Młode Konie

Averis ok, jak uda mi się kiedyś tam dotrzeć, to na pewno dam o sobie znać  😎
montana nasz Prezes też twierdzi, że siwy zrobił się piękny koń 😉 charakterem na pewno bije go Kobalt, siwemu mocno jajka przeszkadzają  😁 w moim typie jest bardziej Kobalt, ale siwego uwielbiam, ma swój urok 😉 no i on u nas jeszcze zostaje, a gniady niestety opuszcza dziś, albo jutro 🙁
brzezinka dziękuję w imieniu Kaprysa 😉 kasztanka śliczna, do pyska jej w irokezie 😉
T&N , zabeczka17   :kwiatek: tylko to kurdupel, mógłby trochę podrosnąć jeszcze ;p

w każdym razie w związku z siwym, pokłony należą się mojej dzielnej towarzyszce, która każdego dnia męczy się z jego dość uciążliwym charakterkiem  :kwiatek:
to jeszcze Kaprysiątko, pod siodłem go chyba nie było 😉






brzezinka będą  z niej konie !  😀

breakawayy słodziak, ale jaką ma szyję! kawał porządnego schabika  😀

czas się pochwalić. tak właśnie dawałyśmy czadu na obozie, w toporzysku  😁


elegancka robota na drążkach




to nasze początki, proszę nie krzyczeć  😡
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
03 sierpnia 2010 12:00
Averis no doszłam do wniosku, że już modnie się spóźniliśmy i nadszedł juz czas na Kącikowanie 😁
olgen ale irokez równiutku 😜
breakawayy jakie szyjsko!

[quote author=T&N link=topic=1199.msg666197#msg666197 date=1280824066]
Raven   jestem pod wrażeniem jakie podobne głowy i wyrazy pyska mają nasze chłopaki! Już wcześniej w KR przyglądałam sie Twojemu 🙂 A jak charakterek? Nasz spokojniutki i przytulaśny, ale strasznie kopie tyłami jak coś go irytuje, a jest przy tym cholernie szybki 😀
[/quote]
Charakter ma złoty 🙂 Jest bardzo spokojny, dzielny, zupełnie niepłochliwy, poprzytulać też się lubi 😉 Nie reaguje nerwowo na czynniki go irytujące, znosi wyszstko cierpliwie (no, może oprócz chłodzenia nóg na myjce - wtedy udaje bociana 😉). Na jazdach ani do pchania, ani do trzymania 😉
Jak na 3-latka jest bardzo zrównoważony psychicznie 🙂
No to fajnie, mam nadzieję, że nasz będzie miał podobnie 🙂  Też nie zauważam u niego żadnych skłonności paniczno-histerycznych co mnie bardzo cieszy. Wszystko musi raczej przemyśleć. Raz nam tylko pokazał jak to jest niepocieszony, że musi biegać w kółko 😉
T&N gratuluje i trzymam kciuki żeby młody był koniem współpracującym. 😉 co z Twoim pięknym srokaczem?
breakawayy  ale ciacho!   😍
brzezinka cudowna dziewczynka, jaka w robocie?
olgen pozazdrościłam wam i mam zamiar w zimie gdzieś się z młodą potrenować. 😀

Moja lala dzisiaj wojowała w korytarzu:



Raven no coś mi się wydaję, że czas go zapuścić  🤔

hate me! gdzieś? masz na myśli konkretne miejsce? my chyba wybieramy się w przerwę świąteczną jak dobrze pójdzie, na sylwestra  😎 co do Ami, to- boże, żeby ruda się tak składała  😵
hate me!

Ale się dziewczyna stara  😜

olgen
Śliczna kasztanka, po czym ?
armara m.Bawaria(Europejczyk/Bartnia) o.Psalm(Sekstans/Psyche), małopolanka, ze strony matki duży napływ araba. Nic znanego ogólnie  🙄
Nic znanego ogólnie  🙄

żartujesz sobie chyba  🤬
Balena od Bawarii była nie tak dawno mistrzynią woj. łódzkiego w WKKW (w kategorii amatorów). Mamusia zacna 🙂
olgen, bardzo fajna kobyłka 🙂

a w naszej stajni konie stoją po dwa w jednym boksie, takie jest obłożenie  😲
(na pierwszym planie Karson forumowej Averis, na drugim mój, zakochany w Karsonie  😁 )
Averis   Czarny charakter
03 sierpnia 2010 21:48
Mój Boże, wyszedł tu jak alien! 😁 I to w dodatku mokry.
eeee? Płacicie za pensjonat i macie w zamian konia gratis do boksu? To niebezpieczne, średniowieczne i.. w ogóle nie kumam jak można się na coś takiego godzić?!
Averis   Czarny charakter
03 sierpnia 2010 21:53
rewir,  po prostu przy sprowadzaniu z pastwiska większemu się pomyliły boksy i zaparkował nie w tym co trzeba. Ale miło ,że się troszczysz o nas :kwiatek:
revir, to żart 🙂
stoją oddzielnie, ale Alien jest tak zakochany w moim młodym, a mój młody w nim, że zawsze wpadają do jednego boksu i udają, że ich tam nie ma ... może ktoś nie zauważy  😂

myślę, ze chłopcy byliby szcześliwi, jakby stali w jednym boksie  😂
ja z Averis pewnie mniej, bo straty w sierści i tak są spore  😁 dzięki Bogu, nie w naszej  :kwiatek: (tym razem)
armara nie interesuję, się tym jakoś konkretnie, ale kurde  🤔 fajnie wiedzieć takie rzeczy  😀
😂 😂 no to nieźle się dałam podpuścić.

Sorry dziewczyny :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
03 sierpnia 2010 22:00
rewir, spoko majonez 😉 Mój koń nie może stać z innym w boksie, bo tamten po prostu umarłby z głodu 😁
no właśnie, mój nawet jak śpi na padoku, to jest objadany 🙂

Tak właśnie wygląda ich cały dzień ... 🙂  wszędzie razem  😁 (choć w stadzie jest 8 wałków)

😁 no ale cóż się dziwić, - trzylatki musialy sie jakoś dobrać mentalnie  😁










Averis   Czarny charakter
03 sierpnia 2010 22:13
Tak właśnie wygląda- Kary próbuje jeść, a Junior wywiera na nim presję psychiczną.
edit: mój koń stał się skarogniady, me serce płacze, ale trzeba iść naprzód. Najzabawniejsze jest to, że na miejsce wygryzionej sierści wyrasta nowa- czarna jak smoła.
Tak właśnie wygląda- Kary próbuje jeść, a Junior wywiera na nim presję psychiczną.

oj czepiasz się, a ostatnio mówiłaś, że bardzo dobrze, że sobie takiego kumpla znalazł...  😁
Ja tam też jestem zadowolona, przynajmniej mój ma sie na kim wyżyć  😁 później w boksie jest jak przyytulanka 🙂

edit: co do sierści, mój ma w paszporcie wpisany gniady, a Twój kary??
(niewiele sie różnią  😂 )
Makrejsza - dodaj fotki swojej "małej" 🙂 ja coś wybieram się do was i nie mogę wpaść, może w niedzielę, choć znowu mnie namawiają na zawody.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
03 sierpnia 2010 22:41
Cierp1enie, gdybym tylko miała coś nadającego się do publikacji... przez ostatnie dwa tygodnie była u nas siostra mego chłopa, niby zrobiła nam dziesiątki zdjęć, ale w życiu bym ich tutaj nie wstawiła  🙄 Jak już się dobrałam do aparatu (nie jestem lepszym od iej fotografem  :icon_rolleyes🙂, to się okazało, że mi poprzestawiałą kolory iw ogóle d...a wyszła.
Poza tym kobyły od środy nie widziałam - najpierw super "udana" wycieczka do Bydgoszczy po suknię ślubną, a jak wróciłam do pracy w poniedziałek, to się okazało, że dzisiaj mam nockę, więc od 13 dzisiaj do 15 jutro siedzę sobie w aptece.... Jutro jej to wynagrodzę... Mam nadzieję, że pamięta, jak wyglądam. W środę jak mnie zobaczyłą, od razu odłączyła się od stada i przyszła do mnie, Niunia kochana 🙂
olgen oj schabiku to on ma  😁 a to Twoje rude bardzo urocze! dzięki r-v polubiłam rudości 😉
Raven, hate me!  :kwiatek:
jutro może będzie nowa porcja, bo przybywa koleżanka z dobrym aparatem do nas 😉 oby tylko pogoda dopisała ^^
Makrejsza - już poznaje swoją Pańcię 🙂 hihi
kurde to musimy się zgadać na fotki nie ma co!
robię jakie robię.. ale zawsze coś będzie 🙂
T&N,breakawayy,olgen, hate me :kwiatek:

[quote author=hate me! link=topic=1199.msg666650#msg666650 date=1280857302]
brzezinka cudowna dziewczynka, jaka w robocie?
[/quote]

W robocie rewelacyjna. Cierpliwa, chętna i pojętna. Zero jakiegokolwiek buntu (przynajmniej narazie). Zobaczymy jak będzie podczas prób wsiadania. Jak narazie wszystkich nas mile zaskakuje.
slojma   I was born with a silver spoon!
04 sierpnia 2010 08:35
Ale naprodukowałyście człowieka nie ma 2 dni a tu tyle nowości 😉
zabeczka17- cieszę się z postępów ale gdzie zdjęcia z jaz, zaniedbujesz się kochana 🤬
breakawayy- wreszcie doczekałam się pięknych chłopaków są niesamowici 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 sierpnia 2010 09:22
slojma no tyle już tego mojego babsztyla na forum że póki co chyba wystarczy 🙂 ale dzięki 🙂 :kwiatek:
Lepiej powklejaj swoje maleństwa 😀 miło sie patrzy na nie 😀 :kwiatek:
hate me! dzięki  :kwiatek: A Winek ma się bardzo dobrze, ale niestety do tego wątku się nie nadaje bo w tym roku stuknie mu już 12 lat. Nawet nie wiem kiedy to zleciało, jak go kupowałam był wesołym 3 latkiem 😉

Fajnie się składa Twoja laleczka 🙂
mój Młody ma grzyba  👿 ale wet już był, zalecenia mamy i do dzieła 🏇
Malaaa ee, to nic strasznego. jest taki psik psik (teraz se nazwy nie przypomnę), wystarczyło parę razy spryskać i wszystko zeszło. w każdym bądź razie powodzenia  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się