Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

W sumie racja, odwiedzę Humanica, tam powinno być coś ciekawego.
Też ofc wolałabym skórzane...
Dzięki!
Kwestia jest tego typu, że jasnych jeszcze nie mam 🙂 Chociaż wolałabym szare. Ale z moim rozmiarem ciężko coś ładnego znaleźć, zwłaszcza w sklepach stacjonarnych.
to sa odcienie brazu i bezu - jak doczytalam na aukcji z linku Caruni - wiec nie beda "biły" po oczach sniezna biela :-) mnie sie podobaja :-)
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lipca 2010 13:34
Niewidzialna, widziałam je już jakiś czas temu u mnie w sklepie stacjonarnym  😎
byłam w nich zakochana, ale mojego rozmiaru nie było.
ten ich odcień brązu jest śliczny  😉

Właśnie u mnie w stacjonarnym są tylko czarne, a ja potrzebuje brązowe  🙁 W internecie też nie za bardzo mogę znaleźć :/ A ja chce je JUŻ  😀
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 lipca 2010 16:27
Jak dziś wyciągnęłam na schody swoje buciki to się przestraszyłam,bo na tą porę roku mam 6 par obcasów do chodzenia do tego dwie pary płaskich-japonki i trampki,jeszcze doliczyc kozaki na obcasie na zime.Moje kolekcja szybko się rozwija 😁.Jest trochę tych butów 😡 Fotki porobiłam,ale w ogóle nie odzwierciedlają wyglądu butów,bo telefonowe i pod jakimś dziwnym kątem.Poza tym po wczorajszym czterogodzinnym hasaniu po sklepach w nowych butach na dosc wysokim obcasie mam odciski na śródstopiu,bardzo niefajna sprawa.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 lipca 2010 19:51
Przyszły moje japonki 😅
Tylko je przymierzyłam, ale wiem że będą niesamowicie wygodne i już je kocham 😍
Mogłyby być kilka milimetrów dłuższe, ale myślę, że w niczym to nie będzie przeszkadzało.
http://allegro.pl/item1165906340_trampki_converse_all_star_16_kolorow_gratisy.html Cena przeboska, są całe czarne a ja akurat nie mam kasy  😵
Alabamka ja się bym bala ze za taką cenę dostanę kartofle w worku 😀 to grubo , gruuubo ponad 100zl taniej
Pauli, mowilam ze sie nie zawiedziesz 🙂

dziewczyny potrzebuje porady. Kupilam dzisiaj buty w reserved, te grafitowe z zalacznika. I teraz nie wiem czy jechac jutro je oddac czy zostawic... strasznie chcialam takie jasne:

ale prawy mial odcien paseczkow zielony, lewy brazowy...
Oddac jutro te szare? Jechac do innych galerii szukac tych cielistych? Pomozcie bo sie pogubilam...ladne sa w ogole te szare? 🙄
wg mnie sa super. bardziej mi sie podobaja niz te jasniejsze  😉 ale ja z natury dyskryminuje jasne kolory  😉
Ale te jasne takie do wszystkiego...i niewidoczne na nodze, i nawet do sukienki moglabym je wlozyc... 🤦
Graba.   je ne sais pas
28 lipca 2010 20:33
a jest w conversach jakaś różnica pomiędzy męskimi a damskimi? 😀 ja w sumie może zaryzykuję... ^^
AAAAAAAAA! Conversy 😍
Szkoda, że tylko niskie ma i nei ma mojego rozmiaru (39.5) 🤔 Ale i tak są boskie. Gdybym miała kasę to bym zaryzykowała bo sprzedawca ma pełno pozytywnych opinii...
nie ma. raz kozie śmierć, biorę z kolegą 6 par.. 🙂 tzn po 3 na głowę. jak bedą kartofle to dam znać!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 lipca 2010 20:42
sienka
Ja bym zostawiła szare 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
28 lipca 2010 21:02
Cena bardzoooo niska, bardzo możliwe że to jakieś odrzuty z produkcji lub z wędki.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lipca 2010 21:02
Mi się metki tych conversów wydaja jakieś takie dziwne, ale może też zaryzykuje, hmm...
sienka szare ładne, ale ja na wszelki wypadek bym zrobiła najazd na te cieliste 😉
te metki są ok - koleżanka z amerki przywiozła i miala podobne o ile nie takie same. kurcze. a jak dojdą kartofle? 😁
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lipca 2010 21:08
Ta osoba jest chyba z Czech, przynajmniej rejestrowała się w czeskim allegro. Papi, pochwal się jakie kolory kupiłaś. Kurcze no, zastanawiam się...
Haha niechcący dałam mu kilka nowych klientów  😁
Towar nie z Polski, wszędzie gdzie widziałam conversy za granicom było taniej, więc może u nich tak tanio czy coś  😁
Oj ja bym i kartofla całego czarnego pokochała  😂

edit: twg. to padłam "Cena dotyczy jednej pary butów (lewy i prawy), Państwo wybaczą, ale spotkałem się z takimi pytaniami... 🙂" 😂
czerwone (wstyd, jeszcze nie miałam ich w kolekcji, a to KLASYKA!), granatowe, ciemnoszare
kolega czerwone, zielone, ... england passion 🤔 zdrajca, fan Anglii!

juz czuję ten duuuzy worek kartofli
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2841721
Tutaj też są w podobnej cenie😉
Papi jaki zdrajca?,  🤣 Ja sama kibicuje Anglii i Argentynie  🤣
"
NASZE AUKCJE SĄ NAGMINNIE USÓWANE PRZEZ ALLEGRO....

POZDRAWIAMY KONKURENCJĘ !"
co o tym myslicie? cytat z aukcji


Alabamka zdracja! cała paczka kibicowała Niemcom i na meczu Niemcy vs Anglia myślałam, że go zabiję :P
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lipca 2010 21:19
Ja właśnie po przeczytaniu tego chyba rezygnuję, no cóż najwyżej kupie jedną parę zamiast 3 a będę mieć pewność, że oryginalne, pozatym czaje sie na te skórzane brązowe
Gdzie jest to napisane bo nie mogę znaleźć ? 🤣
Na dole samym.

W sumie już zamówiłam, ale nie zapłaciłam. W razie czego allegro mu zablokuje konto chyba?
Ach u tego co Likier podała U niego kupiłaś tak?
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
28 lipca 2010 21:49
Przekopałam całe allegro i to jedyne brązowe, skórzane conversy jakie znalazłam:

A ja nie takich szukam :emot4: Kiedyś było ich pełno a teraz żadnych nie mogę znaleźć...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się