O czym teraz myślisz ?

o tym ze chciałabym popatrzec na tęcze  😍 i o tym ze juz tylko tydzień  😁
o tak już tylko tydzień ;P
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
31 lipca 2010 21:11
o tym że to nie był fajny dzień, czeka mnie ciężka noc i chyba tak przez następne 2 tyg?  😵  i o tym że jest mi źle.
BASZNIA   mleczna i deserowa
31 lipca 2010 21:55
ech, straszne to Basznia.. i tak człowiek zapomina, zapierdziela, o lepszym jutrze myśli, co by tu jeszcze zrobić...bardzo współczuję Kobiecie, która teraz została sama..


dokladnie tak jak mowisz....a dziewczyna to moja znajoma z porodowki, razem rodzilysmy mlodsze, jej starsza coreczka jest taka jak Marta...ja nawet nie mam slow.
o tym, że nienawidzę mojego ojca  👿
ja to samo!!!!!
o tym, że mam już 18 mm dłuższą nogę . 😀
o tym, że chcę już wsiąść na konia .
o jutrzejszych urodzinach kuzynkii .  😉
o tym,że w sobotę wraca moja przyjaciółka z Włoch.
o tym,że od nas.poniedziałku będę 2 tygodnie w stajni.. 😅
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
02 sierpnia 2010 12:47
o tym ze jeszcze godzinka i 10 minut i koniec pracy🙂
To bzykanie cos oznacza. Takie bzyczace bzykanie nie bzyka bez powodu. Jezeli slysze bzykanie, to znaczy, ze ktos bzyka, a jedyny powod bzykania, jaki ja znam, to ten, ze sie jest psczola...




🤣 🤣 🤣 🤣
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
04 sierpnia 2010 20:36
O tym ile to moje biedne konisko jeszcze zniesie?
O tym dlaczego leczenie zwierzęcego przyjaciela musi tyle kosztować 🤔  😵
O tym dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe 🙁
O tym, że podziwiam niektóre osoby za poświęcenie dla stwora  👍

O tym, że innych podziwiam za marzenia  🏇

O tym, że właśnie wrzuciłam w ogłoszenie mojego Młodego i boję się, że się sprzeda....  A nie tak miało być...  :/
Nie fajnie wybierać którego konia sprzedać.
Pierwszeństwo mają te, którym z różnych powodów dożywocie zagwarantowaliśmy.
Nie fajnie sprzedawać kumpla. 
:bum:
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 sierpnia 2010 11:18
o tym ze jeszcze niecale 3 godziny i kolejny dzien pracy za mna..
o tym ile jeszcze musze zrobic przed wyjazdem na zawody 😵
O tym, że jest mi dobrze  💘  😍

I o tym, że to się nie długo skończy...  🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 sierpnia 2010 20:25
o tym, że moje niezorganizowanie przysporzy mi kiedyś kłopotów. Jutro wyjeżdżam w góry, pół dnia szukałam śpiwora, a brat właśnie mi powiedział, że zostawił go w USA  👀
o tym ,że po jutrze jadę i okropnie się boje...
o niektórych , choć dla mojej psychiki było by lepiej nigdy nie poznać 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 sierpnia 2010 20:52
Trolinka a gdzie się wybierasz?  😀
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
05 sierpnia 2010 21:27
O tym, że kobył mi dzisiaj super chodził  🏇
O tym, że coraz bardziej się do niej przekonuję 🙂 tylko dlaczego ona taka "bezpłciowa" jest 🙄
O tym czy skorzystać z możliwości startu czy jednak się powstrzymać wiedząc jakie mogą być tego konsekwencje  👀
I o tym, że jeszcze tylko jutro do pracy, a potem 2 tyg laby i wypad na poszukiwanie bieszczadzkich aniołów 😀  💃
O tym, że rozstania bolą..
na wakacje do Toporzyska 🙂 Ambrozja oj tak bolą ;(
O tym, że ani chybi jestem meteopatką. I że za 2 tyg Hip Hop Kemp, najpiękniejsze 4 dni w roku  😍
a ja myślę o tym, że strasznie zazdroszczę feno bo też miałam jechać, ale nie wyszło 1 😫
[b]karolinaaa[/b, a czemu nie wyszło? Biletów na Kemp ani pociąg nie zabraknie, wbijaj w jakiś jadący z/przejeżdżający przez Bydgoszcz i jedź z nami 😉
ja myślę o tym ze nie jade na hh festiwal, ale za to pojade za rok na hh kemp  😜
feno, kusisz  😎
a nie wyszło, bo znajomi, z którymi miałam jechać się wycofali, bo praca im trochę przeszkodzi  🤔
karolinaa, ja jadę sama z kumplem. Resztę ekipy dokoptuje się w pociągu i na miejscu  😎  🥂
emade Ty też się nie obijaj, zróbmy osadę voltową na Kempie  🤣
o tym, że jak dalej tak będzie to nie wytrzymam i zrobię coś złego mojej matce...  👿
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
08 sierpnia 2010 21:12
O tym, że dzisiaj był bardzo fajny, ciekawy i intensywny dzień 😀
O tym, że przez własną głupotę i lenistwo muszę zawalić nockę, bo przed urlopem miałam skończyć jeden projekt, a oczywiście w tygodniu mi się nie chciało pracować i się nie wyrobiłam

O tym, że moja koninka ma się trochę lepiej, w związku z tym wrócił jej apetyt i w końcu zaczyna przybierać na wadze 🙂 O tym, że ma rewelacyjną opiekę, a mnie się trafiło jak ślepej kurze ziarno - Kopyciak :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
o tym że stoję między być a nie być. Zdemotywowana przez rodzinę, zdemotywowana w pracy. W pracy która znów stoi pod wielkim znakiem zapytania z powodu cholernej polityki sklepu. O tym że chciałam wrócić do jeżdżenia, chciałam wrócić do cudownego stanu posiadania możliwości rozwoju, a teraz wszystko nie wiadomo jak się skończy.
O tym, że w jeździe są postępy spore i że wszystko idzie do przodu!  💃
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się