Gdzie się podziewają?

Mam słoniową pamięć. 😉 Nie pamiętam gdzie zostawiłem klucze do siodlarni/domu, nie rozpoznaje ludzi na ulicy 😡, często zdarza mi się zapomnieć po co i dokąd zmierzałem... ale dokładnie pamiętam co ciekawsze forumowe wypowiedzi. Heh, pamiętam na przykład, jak jakiś nieznany forumowicz założył temat o wpływie jazdy na sprawność seksualną i co poniektóre forumowiczki chwaliły się, której to się jaki sportowiec "sprawdza", a które nie miały jeszcze okazji sprawdzić "koniarza". 😁

kujka   new better life mode: on
09 lipca 2010 22:39
Grzegorz, ja tez to pamietam!! mistrzowski temat!!  🏇 🏇
Averis   Czarny charakter
10 lipca 2010 17:39
Cholera no. Gdzie ja wtedy byłam?
To było chyba jeszcze na forum zastępczym, więc mogło Cię nie być.  😉

Grzegorz, ja tez to pamietam!! mistrzowski temat!!  konik konik Ba, ciekawych rzeczy się człowiek mógł dowiedzieć. 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
11 lipca 2010 00:25
LINK

I jak ktoś mi tu będzie dalej off'a ciągnął...  🤬
a gdzie jkobus?
LINK

I jak ktoś mi tu będzie dalej off'a ciągnął...  🤬


Nie będę ciągnęła tego  offego albo zaciągała...dobry topik 🤣 ...nie mogę...ja chyba zostanę tu na dłużej 😉 Niech mnie moje biodra poniosą 🤣
a gdzie jkobus?


http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,25395.270/topicseen.html

edit:aaaaaaaaaaaaaaaaaa pomyliłam!!!!! 😡 tyle tych facetów na volcie, ze nie ogarniam 😁
Niezła beka 😀 Ale Daniela to chyba raczej dlatego, że dziewczyny jej buty skrytykowały...

a ja jestem bardzo przeciwko że odeszła
teraz atakuje facebook zdjęciami w kwiatach 😅
caroline   siwek złotogrzywek :)
18 lipca 2010 23:45
ktos wie może co u ime, doti i aniamic?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
20 lipca 2010 15:51
doti zdaje się "obraziła" się chwilowo czy też na dłużej  na jeździectwo po tym jak Jork zupełnie się "obraził" na dresaż. Teraz  Jorka dzierżawi pewnej ogólnie znanej i sympatycznej osóbce 😉

aniamic zdaje się czasu nie ma na fora bo jeździ
aniamic ma mało czasu na forum, jedynie na fb ją widuje późnymi porami  😁 Jeździ całymi dniami po Warszawie i trenuje jeźdźców.
Od Szepcik :
"zauważyłam, że w wątku "gdzie się ktos podziewa "czy jak to się tam nazywa rozgorzała niezła dyskusja 😉 czy wobec tego mogg mogłabym Cię prosić, żebyś wtrąciła tam swoje "moje" 3 grosze i przekazała, że ogromnie się dziwię, jak to niektórzy potrafią się zafiksować na punkcie czyjegoś "internetowego" życia, oraz że nigdy przenigdy w życiu nie wyrażałam swojej niechęci do macierzyństwa? 😉 generalnie to nawet nie wiem, czy jestem bardziej wkurwiona, czy rozbawiona tym, co się tam dzieje pomimo, że mnie tam nie ma - ale momentami to aż żal mi niektórych 😉 pozdrawiam 😉"
lostak   raagaguję tylko na Domi
22 lipca 2010 06:12
doti zdaje się "obraziła" się chwilowo czy też na dłużej  na jeździectwo po tym jak Jork zupełnie się "obraził" na dresaż. Teraz  Jorka dzierżawi pewnej ogólnie znanej i sympatycznej osóbce 😉

aniamic zdaje się czasu nie ma na fora bo jeździ


o przepraszam, osobiscie doti mecze co tydzien😉  i calkiem przyzwoitymi rezultatami o czym moga swiadczyc odglosy ktore z siebie wydobywa pomiedzy slowami "o kurcz! czuje, nareszcznie czuje!" - bez dwuznacznosci.  Jork juz nie jest obrazony na dresaz, wszystko wraca do normy🙂

zapytam sie ja o forum
Oj Elu, nie wiem skad Ty czerpiesz wiedze na moj temat, ale mniejsza z tym. Nie "obrazilam sie" sie na jezdziectwo, co to za nonsens? Moja przerwa w jezdzeniu i decyzja o dzierzawie byla spowodowana okolicznosciami, o ktorych nie zamierzam rozprawiac wszem i wobec, bo to moja prywatna sprawa.
Teraz jedze tak czeto, jak moge, a lepsza osoba do dzierzawy niz Wiadomo Kto  😍, nie mogla mi sie trafic. Kon i ja jestesmy szczesliwi z takiego rozwiazania, a treningi z lostakową są dodatkowym megabonusem. Lepiej byc nie moze.  😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 lipca 2010 08:27
e, no to fajnie że wasze "obrażenie się"  😉 było tylko chwilowe  i że powoli wracacie z powrotem na areny 🏇
Dworcika   Fantasmagoria
23 lipca 2010 17:49
Oświadczam uroczyście, że ninevet została na jakiś czas bez kompa, bo 3 dni po wygaśnieciu gwarancji zrobił to, co zazwyczaj sprzęt lubi robić w takim momencie. Czyli nawalił. A że Ninka w górach, to została z samą komórką. W tej sytuacji proszę liczyć się z tym, że może nie odpowiadać na Wasze PW.
Kaprioleczka gdzie jesteś?
hmm Kaprio w ostatniej notce na fbl pisała coś o Stanach więc może wyruszyła w podróż 🙂
A co z Nestą?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 lipca 2010 22:24
po facebooku widzię, że Nesta ma się dobrze  😉
[quote author=fruity_jelly link=topic=10315.msg661716#msg661716 date=1280333313]
hmm Kaprio w ostatniej notce na fbl pisała coś o Stanach więc może wyruszyła w podróż 🙂
[/quote]
Kaprio ma tam być na dobre ale jak była w Anglii to miała kompa, więc chyba też tam będzie mieć  🙂

edit: Zauważyłyście, że Adrianna też zniknęła?  👀
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 lipca 2010 20:47
A ktoś wiem co z Argento ? Dawno jakoś jej nie było, mam takie wrażenie.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 lipca 2010 20:58
KaroliLiderowej tak samo dawno nie było.... 🙁
Alabamka, konia sprzedaje to o czym ma gadać? 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
30 lipca 2010 21:43
Burza, Ale za to jaki spokój 😜
Grunt to posiadać spokój ducha, wtedy żadne qniarki ani inne nie irytują 😎
KarolaLiderowa to zniknęła po tym jak miała iść na operacje plastyczną. Nie wiem dokładnie, ale tak mi się wydaje.
Mam słoniową pamięć. 😉 Nie pamiętam gdzie zostawiłem klucze do siodlarni/domu, nie rozpoznaje ludzi na ulicy 😡, często zdarza mi się zapomnieć po co i dokąd zmierzałem... ale dokładnie pamiętam co ciekawsze forumowe wypowiedzi. Heh, pamiętam na przykład, jak jakiś nieznany forumowicz założył temat o wpływie jazdy na sprawność seksualną i co poniektóre forumowiczki chwaliły się, której to się jaki sportowiec "sprawdza", a które nie miały jeszcze okazji sprawdzić "koniarza". 😁




A Ty się teraz ...nudzisz... 😀 😉 Podrzuć coś...nie wiem gdzie szukać ...zapomnianych 🙄
Oooo...i już nie jestem inwigilowaną  🏇
A widział ktoś ostatnio na forum Zen?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się