ale dziś dopiero zobaczyłam
dempsey   fiat voluntas Tua
21 lipca 2010 20:04
[quote author=asieńka link=topic=74.msg656723#msg656723 date=1279730420]
Laguna - Zocha świetna!wujek - pierwsza klasa  😀 ale po kim ona taki pulpet ? 🤔wirek: 
[/quote]
spoko wysmukleje w swoim czasie
śliczna jest,a wujek hmm nietypowy  😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 lipca 2010 20:20
Bogdan,  dzisiaj sie okazalo, ze Julii noga to pikus, Pan Pikus, mozna by rzec...Dziewczynki jada z babciami na wakacje 15 sierpnia. Bodzio niezle poharatany 🙁, a auto wrednie pogiete...ale chyba sie odwroci, co?

Laguna,  wygladasz bosko i super fotki 🙂.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
21 lipca 2010 20:52
Lagun, Ty się w ogóle nie zmieniasz 😲 Skubana!
Zocha wcale a wcale do Ciebie nie podobna - jesteś pewna, że to Twoje dziecko? 😂 Żartuję.

I co JA robię w tym wątku?!
Może chcesz nam coś powiedzieć 😉?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 21:06
Laguna mała jest boska, a ty nie wyglądasz jak po ciąży  👀  . Ehhh mogę Ci tylko pozazdrościć bo jak znam swoje możliwości to nadwaga gwarantowana  😵 , a zrzucić zawsze mam problem  😤


a wózek jest świetny  😍 , właśnie czytam o nim tylko to cena  🤔

edit:
szkoda, że gondola 75  🙁
Monny   bez odbioru .
21 lipca 2010 21:10
aszka, czy ja dobrze widzę, że Ty już miesiąc po terminie? Szok !
Coś Ci córka nie chce wyjść na świat.
Chyba jednak nie miesiąc 😉
Monny  😂 3 dni!
Muffinka
Z mojego doswiadczenia nie oplaca sie kupowanie wozka 3 w 1 - strata kasy. Kupilam X-landera 3 w 1 na Allegro prawda uzywany ale w super stanie, jednym slowem przeplacilam, balam sie zostawiac wozek na dole pod schodami, balam sie ze skradna, bo X-landera mozna rozebrac na czesci. Wiec go sprzedalam, bo oprocz tego byl dla mnie zbyt ciezki i szeroki ( problem przejscia miedzy kasami w niektorych sklepach) wiec kupilam Micado za 160 zl na Allegro w bardzo dobrym stanie i po 4 miesiacach sprzedalam tez za 160 zl.  Miedzyczasie na spokojnie przegladalam sie za spacerowka i jak juz dziecko mialo dosc gondoli kupilam tez uzywany Peg Perego P3 w dobrym stanie.  Uwaga! Pzed zakupem uzywanego wozka nalezy samemu wozek obejrzec, nie radze kupowac wozek tylko ze zdjecia. Pozdrawiam
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
21 lipca 2010 21:43
alona   dlaczego kupowanie wózka 3 w 1 to strata kasy?
argument , że bałas się go zostawić pod schodami nie przemawia do mnie. Są jakieś inne powody?
Monny, miesiąc no no to się mojemu Łukaszowi sprawdza że jak słoń hehe. Termin miałam na 18 lipca więc dopiero 3 dni
no już prawie 4 dni 🙂  😉
Aszka biedactwo 🙂 pewnie przyzwyczajasz się, że już do końca życia będziesz w ciąży chodzić  😁 Ja się martwię w odwrotną stronę, żeby nie urodzić parę dni przed czasem - czyli na 1 listopada  😁 głupio byłoby mieć urodziny w święto zmarłych  🙄
alona już to przerabiałam - początkowo chciałam kupić samą gondolę, a później spacerówkę, ale...niestety nie ejst to takie proste. Raz że ceny gondoli są porażające w porównaniu z wózkami 3w1 a dwa że po prostu ich w sklepch nie ma. Dlatego chcę kupić tani wózek wielofunkcyjny a później będę się martwić. A poza tym, argument że strach go gdzieś zostawić również do mnie nie przemawia bo nie zamierzam go nigdzie zostawiać. Nie mam powodu zostawiać go "na dole pod schodami".
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
22 lipca 2010 07:28
alona wydaje mi sie , że na pierwszy rok moze dwa życia dziecka jest to dobre rozwiązanie bo w zasadzie wszystkie elementy wózka beda potrzebne, a i w takim zestawie mniej miejsca zajmują . Kupując gondolę i spacerówkę jako osobne wózki musisz miec dla nich miejsce, w przypadku 3w1 wymieniasz tylko element wózka .

Pok 1 listopada to nie jest najfajniejsza data na  urodzinki ale bywa i tak  🤣 ,
Aszka ja tam sie małej nie dziwię, pchać sie na świat w takie upały , ona wie co robi tylko ty się strasznie umęczysz  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się