Farmerama.com

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 lipca 2010 17:41
Wygrałam zagrode dla Łosi 😁
Bischa   TAFC Polska :)
25 lipca 2010 17:45
Gratulacje  🙇
Odblokował mi się tutorial  😵
Dziewczyny, bardzo ślicznie pięknie was proszę o wysyłanie mi tylko i wyłącznie skrzynek z narzędziami  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
29 lipca 2010 10:30
Nie wierzę  😀 Spełnili to co chciałam żeby było na farmie  😅
Ja również poproszę skrzynki z narzędziami  😉
Jak można kupić materiały ? Wchodzę w warsztacik , klikam na "kup materiały" i gucio  😤 Nie ma materiałów  🙁
Bisha może jeszcze nie zrobili , a potem będą ? Ćpakowa też prosi o skrzynki 😉
Dopracują jeszcze kupowanie materiałów.
Wszyscy teraz chyba chcemy tylko skrzynki z narzędziami  😀
tak jak był mundial, to wszyscy tylko piłki chcieli.
Przestraszyłam się, jak sobie spokojnie truskaweczki zaczęłam zbierać, a tam nagle decha i gwoździe wyskakują.
Edit:
Wiadomo czy jak sie "ulepszy" zagrodę, to będzie można z niej dostawać też zwierzęta, czy tylko np. jaja, wełnę, pióra?
Bischa   TAFC Polska :)
29 lipca 2010 11:08
No ja już truskaweczki kończę zbierać  😉 Jeszcze dwie misje  😀 Uruchomiłam zoo i świnki zbieram też . Kurde żebym wiedziała , że szparagi wrócą  😤 Miałam ich tyle , bo kiedyś było coś podobnego ze szparagami jak teraz jest z truskawkami  😉 A potem szparagi zniknęły . Więc wywaliłam wszystko w "zawodach rolniczych" , bo nie można ich było sprzedać jak nie można sprzedać brzoskwiń 🙁
Kto byłby w stanie zająć się moją farmą od 4 do 9 sierpnia?  🙁  :kwiatek:
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
30 lipca 2010 10:58
Ja tez zaczełam grac heh, wczesniej oczywiscie WF ale to jest bardziej ciekawe... moj nick oczywiscie kolorwiatru  😁
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2010 12:29
Wkurza mnie pazerność założycieli - tylko by normalną kasę z ludzi doili  😤 Bez normalnej kasy nie ma FL .

1. Puzzle - miały być za FL i co ? Nagle odechciało im się robić "prezent" dla wytrwałych , którym się nie udało dojść do finału i za puzzle zamiast FL "nic nie warte" SG .
2. Uruchomili możliwość kupienia skrzynki z narzędziami . Z początku napis "kup narzędzia" był oznaczony i FL i SG . Oczywiście znów zmiana i skrzynka jest tylko za FL .
3. Mogliby chociaż dać możliwość raz na milion nawet lat wygrać jakieś FL w kole .

Niech się bujają - mam zapas i superpaszy i supernawozu wygranego w kole farmerskim , więc FL nie potrzebuję pewnie na najbliższe pół roku .
Wolę czekać sto lat i ciułać narzędzia do ulepszenia zagród , niż wydawać 10 FL , które muszę mieć żeby taką skrzyneczkę kupić i przyspieszyć . Dzisiaj taką skrzynkę zresztą wygrałam w kole farmerskim - 1 młotek , 11 gwoździ i jedno coś jeszcze .

Powoli kończę misję truskawkową - jestem w połowie 6 misji .
W zoo jestem na rybkach - jeszcze jedna zagroda i zacznę rybki .
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
02 sierpnia 2010 12:33
Bischa L dziekuje za prezent, ty cos zbierasz? Bo nie mam komu prezentow wysyłac  😁  A ja FL cały czas wyrywam w misjach  🤔
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2010 14:08
Zbieram narzędzia  😉
Misje mam za sobą , więc jak coś mogę tylko kupić FL .
Bischa gdzie ja mam się zgłosić z moimi puzzlami, żeby mi je wymienili?
Tkwią mi ciągle w pasku, niby nie zawadzają, ale po co mi one.
Kupiłam te 50 florenów...  😵
dzieki za prezenty- tak jak wszyscy zbieram skrzynki zaraz bede wysylac 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2010 22:28
Krusek sama na razie nie wiem . U mnie też tkwią  😉 Może Ushia wie ?
Ocenicie mi farmę?  😡 Chciałabym zaliczyć zadanie ze spółdzielni.

Udało się komuś coś zbudować za pomocą gwoździ i reszty? Strasznie dużo trzeba tego nazbierać  😵
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
04 sierpnia 2010 10:38
No widze ze farmerama zbiera plony🙂

Jkby co moj nick: alicjaksybek

Gram od niedawna🙂zapraszam na moja farme i oczywiscie za prezenty slicznie sie odwdziecze🙂
deidre   ja mam fabryke jajek
Bischa   TAFC Polska :)
06 sierpnia 2010 14:02
Ja od dziś też  😀 Wygrałam w kole skrzynkę XXL  😀
ushia   It's a kind o'magic
06 sierpnia 2010 18:28
Bischa gdzie ja mam się zgłosić z moimi puzzlami, żeby mi je wymienili?
Tkwią mi ciągle w pasku, niby nie zawadzają, ale po co mi one.

Niestety z puzlami ściema, nie mozna z nimi nic zrobić - tłumaczyli się, ze był błąd w translacji z niemieckiego i wcale nie obiecywali wymiany  🙄

deidre, z tego co wiem, to ta misja z oceną farmy nie działa

Bischa- gratulacje 🙂
A mnie Trolinka wygrała zagrodę dla łosi jak zajmowała się moją farmą  😀
deidre, z tego co wiem, to ta misja z oceną farmy nie działa

Buuu, czyli nie mam co szaleć z żebraniem o oceny.

Uzbierałam na razie części do budowy fabryki jajek i niewiele brakuje mi do królików. Opłaca się poczekać i od razu budować z wyższego poziomu? A przede wszystkim - da się sprzedać te produkty czy będą zawadzać tak jak puzzle? Na targu widziałam ze dwie oferty w bandyckich cenach.

Ushia - masz jeszcze te kody promocyjne do sms-ów?
ushia   It's a kind o'magic
06 sierpnia 2010 20:54
Oferty znikają z targu, więc może to ktoś kupuje...

Jasne, że mam kody, zaraz sprawdze i wrzucę.

edit: Do wyboru, do koloru 😉 Napisz może, którego uzywasz, zeby ewentualnie ktos inny go nie chciał uzyć 🙂
QD1VX5RC 
XC934ZEL
C43JXRVM
3XL4EQ4M
9DQE351L
51JRSB87
33JP9NY1
5H372FFU
MX1B58W1
C257BDBV

Bischa   TAFC Polska :)
06 sierpnia 2010 20:58
A co te kody dawały?
Ja to mam pecha z łosiami , albo koło jest złośliwe - zawsze się zatrzyma tuż przed lub tuż po zagrodzie z łosiami  😤 Może we wrześniu Vana mi łosie wygra zajmując się moją farmą ?  😉
ushia   It's a kind o'magic
06 sierpnia 2010 21:00
10% bonus bodajże albo jakies prezenty

Ale da się wykorzystać tylko przy pierwszym zakupie florenów/pakietu
Kami   kasztan z gwiazdką
06 sierpnia 2010 21:05
Ja wiecznie w kole trafiam nawóz 👿
Jakie są zasady wykorzystywania kodów? Bo ja idiotka wysłałam wcześniej sms, a teraz na forum gry przeczytałam, że kody działają tylko przy pierwszym zakupie florenów. Czyli mnie te kody nic już nie dadzą?

edit: zauważyłam edycję i już wszystko jasne  😵

A swój kod mogę wykorzystać sama czy podać tu na forum?
Bischa   TAFC Polska :)
06 sierpnia 2010 21:22
Chyba się z tymi kodami zgubiłam  🤔wirek: Po ludzku , łopatologicznie jak krowie na rowie proszę mi wytłumaczyć  😜  😁  :kwiatek:

Pytania :

1. Jak się pozbyć całego tego majdanu - puzzli , stawików , Lara Awards (wygrałam w którymś zakręceniu kołem drugą) , pucharów i innych dupereli ? Po wstawieniu i wykasowaniu z farmy wraca na pasek wszystko  😤 Ten burdel doprowadza mnie do rozpaczy - Vana jakoś się pozbyła (od 3 dni zajmuję się jej fermą) puzzli . Stawiki i puchary ma na fermie . Mnie jednak na nic taka ozdoba się nie przyda .

2. Jak obrócić środkowe pole z pionu do poziomu ? U Vany widzę , że jest taka możliwość w grze . Tak samo z zagrodami można zrobić. Nie wiem tylko jak .

3. Piszą chyba na forum , że aby nałożyć na zagrodę zagrodę tą co się buduje i co narzędzia zbieramy , trzeba zdjąć zagrodę XXL - jak ? Czy trzeba zagrodę zlikwidować ? Ja kupiłam kurnik drugi i nałożyłam , póki nie będę znać odpowiedzi .
ushia   It's a kind o'magic
06 sierpnia 2010 21:29
Swojego kodu nie wykorzystasz, możesz go tylko komuś dać.

Bischa
Kod dostajesz przy każdym zakupie florenow. Jedyna opcja zeby z niego skorzystać, to dać komus, kto jeszcze nie kupował - może go uzyc przy pierwszym zakupie. Dostaje wtedy 10% bonus albo jakis prezent. Ty także

Nie da sie pozbyć tego majdanu - wraca na pasek i tam siedzi  🙄 Chwilkę było fajnie, bo był jakiś błą i po wykasowaniu z farmy znikało, ale już niestety naprawili

Pola, zagrody i w ogóle wszystko obraca się spacją - "podnieś" to co chcesz obrócić, tak jakbyś chciała dac na inne miejsce i wtedy naciskaj spację

Chyba skasowac - ponoć ulepszenie wraca wtedy na pasek a zostaje podstawowa zagroda. Nie sprawdzałam osobiście, więc głowy za to nie dam
Bischa   TAFC Polska :)
06 sierpnia 2010 21:46
Właśnie wypróbowałam - zagroda cała znika - zagroda i ulepszenie leci na pasek . XXL nie da się posadzić z powrotem na zagrodę z fabryką jaj . Nie ma możliwości w związku z tym przyspieszenia , poza superpaszą - z 12 h do 9 z ogonem . Zwykła zagroda też się przyda na pewno - do produkcji jaj potrzebne są 3 kury z naszej stodoły . Pierwsze jajka zbiorę za 1h i 45 minut  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się