SIODŁA

czy ktoś wie może co to za model Kieffera?
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 lipca 2010 13:43
akzzi, to stary kieffer aktion
a czy wiesz może jak ono sie sprawuje? wygodne?


i jeszcze jedno pytanie: jakie siodła bardziej polecacie Kieffera czy Passiera?
Nie jeździłam w nim ale kiedy szukałam by kupi... miało bardzo dużo pozytywnych opinii 🙂
Oczywiście zależy kto co preferuje bo ono jest z tych trzymających.
teraz właśnie jak już wiem jaki to model to sprawdziłam opinie o nim, faktycznie bardzo duzo osob je sobie chwali...
Coż będę chyba zmuszona dokonać wyboru miedzy Nim a Passierem.
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
27 lipca 2010 14:30
akzzi, wg mnie wybór między firmami byłby jasny - w kierunku passiera. Jakiego passiera masz do porównania? Aktion jest bardzo twardy, a "krawężniki" potrafią pozostawić długą bolesność ud. No i trzeba się przyzwyczaić do dość wysokiego przodu i szerokiego siedziska (tzw. patelnia)
do wyboru mam tego passiera. oba siodla chyba beda u mnie wiec je wyprobuje, aczkolwiek chcialam poznać opinie na ich temat.



edit: a ktoś wie co to za model passiera?
edit2: juz wiem 🙂
tez jezdzilam w rajdowce daw-maga i tez bardzo dobrze mi sie jezdzilo 🙂
ale troche ciezka jest
pozdrawiam 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 sierpnia 2010 22:03
Potrzebuję złotej rady.
Szukam wszechstronnego siodła,w którym można porzeźbic ujeżdżeniowo,coś skoczyć i porajdować.
Problem w tym,że ciężko dopasować siodło do mojego konia.Byl u nas Paweł Kostrzewa i żadne z siodeł,które przywiózł nie pasowało  😵.
Koń jest mocno wykłębiony,ma bardzo długą łopatkę,a przy tym jest krótki.16,16,5 cali leży dobrze,tylko,że pod swój tyłek potrzebuję 17...
Nie mam już pomysłu,może Wy coś poradzicie?
TeQuila ^^   To tylko ja... xD
02 sierpnia 2010 12:33
Może Prestige GP ?  http://www.equishop.pl/zobacz,707,kat,64,prestige-gp  wygląda fajnie  😉
Po pierwszym Twoim opisie tez bym stawiała na GP Prestiga. A chcesz nówkę czy używane? Bo z tym drugim możesz mieć trochę problem ze znalezieniem.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
02 sierpnia 2010 13:50
Zapomniałam dodać,żeby mieściło się w granicy 2500-3000 tys...
potrzebuje opini na temat siodeł Jedności Łowieckiej. Ma ktoś takie siodło?? 👀
A co sądzicie o siodle Euroriding Achat ? Jakie polecacie siodła skokowe w miarę przystępnej cenie ?  😉
Severus   Sink your teeth into my FLESH
03 września 2010 10:58
ja siedziałam chwilę w skokowym achacie Brzask i byłam zachwycona  😀
A czy ktoś wie może czy rozm. łęku 32 będzie pasował na konia, na którego pasuje rozm. medium daw maga ? Bo zupełnie nie orientuję się w tych kwestiach  🙄
M w Daw-Magu to 29
ale czy M to medium to już nie wiem..
czy ktoś re-voltowiczów ma Kieffera Garmischa (chyba jeszcze AT) i ma swoje zdjęcia z jazdy w nim? bardzo prosiłabym o zdjęcia żeby zobaczyć, jak wygląda w nim ułożenie nogi. obrzućcie mnie czymkolwiek, jeździłam kilka razy w pożyczonym Garmischu i było super, ale kompletnie nie wiem, jak wygląda moja noga, nawet nie miałam nikogo z ziemi, żeby mi powiedział. jechało mi sie bardzo dobrze, ale nie wiem czy to dobre na moją lecącą do przodu łydkę. a może najlepiej wziąć się za siebie i pilnować nogi  🙄. tak czy siak, bardzo prosiłabym o zdjęcie.  :kwiatek:
a tak w ogóle to to siodło jest dla mnie idealne. bardzo wygodne nawet podczas dlugich jazd, dobre do rekreacyjnego dreptania na ujeżdżalni i do skoków... przynajmniej do metra.
poza tym, czy 800 zł to dobra cena za to siodło? wydaje mi się, że w stanie bardzo dobrym jest ono warte więcej, ale widzialam taką okazję na allegro... chyba jednak się wstrzymam i poszukam czegoś na miejscu.
chciałabym uszyć sobie siodło na miarę. mam swoje na wzór, lekko je unowocześnić itd. ktoś może szył? kogo polecacie?
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 września 2010 16:00
Bogdana 😉
daw mag?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
13 września 2010 19:24
Daw Mag to nie Bogdan 😉 Ja lata temu jeździłam w siodle zrobionym albo przez Bogdana, albo przez jego ojca. Było kopią jakiegoś Kiffera, bardzo fajnie się w nim jeździło i jakościowo też super. Tak więc polecam, można wrotki podpytać, jak jego nowe dziecko się sprawuje.
a jakies foto macie? 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
14 września 2010 09:35
Na str 35 jest moje Bogdanowe siodelko, sprawuje sie super. Moje jest " zwykle" po prostu wszechstronne, Wrotki zdaje sie ma rowniez nowe, sportowe siodelko od Bogdana, close contact chyba, jak juz ktos wspominal.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 września 2010 09:39
katka, wrotkowe:


i inne Bogdanowe cudo:


btw- poszukaj Bogdanowej na fb,ma tam jeszcze kilka siodełek.
super - u nas w stajni są conajmniej 2, 3 kolejne się "robią"...polecam też popręgi i puśliska od Bogdana,to rękodzieło,perełka,a w bardzo dobrej cenia i super jakości 🙂
Czy można prosić o namiary na p.Bogdana ?  :kwiatek:
Czy ma jakąś stronę ?
W jakich cenach są te siodła ?
Jaki jest orientacyjny czas oczekiwania ?
Proszę pomóżcie standard łęku w Kiefferach to ile porównując do Daw Mag czy Prestige.?
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
14 września 2010 15:34
Czy można prosić o namiary na p.Bogdana ?  :kwiatek:
Czy ma jakąś stronę ?
W jakich cenach są te siodła ?
Jaki jest orientacyjny czas oczekiwania ?


Również prosze o odpowiedź. :kwiatek:
a ktoś szył w Daw magu?
florcia- mysle ze ok 31 cm
Proszę pomóżcie standard łęku w Kiefferach to ile porównując do Daw Mag czy Prestige.?


jeszcze raz proszę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się