... ślub :) ...

arma szykuje się coś u Ciebie 😉?
Ulena   Sky is the limit!
24 lipca 2010 09:45
Gienia- Pigwa, piękna sukienka- bardzo stylowa i co najważniejsze- prosta. jaką fryzurę sobie do niej wymyśliłaś?
Kami   kasztan z gwiazdką
24 lipca 2010 11:20
Gienia sukienka śliczna - bardzo w moim stylu  😉

To ja Was zarzucę fotkami - część kart z naszej fotoksiążki  🤣










KAMI - wow!!
rewelacyjna sesja!!
bosko!
naprawdę świetne zdjęcia 😀
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
24 lipca 2010 11:35
kami bomba 🙂 super pamiatka  🙂

ja do tej sukienki bede miec jasny kapelusz, ktory cala glowe zakrywa, wiec bede musiala tylko jakos wlosy wepchac pod niego 🙂 jasne perly, jasne kwiaty. teraz musze tylko te buty kupic, a czasu coraz mniej...

sukienka jest klasyczna, lekka, w realu wyglada ladniej  😉
Zna ktoś opinie na temat organizacji wesela w Pałacu Wąsowo?
Ewentualnie jakieś inne dworki/pałace w okolicy Poznania? Oprócz Iwna.


Wesele mojego brata odbędzie się za niespełna miesiąc w Dworku w Skrzynkach (niedaleko Buku). Osobiście jeszcze tam nie byłam ale bratowa i jej mama wyrażały się bardzo pochlebnie o tym miejscu, a znając ich gust wierzę w to co mówią.. 🙂

Kami - cudne zdjęcia 🙂
Zdjęcia ekstra. Mi się najbardziej podobają te w ruinach. Są super 🙂

Gienia- nie boisz się pereł? Bo jest jakiś przesąd, że perły są fuj na ślub  😂  😁
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
24 lipca 2010 14:39

Gienia- nie boisz się pereł? Bo jest jakiś przesąd, że perły są fuj na ślub  😂  😁


nie wierze w przesady  😎 ile perel, tyle lez  😂
Gienia-Pigwa, sukienka śliczna 🙂 Czekam z niecierpliwością na Ciebie w niej.

Kami, sesja zajjj...... 🙂 ślicznie wyglądaliście 🙂
[quote author=armaquesse link=topic=34.msg658592#msg658592 date=1279949855]
Zna ktoś opinie na temat organizacji wesela w Pałacu Wąsowo?
Ewentualnie jakieś inne dworki/pałace w okolicy Poznania? Oprócz Iwna.


Wesele mojego brata odbędzie się za niespełna miesiąc w Dworku w Skrzynkach (niedaleko Buku). Osobiście jeszcze tam nie byłam ale bratowa i jej mama wyrażały się bardzo pochlebnie o tym miejscu, a znając ich gust wierzę w to co mówią.. 🙂

Kami - cudne zdjęcia 🙂
[/quote]

Skrzynki są super...
niestety... jak byłam z 4 lata temu okropnie obrzydliwie śmierdziało gnojem i albo świniami, albo bydłem...
smród taki, że nie dało sie z dworku wyjść na dwór by odpocząć...
(byłam też na weselu)
i w upał kiblowaliśmy zamknięci w środku  🙄 🙄

mam nadzieję, ze nie traficie na taki smród...
Skrzynki super miejsce,ale ja też trafiłam na straszny smród!!
Kami cudne zdjęcia!!!
Kami fajne fotki! 😉
Arma- kojarzysz Paulinę Błoch jeżdżącą kiedyś ujeżdżenie u J.Łukomskiego? Jej rodzice mają w Popowie pałac w którym organizują różne imprezy. Nie wiem czy wesela też. Warto zadzwonić i zapytać
http://www.palac-popowo.pl/palac.php

Poza tym w Brodach zaraz przy gospodarstwie AR jest też pałacych w któym byłam w 2006 roku na weselu i było fajnie choć sala raczej na mniejsze wesela
Dziewczyny nie straszcie..
Zna ktoś opinie na temat organizacji wesela w Pałacu Wąsowo?
Ewentualnie jakieś inne dworki/pałace w okolicy Poznania? Oprócz Iwna.


byłam na weselu w Racocie - bardzo fajnie było
małe kameralne wesele można w dworku Mechlin koło Śremu,
dworek Grzebienisko ;-)

pomyślę - byłam w jeszcze dwóch... ale nie pamiętam nazw ;-/
@Querido, byłam 3 dni w Skrzynkach w czerwcu br. i wszystko było w porządku
Dziewczyny, polećcie mi pliss jakiegoś fotografa we Wrocku fajnego. Nie wiem na co się zdecydować wogóle... 😜

Zdjęcia powyżej piękne!!
Dziewczyny jak zestawiałyscie garnitury z klorami swoich sukienek?
Mam sukienke ecri, a moja tesciowa pana młodego z uporem maniaka chce ubrac w okropny czarny garnitur, uwazam ze do koloru mojej sukienki zdecydowanie bardzie pasuje stalowy lub grafitowy kolor tym bardziej, ze moj TŻ ma jasna karnacje i jasne włosy wiec w czerni wyglada tak sobie. Spotkałyście sie zeby pan młody oprocz butonierki mial zaprasowana mala chusteczke w kieszeni pod kolor sukienki? czy to juz nie za duzo....??
Ja miałam sukienkę ecru a mój mąż garnitur jasny, taki beżowy. Nie chcieliśmy czarnego.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 lipca 2010 10:34
landi czarny nie bardzo  😉 Spróbuj przekonać teściową, że z Twoją sukienką lepiej będzie wyglądać jakiś stalowy, szary (jasny) Zresztą, to Wasz ślub i to Wy powinniście wybrać kolor
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
28 lipca 2010 10:42
landi wtrącę się ale nie daj sie teściowej, to wasz ślub i to twój przyszły mąż i to ty będziesz stała z nim ramie w ramie przed ołtarzem , po ślubie tez będzie ubierać Ci męża  🤣 .
tak wiem jasne, nie daje sie tesciowej i dlatego powoli staje sie to wojną, tylko Jarek martwi sie ze do grafitowego czy stalowego nie bedzie pasowac koszula ecri (oczywiscie ze pasuje)myslalam ze tego typu szopki mnie omina.....potrzebuje mocnych argumentow....grrr...
Odebrałam sukienkę. Jestem przeszczęśliwa!

W&W, sprawdziłam hafkę, i podpięcia trenu, wszystkie warstwy są razem. Mam pytanko, czy Ty też miałaś takie nie gładkie miseczki? Bo już nawkręcałam sobie, że coś nie tak  🙁
gładkie ?? co przez to rozumiesz ??
Nie gładkie, czyli takie jakby drapowane. Nie wiem hmm jak to opisać.
edit85, tak tak miałam drapowane 😀
Czarny garnitur dla mnie w ogóle nie pasuje na ślub.

Ja mam sukienkę ecru a chłopu kupiliśmy właśnie grafitowy garnitur i moim zdaniem wygląda super.
Też przeżyłam zakupy z teściową i ledwo obaliłam pomysł garnituru granatowego... Coś strasznego.

Ja sobie powoli uświadamiam, że zostało do ślubu 1,5 tygodnia i mnóstwo nie pozałatwianych spraw. Goście oczywiście standardowo sie posypali, storczyki do mojego bukietu odmówiły kwitnienia, więc zaczynają się pierwsze niespodzianki 😉
A mój mąż miał czarny garnitur ( no może łamana czerń ale czerń) do śnieżnobiałej sukni wyglądało to super. Do garnituru była biała kamizelka i krawat.
ja tez uwazam ze czarny do bialego jak najbardziej pasuje, klasyczne zestawienie i tyle.
dziewczyny tak jak mowicie to jest nasz ślub i takie decyzje powinnismy podejmowac MY a nie tesciowa, powoli mam tego dosyc...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się