Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Ada   harder. better. faster. stronger.
30 lipca 2010 18:40
sznurka, oo nieeee, jak możesz.
Na mnie będę dobre, ale nie nie nie, wcale nie potrzebuje kolejnej pary Soreli  🤔wirek:
patataj   tyle smaku - we fraku
30 lipca 2010 18:49
Lotnaa, ze mnie też wszystkie balerinki leciały, więc kupiłam sobie baletki- takie z gumką u góry i super trzymają się nogi 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 lipca 2010 18:50
no i masz, poprzymierzałam i wyszło mi, że 37 jest idealny. Tylko nie wiem jakim cudem, skoro to jest 23,5.
slojma   I was born with a silver spoon!
30 lipca 2010 19:50
sznurka- niedobra kobieto 🤬 teraz muszę je mieć przecież mrozy idą
sorele uzależniaja;]
I nie ma już aukcji conversów.. 😉 
Jakie te allegro kochane i szybkie w usuwaniu aukcji, ale jak ktoś prosi o pomoc to tylko Cię zwodzą...  😎
ahhh piekne sorelki 😍 tylko laski pamietajcie ze jest inna rozmiarowka! Ja normalnie nosze 37 a sorele mam 38!
slojma   I was born with a silver spoon!
31 lipca 2010 10:29
A ja nosze 36  😉 heh przez sznurkę muszę je mieć
sienka, ja mam obie pary 40
slojma jak kupisz pochwal sie
slojma koniecznie sie chwal!
Ja sie w tym roku czaje na jakis inny model, bodajze suka mi sie podobala, wawrek wrzucal kiedys zdjecia.
Ada   harder. better. faster. stronger.
31 lipca 2010 11:12
A ja chyba w tym roku będę przymierzać się do takich:

Wspólny projekt Adidas'a i Burton'a  😍
Kolekcja ma wejść do sklepów na jesieni ale już się boję ceny  🙄

Więcej zdjęć --> http://www.highsnobiety.com/news/2010/04/27/first-look-adidas-originals-x-burton-collection/
Ada, fajne!

ja sie czaje na te:
http://www.cerrotorre.pl/product-pol-3312-Buty-damskie-Sorel-Shila-.html

czyli nie suka tylko shila, bylam blisko 😉 suki to te bez sznurowek.
slojma   I was born with a silver spoon!
31 lipca 2010 12:01
Oczywiście, że się pochwalę chyba, że ktoś zgarnie mi je z przed nosa 😤
mam coś dla was  😂 🤣





A takie buty są u nas?
http://www.zcoil.com/
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
06 sierpnia 2010 09:51
emade, świętne!  💘 Mów szybko skąd! A ja ostatnio nabyłam
Bata
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
06 sierpnia 2010 20:58
A ile obcas ma cm? Piękne są! 😜
Edit: można je gdzieś w necie znaleźć? Bo na stronie Baty nie mogę 🙁
obcas ma 11cm, wątpie że na chwilę obecną gdzieś będą w Polsce bo ja je kupilam we Włoszech z nowej kolekcji za 49euro  😜 i mam teraz takie pytanie, jeden but byl wystawiony do mierzenia i w tym jednym bardziej mi palce wychodzą jest jakiś sposób na to oprócz rozchodzenia tego drugiego?
emade, może pomóc preparat do rozciągania skóry. Do dostania w prawie każdym sklepie z obuwiem 😉
one są zamszowe, w środku przypuszczam że skóra. Kupilam takie wkładki żelowe moze mi przyhamuą lecenie stopy ale najgorsze jest to że buty mam na styk idealnie dopasowane i jak wkleje wkładke to obawiam się że nogi nie wsadzę, bo są bardzo wąskie  😵
emade
przymierzałam te butki niedawno. niestety mam tak dlugie palce ze mój paluch wystaje daleko poza buta i dzieki temu moge tylko poaptrzec  🙄 🙄
to są jednak w Polsce w bacie?  😀 i ile kosztują?  fakt jedyny minus to że są strasznie malutkie i wąskie, ja w sumie mam małą stope i ciężko było mi znaleźć buty na obcasie które będą idealne, nie będę musiala nic kombinować a te są w sam raz tylko ten jeden but nieszczęsny  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
07 sierpnia 2010 17:34
emade, może pomóc preparat do rozciągania skóry. Do dostania w prawie każdym sklepie z obuwiem 😉


I dobrze on działa? Ja słyszałam, że trzeba but nagrzać suszarką (od środka) i gorącego włożyć na nogę i rozchodzić. Ostatnio kupiłam szpilki na allegro, mają dobry numer i dobrze mi się w nich chodzi (nie spadają mi ze stóp!) ale mam problem z włożeniem ich na stopę i muszę się przy tym sporo namęczyć 😉
Scottie, ja rozciągałam swoje baleriny i jestem bardzo zadowolona z efektu! To taka aktywna piana, którą wpsikuje się do buta, zaraz trzeba go założyć i najlepiej troszkę pochodzić (preparat wysycha w ciągu kilku sekund) ale but rozciągnięty 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
07 sierpnia 2010 20:30
Kocham szpile!!!  😍
A te od dzisiaj są moimi naj naj naj!  💘

Pursat   Абсолют чистой крови
07 sierpnia 2010 21:23
Ja jestem zakochana w tych:

zaba   żółta żaba żarła żur
07 sierpnia 2010 21:38
ojjjj tak,są przecudne!!!  😜
"labutiny" są super...
niestety cena ponad 2tys zł za parę powala ;-)
Pursat   Абсолют чистой крови
07 sierpnia 2010 22:35
Ehhh, te "moje" - ponad 3600...

Może kiedyś. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się