Stajnie w Warszawie i okolicach

Też tak słyszałam, a ostatnio z dość wiarygodnego źródła dostałam informację,że już została sprzedana.
ash   Sukces jest koloru blond....
29 lipca 2010 16:28
W zeszłym tygodniu bardzo poszukiwali stajennego na stałe, więc może nie zupełnie wycofują się z koni.
majeczka   Galopem przez życie!
29 lipca 2010 20:11
O masz ! Szkoda by było takiego fajnego obiektu
O matko .... 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 🙁 oby nie, oby nie..
Szukam sensownego pensjonatu w okolicach Józefowa, Otwocka.
Sensownego tzn:
- czysta stajnia
- dobra opieka
- hala
- pastwiska/padoki
- karuzela mile widziana

Będę wdzięczna za wszelkie namiary.
[quote author=D&A link=topic=46.msg662646#msg662646 date=1280416591]
Czy to prawda, że Kuźnia została sprzedana i obiekt nie będzie miał już nic wspólnego z końmi?
[/quote]

Kuźnia została sprzedana ale chyba dalej będzie prowadzony pensjonat z końmi.
empe, w okolicach Otwocka masz Dobrzyniec m.in.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 lipca 2010 10:22
Ja co prawda nei z okolic Warszawy, ale Dobrzyniec jest  😍
Nie słyszałam nigdy jeszcze zlej opinii o Dobrzyncu, tak ze wydaje się być bardzo sensowny.

W Peclinie tez całkiem niezłe.

- dobre podłoże na hali, nie jest duza ale chyba wymiarowa.
- codziennie wybierane
- padoki
- tereny


placu i karuzeli nie ma.

Opieka jest ok w miarę - krzywda sie nie dzieje, można przeżyć, ale zdecydowanie nie jest to tak dobra opieka zeby konia na długo zostawić albo w 100 procentach polegać na stajennych.
Za to są bardzo fajne pensjonariusze i ew. pewnie dało by się dogadać zeby ktoś zerknął okiem.
Potwierdzam, Dobrzyniec jest jak najbardziej sensowny 😉
Dzięki za informacje.
O Dobrzyńcu wiem i nasłuchałam się samych pozytywów 🙂
Myślałam, że może przypadkiem troszkę bliżej znajdzie się coś sensownego.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 lipca 2010 15:44
Dobrzyniec jest git! Żałuję, że nie jest tylko bliżej mojego domu 👿
Czy ktoś ma może telefon do stajni w Łazienkach? Szukm,szukam i żadnego kontaktu nie mogę znaleźć...

Kiedys ktoś poruszał temat nowej stajni w Kępie Oborskiej (tej z domkami dla koni).Przejeżdżałam na rowerze, wszystko fajnie wygląda z zewnątrz. Ma ktoś może tam jakiś telefon? Stajnia nie jest wprowadzona do katalogu i w necie też nic nie znalazłam.

🙇
O dziwo ja mam! 602314645 Łazienki  😉
Dzięki dzięki dzięks  :kwiatek:
A gdzie w końcu wstawiłaś konie? Bo pamiętam Twoje rozterki gdzie będzie im najlepiej.
Od października można mnie zobaczyć w Garo  😉
;-) nigdy tam nie byłam, masz mnoże jakieś zdjęcia z ośrodka jak wygląda?

Będę musiała chyba wyjechać na kilka miesięcy i szukam jakiejś tańszej stajni niż Largo.
Zastanawiam się właśnie nad tą Kępą Oborską, ale nie mam tel żeby dzisiaj zadzwonić i się spytć o warunki i cenę. W ostateczności podjade jutro na rowerze.
Petit
a co to za domki?
daj znac jakcos bedziesz wiedziec o tej stajni, oki?

Kępa Oborksa to gdzieś przy Oborach? Jakby Ci si udało zdobyć jakieś info byłoby miło 🙂

Coś się też buduje przy samym wale wiślanym w okolicy Brześc,ale pewnie gotowe będzie zimą albo na wiosnę przyszłego roku. Miejsce fantastyczne 🙂
Stajnie można znaleźć na Google Maps wpisując po prostu Kępa Oborska.
Jest na pewno hala namiotowa, na zewnątrz do jazdy piasek kwarcowy, chyba, nie jestem pewna, moze to jakaś jasna mieszanka.
Są przeszkody, takie fajniejsze, widać ze kupione a nie hand made.
Konie mieszkają w takich domkach na cztery konie ;-)
Stajnia jest przy samiutkim wale, przed Konstancinem.
Jutro będę jechać do Konstans na rowerach to wjade i się zorientuje co i jak i za ile...

Ale mimo to czekam na telefon, może ktoś ma...  🏇
Edit:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogłoszenie.
Z tego, co sie orientuje to stajnia z "domkami" należy do Klary Kostrzewy i nie prowadzą w ogole pensjonatu. Stoi tam ona ze swoimi konmi i kilka zaprzyjaznionych osob.
Mhm, mhm, to ja jutro zweryfukje te informacje jak nie będzie padał deszcz  😉
Petit., aaaaaaa ja wiem gdzie, na rondzie przy Papierni w lewo i przy wale 🙂 śmieszna stajnia, jak domek dla lalek. Kiedyś o nią pytałam i powiedziano mi, że to stajnia pracowników tvn 😉
Na rondzie przy Papierni w lewo jadac od strony Warszawy? Tam gdzie płynie ten kanałek i jest taki plac na targowisko ?
Aventia, tak, i tam jakoś chyba się w lewo koło wału skręca i stajnia przed samym wałem.
Oooo, nie mam pojęcia gdzie oni tam miejsce znaleźni na stajnie. Przejeżdżałam tamtedy zanim ona powstała i albo były osiedla domków, a z drugiej strony podmokłe bagna...a dalej kościół i tory. Widocznie cos przeoczyłam  😉  Ale lokalizacje mają w takim razie świetną - blisko, dobry dojazd dla niezmotoryzowanych, tereny obok.
co polecacie w okolicach Zielonki, Wolomina, Radzymina do nauki jazdy?
Chodzi mi o taki ośrodek, w którym nie mówią tylko "pieta w dół i palce do konia" tylko o solidne wyszkolenie od podstaw.
:kwiatek:
Megane uderz do Nirv, to jej okolice 😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 lipca 2010 01:35
a ile teraz kosztuje pensjonat w Dobrzyńcu?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się