DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Dzięki dziewczyny, ale i tak nie zdążę już zszyć, będzie chodził w dziurawej - zasłużył sobie na to 🙂
Dawno nic nie wstawiałam, bo aparat robi tragicznej jakości zdjęcia, dwa komplety oczywiście wykonanie Mama 🙂
ten pierwszy fajnie, ale stripe nadal mi się nie podoba  😉
W drugim są super kolory  😀
darolga   L'amore è cieco
23 lipca 2010 10:42
Naciau - doniczki kwiatowe położone dnem do góry, literki wycięte i naklejone z papieru samoprzylepnego, takiego mocnego, śliskiego i miękkiego lub gotowe "przyklejane". Dobrze wybrać doniczki z "zawijaną krawędzią", bo jak położysz dnem do góry, to u podstawy jest takie "rondo", taka rynienka, do której można nasypać piasek i jak jest deszcz, to nie zwieje.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lipca 2010 10:49
ja mam od Escady "stripe in" w błękicie i granacie i jestem ciągle nim zachwycona. Pierze się rewelacyjnie. Escada jakbyś jednak chciała uszyć jeszcze taki padzior to Ćię ozłocę. Sorry za  🚫
To prawda, ja mam od niej jasny pad i nadal nie wierzę, ze tak świetnie sie dopiera  😲 a mi się marzy taki zwykły, jednolity pad, więc może escada skusisz się na takie małe, malutkie zamówienie ode mnie i ash?  😁
ja też chętna 🙂 nie miałam takie jeszcze, który by sie tak świetnie doczyszczał od wewnątrz. I był tak trwały. W międzyczasie ściorały mi się dwa nowsze, a ten jest w stanie idealnym.
Jeśli Escada jeszcze kiedykolwiek będzie miałą ochotę coś uszyć to ja się ustawiam w kolejce!   😍
Mam od Niej dwa stripe-iny i są boskie. Piorą siębardzo dobrze, w mojej małej pralce (gdzie Prade Lamicella musze prać razy 2) po pierwszym praniu jak nowe, nie tracą koloru i nie łapią bardzo sierści. Uwielbiam je.
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lipca 2010 13:29
Escada apelujemy do Ciebie o powrót do szycia!!!!!!!
Escada a mozesz zdradzić co to za niesamowity materiał dajesz pod spod? Pewnie mowiłaś juz 150 razy 😀
Ja stosuje taką bawełno lniana tkanine i jestem z niej bardzo zadowolona 🙂 Tylko za pare czapraków mi się skonczy bela...

A ja sprzedałam moj ostatni pad i aktualnie szyje futerko dla kolezanki 🙂 Jak stworze to sie pochwale  🤣
Po długich poszukiwaniach trafiłam na nową i dużo lepszą siatkę.
Jest ona dwuwarstwowa i dzięki temu komarowi może zabraknąć "kujki ", żeby przebić się przez derę.
Oto moja nowa siatka i nieco ulepszona dera 🙂

a czy to nie jest tak ze teraz ona jest duzo cieplejsza?
nie, nie jest cieplejsza, ona jest jakby 3D 🙂
Dzięki temu jest bardziej przewiewna
Ad. 3 str. wątku
Ja też chciałam haft , ale dosyć skomplikowany i na grubym czapraku. Postanowiłam kupić farbę do tkanin w Empiku (mają ogromny wybór kolorów) , wydrukowałam szablon i  namalowałam na czapraku , muszę przyznać , że się opłaca i bardzo fajnie wygląda  😉
co do farbek, to mam pewne z nim doswiadczenie i pamietacie ze trzeba je zaprasowac!! bo inaczej sie rozplyna w praniu i jeszcze cos pobrodza.
nadaje sie tez akryl.
to wszystko jest w sklepach dla plastyków, np. szal.pl .  pewnie tansze niz w empiku.
ivett, wygląda super. Czy mój kaptur będzie właśnie z niej 😀?
Dzionka, dokładnie tak 😉
Chciałabym się zabrać za uszycie padu i mam pytanie, gdzie kupujecie alcantarę i ten siateczkowany materiał pod spód? Zamawiacie w internecie, czy są może w jakiś sklepach?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 lipca 2010 17:20
Proponowałabym najpierw przeczytać CAŁY wątek. Tam znajdziesz odpowiedź na jakże częste pytanie.

Odpowiedź jest prosta. W hurtowniach z tekstyliami.
Pad zrobiony jakiś czas temu przez Escade - obiecałam zdjęcie, więc proszę bardzo 🙂
Foto by TamTam  :kwiatek:
Cobrinha dlaczego to zrobiłaś  🤬 Escada już nie szyje padów, a mi się właśnie taki prosty marzy  😕
To mam nie pokazywać zdjęć? bo na fotki czekają jeszcze pad: limonkowy, różowy, żółty i czerwony 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 lipca 2010 18:40
pokazuj pokazuj  😅
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
25 lipca 2010 18:41
Jak wszyscy to i ja- mój pad od escady jest rewelacyjny.. Po praniu jak nowy, pot wyciąga na zewnątrz i kocham go miłością przeogromną  😅
Z tym że na teraz niestety był za ciepły i chwilowo wozimy się w cieniutkim hkm'ie, ale jak tylko zrobi się chłodniej to..  🏇
Muszę TamTam o fotki zgnębić, bo póki co to ubogo ze zdjęciami stoimy 🙂
To mam nie pokazywać zdjęć? bo na fotki czekają jeszcze pad: limonkowy, różowy, żółty i czerwony 🙂



och nie  😵 ale pokazuj, z natury jestem masochistką  😁
A ja naszyłam na zwykły czarny czaprak (który kupiłam ze względu na to, że ma kieszeń na żel) kupioną w pasmanterii czarno-złotą taśmę.
Nikt takiego nie ma  😅
Julie, bardzo ladnie!
Bardzo prosze kogoś o podanie tych wymiarów.

Chodzi mi najbardziej o brązową długość, od krawędzi (a nie od konca wlosków futerka jakby 😀 )
Co do różowego to chodzi mi o najszersze miejsce.


🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się