KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Czy komuś udało się dopasować owijki do nowego petrola, który raczej wygląda jak turkis?  👀
wątek zamknięty
no, wieeedziałam 😀iabeł:
a więc - fajny Jarpol  😜
wątek zamknięty
disco orginalne petrolowe pasują całkiem znośnie, podejrzewam więc że hkm w odcieniu petrolowym będą też pasować


a jakie ty dobrałaś do royalblue?  🙂
wątek zamknięty
oryginalne royalblau 🙂
wątek zamknięty
oj to ciężkie już do dostania  🙁
wątek zamknięty
Hej! czy ktoś z Was zna kaski tej firmy? http://www.horsehouse.pl/Szukaj/?string=uvex&x=0&y=0
wątek zamknięty
też mi się wydawało, że ten dodsonowy czaprak to jarpol  😉 fajny
wątek zamknięty
Tercet: osobiście nie, ale o ile się nie mylę koleżanka posiadała ten ostatni i raczej zadowolona była
wątek zamknięty
Tercet, Uvex jest firmą, która produkuje kaski od wielu lat: motocyklowe, rowerowe i te na konie. Mamy od nich gogle na motocykl i są solidnie i dobrze wykonane. Kolega posiada kask na motocykl i spisuje się dobrze. Znajoma ma kask na konia i jest zadowolona. Szczerze mówiąc sama mam zamiar nawet kupić kask tej firmy 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 sierpnia 2010 14:02
pytanie: od kiedy eskadron do swoich kolekcji wprowadził profil SR lub od kiedy tak profilowane czapraki są dostępne u nas w PL?  👀 może już o to pytałam ale wyleciało mi najwidoczniej z głowy  😵
wątek zamknięty
Myslicie, że polopad z kolekcji maritim, biały (z grubą, granatową lamówką) nadaje się na zawody ujeżdżeniowe?
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
04 sierpnia 2010 18:28
Alice, ja myślę, że jak najbardziej. szczególnie, że Chonin jest siwy.
wątek zamknięty
Alice: pewnie!
wątek zamknięty
Alice, nadaje się 🙂

Doprał się. I jego szczęście. Następnym razem od pierwszego prania vanish.
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
05 sierpnia 2010 18:00
Jak wypadają kantary Eskadrona jakościowo z letniej kolekcji (zwykłe i z futerkiem)?
Przede wszystkim chciałabym wiedzieć czy są dość elastyczne (a nie takie twarde i sztywne) i czy sprzączki są porządne i mocne (takze w uwiązach):-)
wątek zamknięty
KuCuNiO sprzączki mocne, sam kantar porównywalny do tego, którego mam z kolekcji olive/lemon, czyli jak dla mnie sztywny w miejscach gdzie jest podszycie. Ale i tak uważam że te kantary są porządne 🙂
wątek zamknięty
KuCuNiO   Dressurponyreiter
05 sierpnia 2010 20:11
To dobrze, bo skusiłam się na ten z kolekcji Bloom z futerkiem owczym i uwiazem do kompletu. Mam nadzieję, że będzie fajny.
Jakby ktoś był zainteresowany - są w Equishopie za 105zł kantar i uwiąz w regularnej cenie niestety🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 sierpnia 2010 00:15

Petrolek😀
wątek zamknięty
Zairko, bomba!
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
06 sierpnia 2010 08:36
caroline, masz jakieś zdjęcie z boku?


deborah, nooo, to wiem, ale chyba nie powiesz mi, że to nie jest Twojej produkcji? Te zakończenie owijek jak w Centurionowych, czaprak chyba ten zamszopodobny..?



deborah, rewir, nie prowokujcie mnie do wstawiania takich zdjęć ani nie przywołujcie tutaj sprawy tych owijek, bo mnie może szlag trafic i jednak napiszę co myślę o jakości tych Jarpolowych produktów, które trafiły w moje ręce po tych nieszczęsnych miesiącach oczekiwania na nie. a to naprawdę nie będzie nic miłego.
wątek zamknięty
caroline, co masz na myśli?  👀
wątek zamknięty
noen   A story of a fighter of our human race
06 sierpnia 2010 14:10
ja cd Jarolu nie mam zastrzezeń tylko kolory owijek nie są dokładnie dopasowaane, do siwego padu mam bardziej oliwke, a do śliwki bordo...
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
06 sierpnia 2010 20:18
A mi dzisiaj przyszły Pady z Oksera krótko mówiąc się zakochałam
Uwielbiam HH od zawsze a teraz jeszcze bardziej

wątek zamknięty
ja cd Jarolu nie mam zastrzezeń tylko kolory owijek nie są dokładnie dopasowaane, do siwego padu mam bardziej oliwke, a do śliwki bordo...

... a do bordo czerwone
wątek zamknięty
To poproście o zwrot  😂
wątek zamknięty
Szczery, skończ już z tymi swoimi radami, bo robisz się coraz bardziej denerwujący  🙄 (żeby nie było, nie tylko o wypowiedziach w tym wątku pisze)
wątek zamknięty
cotton plum + owijki plum.
w sklepie było 'eee, no dobra, wezmę', czyli bez przekonania.
a teraz  💘 na żywo jeszcze lepiej!

wątek zamknięty
A ja tak wlasnie przegladajac sobie zawartosc moich szaf i pudel na sprzet doszlam do wniosku, ze chyba zeswirowalam na punkcie kolekcji maritim. Moge zrobic niezla fote zbiorcza.... a equishop ciagle cos tam jeszcze dorzuca na allegro a ja jak ta glupia ..... zbieram. Tylko nie wiem po co....  🤔
wątek zamknięty
rób zdjęcia!  😁

jutro kolejna szmatka do focenia, muszę przemyśleć co  😂  😵
wątek zamknięty
ja skromnie tylko derke kupiłam z maritim a chciałam jeszcze granatowego cottona ale nie widze zeby wystawiali  🙁

pokaż zdjecie Klami   😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.