Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 sierpnia 2010 10:54
Karla od czegoś trzeba zacząć 🙂 Uważam, że Twoje przejazdy były dobre. Jak się zdobywa doświadczenie, to nie ma co gnać na skręcenie karku.  Przejedziesz jeszcze kilka parkurów, poznasz własne możliwości i zaczniesz robić skróty. Dobra jazda wynika z doświadczenia i rozwagi a nie z prób a może się uda. 🙂 Biorąc pod uwagę, ze w niedzielę tylko trzy osoby zaliczyły w konkursie licencyjnym, to świadczy samo o sobie 🙂


Będąc w Gajewnikach dowiedziałam się, że w Pabianicach jest nowy sklep jeździecki. Na początku działalności mogą mieć korzystne ceny.

Strony jeszcze nie ma ale będzie pod adresem http://www.jezdzieckipatataj.pl

ul. Łaska 12 Pabianice
w bramie naprzeciwko stacji paliw/kfc 🙂

wydaje mi się, ze ceny konkurencyjne i naprawdę sporo można tam zamówić.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 sierpnia 2010 14:34
nasza Karla na super 'łaciuchu' 😉



a tutaj. jak na gwiazdy eurosportu przystało. uśmiech dla fotoreportera  😁



dupna jakość. chyba się starzeję i już nie umiem robić zdjęć...  😵
Karla rutyna z czasem przyjdzie  🙂
Sei moim zdaniem zdjęcia są niezłe, ale przez tą dziwną pogodę w gaj takie śmieszne zdjęcia wychodzą.
Karla uśmiech do fotografa a Drapaczowi aż ślina cieknie.  🙂
Znacie jakąś fajną stajnię w okolicach Łodzi od strony ul. Strykowskiej najlepiej? Mój koń jest uczulony na jad much i musimy zmienić stajnię na min. dwa miesiące, bo na zimę/jesień na pewno wracamy do siebie. Stajnia musi mieć przede wszystkim czyste boksy i duże wybiegi..
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 sierpnia 2010 20:11
Kejsa, Jedynie co mi przychodzi na myśl to Jantar p. Lemańskiego pod Strykowem. Pensjonat ma chyba za 700-800 zł.
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2010 20:28
Ale tam padoków niewiele i marne . Nie wiem jak z czystością w "normalnej" stajni (nie sportowej , gdzie stoją te najlepsze) .
sei   . let's grow old together & die at the same time .
02 sierpnia 2010 20:44
blisko strykowa jest jeszcze klęk.
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2010 21:46
Pensjonat w ubiegłym roku w Jantarze był 750 lub 850 . W wakacje .
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 sierpnia 2010 21:52
Bischa, jeśli masz coś do dodania, to powinnaś była napisać to w poprzednim poście. Sorry, ale to już irytujące jest. Nie musisz odpisywać.
Bischa   TAFC Polska :)
02 sierpnia 2010 21:58
Czepianie się czegoś co mi się zdarzyło pierwszy raz - mówię o dodawaniu w drugim poście kolejnej informacji , która mogła się znaleźć w pierwszym. W wątkach odpisuję jak mam coś do dodania , czasem się czepnę o edycję .

Koniec  🚫
Hmm dzięki, ale Jantar odpada raczej, małe ciasne boksy, z padokami kiepsko.. Kębliny też. Teraz stoimy u Derędowskich i chyba ciężko będzie coś o podobnym standardzie znaleźć, ale cóż  🙁 także pomocy!
w tamtych okolicach to chyba tylko Klęk spełnia Twoje wymagania, mnie się tam podobało 🙂
właśnie zobaczyłam galerie na Świecie koni autorstwa Sei  : http://www.swiatkoni.pl/gallery-photos/780.html
a także zdjęcia u p.Dudka. : http://www.galerie.fotodudek.pl/01082010gajewniki/index.html
kermit   Horses horses everywhere ..
03 sierpnia 2010 12:18
Sei - naprawde bardzo ładna galeria !
Wszystkich poznałam na zdjęciach  😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 sierpnia 2010 14:11
dziękuję  😡 fajnie że się podoba  😉 ja zadowolona do końca nie jestem no ale... następnym razem będzie lepiej!

p.s. kurczę maciek to zawsze lepszą pogodę trafi 🙁 a w sobotę była dupa i padało. dopiero na N ok w miarę...
w Niedziele, było mega gorąco. Słońce dawało czadu.  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
03 sierpnia 2010 14:34
lubię taką pogodę 😀

w ogóle u mnie na dysku te zdjęcia wyglądają inaczej niż na stronie śk. u was też taka jarzeniówa wyszła? że kasztanowate konie to aż świecą na pomarańczowo?  👀 😁 nie wiem czy coś mi matryca pada czy jak  🤔 a komputer dopiero wczoraj z serwisu wrócił  😵
Sei u mnie wszystko ok ze zdjęciami są na prawdę bardzo fajne ; )
minęło już trochę czasu,więc piszę post pod postem..
a więc pytanie kto będzie na zawodach towarzyskich w Jeżowie koło Piotrkowa.
na Świecie koni są propozycje  🙂

ja będę robić foty i pomagać koleżance .
my niestety nie..zmieniamy  branżę😀 porywam Drapacza na wakacje ujeżdżeniowe<pewnie zajebiście się ucieszy😀😀) ale wybieramy się we wrześniu do Snycerza jeśli nie odwoła😀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
06 sierpnia 2010 11:36
Karla tylko uważaj żeby ze śmiechu sie nie przewrócił  😉 A nie udzielasz się na zawodach w powożeniu w Mikołajowie? Myślałam, że może będziesz.
Karla a gdzie na wakacje ujeżdżeniowe uderzasz?🙂
I po Jeżowie. Wszystko dość fajnie zrobione,po za rozprężalnią która była mega malutka.
Przyszedł czas na Napoleońską Zagrodę :  http://www.swiatkoni.pl/events-display/1943.html
Balajlama jedziemy z Drapaczem do SO Boguslawic do Pani Marii Warchol🙂
dzis dogadalam szczegoly z Panem Gloskowskim i juz nie moge sie doczekac przyszlego piatku 😅
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
12 sierpnia 2010 12:11
A na jak długo jedziesz? Pani Maria czepia się szczegółów, ale to bardzo ważne w ujeżdżeniu 🙂 Oczywiście musisz zdać relację z tego jak było 🙂
A ja mam takie pytanie, mianowicie: gdzie teraz trenujecie, jaki ośrodek możecie polecic? Nie chodzi mi o pensjonat, tylko o treningi sportowe, bądź rekreację. Byłabym bardzo wdzięczna za udzielenie odpowiedzi 😉
Constantia na calutki tydzien na poczatek, a potem jak dostane urlop to na dluzej🙂
jesli chodzi o skoki to teraz polecam osrodek  Marchwickiego- najlepszy moim zdaniem trener w Lodzi z super zapleczem🙂
my stoimy w Olence, ale tylko dlatego, ze wlasciciel konia nei zgadza sie na przeniesienie, no i my to nie sport ( swieza licencja w skokach 3) a dla mnei sport to dopiero od N w gore. Treningi mam z wlascicielem Drapacza.
Norquina   Life is too important to be taken seriously
14 sierpnia 2010 12:29
Czy mozecie mi polecic jakis pensjonat nocleg (dla czlowieka) kolo stadniny w Walewicach? Bo chce przyjechac z koniem na treningi i dla niego nocleg mam,tylko dla siebie czegos szukam. Znalazlam hotel w palacu (ale drogi) slyszalam tez o powozowni (ale nie moge znalezc kontaktu do nich). Podobno tez na przeciwko stajni sa jakies pensjonaciki ale moje poszukiwania namiarow w necie nie przyniosy oczekiwanych rezultatow 🙁
Bede wdzieczna za jakakolwiek pomoc  :kwiatek:
moze byc na PW
karolciaequilano   marzenia się spełniają
14 sierpnia 2010 15:24
a ja byłam dziś w naszej nowej stajni, obgadać kwestię przywozu koniucha i jestem meeega zadowolona z wyboru  😍  mam nadzieję, że zwierzak też będzie tam szczęśliwy
jedno zdjęcie z Centaura 🙂

Pozdrawiam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się