Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)



jestem w szoku...
🤔zok: wyglądało strasznie. Tak sobie myslę, ze u nas to wet byłby pewnie za późno(o ile w ogóle by przyjechał) to podałby srodek usypiający.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
16 lipca 2010 21:36
nie sądziłam, że wyjdzie z tego o własnych siłach.
Boże  😲! Cud że koń zyje, wolę sobie nie ywobrażać co się musiało dziać wewnątrz przyczepy.
😲 wow w pierwszej chwili myślałam, że będą go musieli wyjąć " w kawałkach". Ciekawa jestem jak doszło do tego wypadku, wygląda to strasznie.
Gillian   four letter word
17 lipca 2010 11:29
o matko  😲
Milutek Ban permanentny
17 lipca 2010 11:34
Szczęście w nieszczęściu  😲 🙄
Ciekawe czy kierowca tego osobowego samochodu przeżył, bo wygląda to tragicznie.
Normalnie sie poryczałam. O ile trupy mnie w samochodach nie wzruszają do łez , to nad tym biednym koniem polały mi się łzy. Oglądnięcie takiego czegoś daje do myślenia i że czasem warto zdjąć nogę z gazu.
Cud że zwierzak przeżył.. Bezmyślność kierowców..  😕
Jeju. Zawsze jak oglądam coś takiego to zastanawiam się co bym zrobiła gdyby to był mój koń...

To tak na rozluźnienie atmosfery, montowałam ze 4h
a ja juz wiem ze jak bede chciała sobie z meżem kupic konia to to bedzie Shire 😀
.
To i ja zapraszam do siebie, skoro to wątek o filmikach na YT...



Ten akurat z pokazu, który mieliśmy w czerwcu (też jechałam: Ania i Aramis - pierwsze skoki na filmiku), ale zapraszam też do innych, w tym do mojego rekordowego (pod względem ilości odwiedzin - obecnie ponad 550 tys. - nie wiem skąd się tyle wzięło  😀) filmiku:



PS. Mąka ładne konisko 🙂
Hypnotize Big John robi wieeelkie wrażenie!

a oto moja radosna twórczość:



enjoy!  🙂
Oposowa   gnojorzut- ugniatam gówno na równo :)
31 lipca 2010 19:35
nie wiem czy było ale kocham ten filmik 

osioł mistrzostwo!  😂
ale tatusia to bym kopniakiem uraczyła jak on strusiowatego  😤
niefajnie potaktowal tego 🤔 strusia 🤔
ciekawe jak wy byście potraktowały takiego strusia, jakby atakował wasze dziecko
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
31 lipca 2010 20:04
no moze i niefajnie go potraktowal, ale taki strus mógłby zabic to dziecko. Dziwne ze tego tatusia nie zaatakowal.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
31 lipca 2010 20:05
grzesiek.1993, Dokładnie. Ptak ma siłę i masę, a jak ojciec miał o odepchnąć? Miał się z nim zacząć mocować?

Poza tym strusie w okresie godowym są bardzo agresywne...
To po cholerę wsadził dziecko na kucyka i pozwolił jeździć w miejscu gdzie ten struś przebywa????
A skąd wiesz, że to jego struś? A może uciekł z zagrody?
Raczej tak nie wygląda, do tego ten osioł, widać ZOO pełną gębą 🙄
Jeśli nawet to jego zwierzęta, to miał prawo bronić dziecka. A struś to jest duże, silne zwierze, potrafi skrzywdzić człowieka. Nie zwierzęcia wina, to fakt, ale dziecko było w niebezpieczeństwie. 
W miejscu gdzie stoi koń, którego dzierżawiłam prowadzi się jazdy na ujeżdżalni ogrodzonej płotkiem, jakieś 80cm za którym swobodnie biegają strusie i w każdej chwili na tą ujeżdżalnie mogą wejść  🙄
Jeśli już doszło do takiego zdarzenia to fakt, miał prawo bronić dziecko, zrobiłabym oczywiście to samo. ALE nie powinien dopuścić do tego, żeby struś latał po ujeżdżalni wraz z osłem.
No to jest oczywiste 😉
Lychee konie nie boją się tych strusi? Weszły kiedyś na ujeżdżalnię?
Nie wiem czy weszły, bo byłam tam kilka razy, ale niektóre konie owszem, boją się. I to nie tylko strusie tam są, gęsi, które ganiają konie też i one biegają po ujeżdżalni często  🤔
Nie no jasne, za gonienie konia powinień strusia pogłaskać. Odezwały się same szlachetne co to w życiu na nic ręki nie podniosły. Ja też bym go przytargała za takie latanie za koniem i dzieckiem, niezależnie od tego skąd się tam wziął.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się