KĄCIK PUCHNĄCYCH Z DUMY

Dzionka te pierwsze miszcze 😀

OT nagrałam Ci płytkę, jutro możesz podskoczyć do Centrum jak masz chwilę to Ci przekażę (-:
deborah   koń by się uśmiał...
20 lipca 2010 09:26
gratuluję odwagi i wyczucia przy zakupie.
kupiłaś konisia masz rumaka.
Dzionka to z tych pierwszych fot to Dzionek?  👍
dzionka super zmiana u konia, super zmiana u Ciebie 🙂
Dzionka-zarówno ty jak i koń super zmiana !  👍
Nie poznałabym Dzionka, a i Ciebie ledwo! super zmiana  😀
darolga   L'amore è cieco
20 lipca 2010 10:59
cierp1enie - dziękuję! Bardzo miło  :kwiatek:

salucha - super, kawał dobrej roboty!

Dzionka - świetna zmiana, zwłaszcza w Tobie!
MsCarmen, jasne że mam czas, jutro ją chętnie zabiorę 🙂😉 Dzięęęki!

deborah, no nie sprawiał najlepszego wrażenia wtedy, ale potencjał aż z niego kipiał 😀 Żartuję oczywiście, miłość jest ślepa po prostu 🙂

rewir, taak, a coś nie tak 😀?

akzzi,karolinaaa,  dzięki!

Forta, jak się dobrze przyjrzeć to wciąż jest w nas część z tamtych lat 😉 Ciekawe ci by Jurek Krukowski powiedział gdyby to tamtego lata przyjechała z Dzionym do Rakowca hihi

darolga, dzięki 🙂 Mając swojego konia wreszcie dostałam motywacji do roboty nad sobą 🙂


Katharina   "Be patient and trust in the process"
20 lipca 2010 22:14
Dzionka   GRATULACJE !  😵 

Puchnę z tej zmiany  😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
22 lipca 2010 11:03
Właśnie dzisiaj przeglądałam zdjęcia i znalazłam fotki Nadii. Pamiętam jak nikt nie chciał na niej jeździć, bo wariatka, bo ciągle bryka. A ja ją lubiłam.

To w pierwszych dniach jak dostałam ją do jazdy


To po kilku tygodniach. Właściwie tuż przez sprzedaniem.



Ciekawa jestem jakby teraz wyglądała gdybym dalej ją jeździiła.
Skad jest ta kobyłka? czy ona teraz nie stacjonuje czasem na Mazurach? albo czy w ostatnim czasie tam nie była?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 lipca 2010 09:23
Nadia jest z Łodzi i została sprzedana w oklice Łodzi. Mogli być z nią właściciele na wakacjach albo sprzedać ją komuś innemu.
Nie mam najnowszych niestety, ale wrzucam. Pierwsze 2 lata temu.


I zdjęcie sprzed roku (bodajże):


Dada  koń zdecydowanie wyładniał  😉 Może jeszcze jakieś zdjęcia z jazdy ?

My też się wrzucimy:

kwiecień 2009


czerwiec 2010


Uploaded with ImageShack.us
Egonowa zdecydowanie są powody do puchnięcia!  👍
olciak  Dziękujemy  🙂 Ja się bardzo cieszę z tej zmiany tym bardziej, że od października do stycznia koń był kontuzjowany i taka konkretna praca zaczęła sie dopiero pół roku temu  😀 Siwego mam od marca 2009. Ja byłam typowym rekreantem, koń chodził na zasadzie łydka-szybciej, pociągnięcie za wodze- wolniej. Na szczęście trafiła się na naszej drodze osoba, która popracowała z nami i efekty są. Teraz jeździmy sami a od września z trenerem, którego nawiasem mówiąc muszę znaleź  😁
salucha   Jutro,jest czyste nieskalane żadnym błędem:P
27 lipca 2010 09:22
Egonowa zdecydowanie drugi obrazek lepszy🙂😉) Brawo🙂😉
Najbardziej jestem dumna z tej skromnej środkowej półeczki..która należy do mnie i Dramki  😡

Największe osiągnięcie było zmobilizować męża do powieszenia półek..
Gratulacje Dramka
piekny zbior
deborah   koń by się uśmiał...
28 lipca 2010 07:58
Dramka,  🤬 🤬
a gdzie wolne miejsce na kolejne? trzeba myśleć przyszłościowo  😎
caroline   siwek złotogrzywek :)
28 lipca 2010 08:02
a ja nie puchnę z dumy, tylko za chwilę pęknę z dumy i z radości - dzisiaj z Kaszem zrobiliśmy pierwszy raz seryjne lotne zmiany co 3 tempa 😜 i jakby tego było mało, to i co 2 tempa też pyknęliśmy 😲
a potem Kasz kłusował tak, ze mnie samej kopara totalnie opadła... zagapił się na konie ze zdjęć Anki czy co? 😎



proszę... co za koń... dwa tygodnie temu pisałam, ze pierwszy raz spróbowalismy lotnych zmian co dwa tempa. a tu proszę - w ostatni weekend koń pykał te zmiany jak gdyby nigdy nic 😍
ba! zaraz jadę do stajni pod okiem trenerki szlifować najnowszy nasz wymysł - ćwierćpiruety w galopie 😍
tak się czasem zastanawiam - czym ja sobie na TAKIEGO konia zasłużyłam...?
deborah   koń by się uśmiał...
28 lipca 2010 08:09
caroline, ciężką pracą i wytrwałością..
Ponia   Szefowa forever.
28 lipca 2010 08:53
Dramka,  niezły zbiór ;-)
ja już od kilku lat próbuje zmobilizować  tatę,żeby mi półki dorobił bo już nie mam gdzie stawiac i są poroznoszone po całym domu ;P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 lipca 2010 08:56
Dramka - no pięknie wyeksponowana kolekcja 🙂

puchary,pucharami,ale już od dłuższego czasu nie trzymam floo...zachowałam sobie tylko kilka na prawdę pamiątkowych i tyle 😉
nadal uważam,że najpiękniejszym poucharem jest ten za pierwsze Derby w Zieleninie,jest szklany i grawerowany...zaraz po nim to ten za RO ze Starogardu...a reszta,to po prostu "garnki" jak to mawia moja mama 😉
Ponia   Szefowa forever.
28 lipca 2010 09:03
No te grawerowane ładne  były, nawet się wtedy chyba na 3 załapałam ;P
Flo wszystkie mam podpisane ;-) narazie wiszą na ścianie i na pucharach, pewnie z czasem bede do kartonów pakować 😉

ps. Ktoś czekam na maila ;-)
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
28 lipca 2010 09:09
jestem dumna,bo Poni udało się wreszcie zmobilizowac mnie,abym dokończyła wypełnianie zgłoszenia na CSN Zagórów.Ponia,mail z odpowiednimi załącznikami poszedł  🏇 .wniosek urlopowy wypisany.  💃 mam tylko nadzieję,że padać nie będzie. 🏇
Dramka,  🤬 🤬
a gdzie wolne miejsce na kolejne? trzeba myśleć przyszłościowo  😎


Na mojej półce znajdzie sie jedno miejsce  😉 Ale masz racje nie myślałam przyszłościowo.. :kwiatek:
Ktoś, będziecie całe zawody?
caroline   siwek złotogrzywek :)
28 lipca 2010 16:39
deborah, to też, ale raczej obstawiam to, że mam po prostu złotego konia 😍

a przy okazji informuję wszem i wobec: dzisiaj wykręciłam pierwsze w moim i Kasza życiu półpiruety w galopie!!! 🏇
i żeby była jasność: pod okiem trenerki, która orzekła, że co prawda ciut za duże były, ale były DOBRE 😅 (i były półpiruetami a nie małymi półwoltami 😉)

nadal jestem w wielkim szoku, że ja i że ten koń... no po prostu szok 😜
galopada_   małoPolskie ;)
28 lipca 2010 17:10
caroline gratuluje! ale zdjeci to gdzie?  🤬

a ja sobie tez popuchne tutaj

moj kon z brzydkiego kaczatka w 1,5 roku....




stal sie taki  😍






mam to pierwsze i ostatnie zdjecie wydrukowane i powieszone na scianie obok siebie dla porowniania  😅  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się