sklepy internetowe

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 lipca 2010 12:49
chocby animalia, okser, pasi-konik, gnl, mustang
wielki MINUS (-) dla okser.pl
zero kontaktu zero rzeczowej odpowiedzi przez tel.
słać swoje oferty na e-mail to potrafią a na e-malie odpowiedzieć już nie
laska która rozmawiała ze mną przez tel . jest jakaś absolutnie nie z tego świata - ciekawe czy w ogóle wie gdzie pracuje  👿
wielki MINUS (-) dla okser.pl
zero kontaktu zero rzeczowej odpowiedzi przez tel.
słać swoje oferty na e-mail to potrafią a na e-malie odpowiedzieć już nie
laska która rozmawiała ze mną przez tel . jest jakaś absolutnie nie z tego świata - ciekawe czy w ogóle wie gdzie pracuje  👿




czyżby chodziło  rzekomy 10% rabat? .. eh
mnie rabaty g..k interesują a ty z łaski swojej nie rób insynuacji
zgaduj zgadula dalej - szybko wyjdzie ilu zachwyconych klientów przybyło
i zlituj sie nie cytuj posta pod postem
a ja daję [font=Verdana]+[/font] dla www.okser.pl . Bezproblemowy kontakt i szybka przesyłka
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
19 lipca 2010 20:48
co do oksera to ludzie tam są zakręceni, mam podane dwa adresy do wysyłki i przy zakupie wybrałam wysyłkę do pracy a oni przysłali mi do domu, myslałam że ja się pomyliłam w formularzu ale nie... ale tak ogólnie to czas oczekiwania zazwyczaj zgodny z tym co piszą także jest w miarę oki
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 lipca 2010 21:01
Ja jestem pierwszy i chyba ostatni raz klientką oksera 🙁
Myślałam, że skoro sklep od tylu lat jest na rynku, to obsługa będzie rewelacyjna.
Myślałam, że jeżeli przy produkcie podawany jest stan: "w magazynie", to nie będę czekać na przesyłkę 2 tygodnie.
I spodziewałam się, że jeżeli ktoś mi obiecuje kontakt na maila, to maila z informacją otrzymam.

Wishful thinking  🙄
777 polecam wychillowanie się

Lotnaa miałam to samo, zrezygnowałabym w ogole z kupowania u nich, ale zawsze mają to, czego potrzebuję
A ode mnie meeega plus dla oksera. Mam tam już rachunek na prawie 1000zł, i zawsze wszystko jest fajnie. 🙂 Kupuję, nadaję przelew, śledzę losy mojej paczki - wg tej okserowej "historii zamówienia" zawsze na drugi dzień po przelewie (zwykle nadaję przelew wieczorem) już zmienia się status na "Wysłane" czy jakoś tak. 😉 Z resztą teraz znowu podbiłam rachunek, zamówiłam u nich przed chwilą wędzidło. 🙂

Także ode mnie wielki, wielki + dla okser.pl i polecam 🙂


edit: zapomniałam dodać, że kupiłam u nich siodło, już dawno temu. Ale po zakupie jak już siodło do mnie przyszło (czekałam jakiś 1,5tyg roboczy) stwierdziłam, że wolę większe, skontaktowałam się z przemiłą panią z oksera, odesłałam siodło i po kolejnym 1,5tyg. roboczego dostałam nowe. 🙂
o rady nie prosiłam a wściekła jestem już od 1,5 miesiąca a nie od kilku dni wiec sorry - każdy ma kres swej wytrzymałości
+ dla animalia.pl
wczoraj zamówiłam rano, dzisiaj rano już odebrałam w jednym z punktów odbiorów w wawie.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
25 lipca 2010 19:25
ja również daję zasłużonego plusa animalii, jak zawsze, termin dostawy zgodny z opisem i świetne zabezpieczenie towaru do wysyłki
hmmm okser faktycznie kilka razy mnie zawiódł może nie było tyle problemów co z gnl ale zawsze..... ostatnio zrobiłam zakupy  www. patatajsklep.pl i wszystko ok  🙂
A ja zaczynam się denerwować, złożyłam zamówienie w equiversum w ubiegły wtorek, paczka miała zostać wysłana w przeciagu 2-3 dni i jeszcze jej nie ma...
🙁
hmmm okser faktycznie kilka razy mnie zawiódł może nie było tyle problemów co z gnl ale zawsze..... ostatnio zrobiłam zakupy  www. patatajsklep.pl i wszystko ok  🙂


Karusia proszę nie rób kryptoreklamy na forum, dobrze? Bo widzę, że drugi post odnośnie tegoż samego sklepu, a przy tym jesteś nowa. Sama wiesz,zapewne, że świat jeździecki jest niezwykle mały i takie rzeczy wychodzą szybciutko🙂
http://www.kopytko.com.pl/ w skali 1 do 10 daje... 12 hehe 😉 naprawdę przemiła obsługa  😀

http://www.siodlarnia.com.pl/ oraz http://www.equiversum.pl/ i http://www.horsehouse.pl/  też super, w Horse house ogromny wybór produktów Jacson, które wręcz uwielbiam 😉
Polecam! 😉
jakieś opinie co do sklepu www.stajnia.pl
zastanawiam się na Potnikiem Rajdowym ktoś coś może powiedzieć?
[quote author=palcia_94 link=topic=81.msg664789#msg664789 date=1280669002]
jakieś opinie co do sklepu www.stajnia.pl
zastanawiam się na Potnikiem Rajdowym ktoś coś może powiedzieć?
[/quote]

Poczytaj sobie opinie o czapraki.pl to ten sam sklep. Lepiej nie kupuj tam nic, bo możesz się rozczarować. I obsługą i jakością produktów.
Ja daje wielki + dla GNLA, jakość usług w tym sklepie znacznie się poprawiła, na bieżąco widziałam co się działo z moim zamówieniem,
niestety był problem z jednym produktem którego nie było w magazynie, ale wybrałam inny i dostałam na niego rabat🙂
i z dnia na dzień mają coraz większy wybór produktów!!  🏇
Wielki + dla Amigo 🙂 szybka dostawa, miły kontakt, produkty o konsystencji płynnej  dobrze zapakowane co mnie bardzo cieszy
Hmm.... juz od dosc dawna zaopatruje sie glownie w okserze i jest to jeden z dwoch moich ulubionych sklepow (obok equishopu). Wydalam juz u nich na prawde duuuuuuuze kwoty i jak na razie sie nie zawiodlam.
Ja również ponownie duuży plus dla oksera.

Moje ulubione sklepy:
galopada,
animavet,
animalia,
equishop
msklep
i okser.

wszystkie polecam.🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
05 sierpnia 2010 11:06
ode mnie zaległe 2 plusy dla animalii- jeden bardzo duży, a jeden po prostu duży 😉

oraz ogromny plus dla equiversum- pierwszy raz zamawiałam z tego sklepu i jestem pod ogromnym wrażeniem. świetny kontakt, byłam na bieżąco informowana co akurat się dzieje z moim zamówieniem, a do tego paczka bardzo szybko dotarła do mnie do domu  😀
plusik dla gnl🙂 jak zwykle db kontakt
niestety z jednego produktu musialam zrezygnowac, bo mimo ze mial byc czas oczekiwania krotszy to w finale okazalo sie ze 6 tyg!
na szczescie mam pod nosem Karine ze Sierrka w srodku🙂 i znajomych w UK🙂 :kwiatek:
Dava   kiss kiss bang bang
06 sierpnia 2010 12:12
wielki + dla animalia.pl

świetny kontakt i doskonałe podejście do klienta 🙂
+ dla bergo
czy ktoś zna ten sklep http://www.fenix.net.pl/ ?
karolciaequilano   marzenia się spełniają
06 sierpnia 2010 17:40
A ja jestem taka wkurzona, zamówiłam bat, przyszedł złamany w połowie, teraz będę domagać się zwrotu kosztów, dlatego ogromny MINUS dla BERGO

Za to PLUS dla OKSER, szybka wysyłka, miły kontakt, towar ok  🙂
jeśli paczka jest uszkodzona to nie zawsze jest to wina sklepu bo nie wiadomo czy kurierzy nie grali sobie tą paczka w rugby czy cos innego  😉
Plus dla bergo.pl 😉 świetny kontakt, szybka wysyłka, wczoraj zamówiłam po południu a dziś rano kurier był już u mnie :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się