Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Nowiutkie zdjęcia z czwartku 🙂




incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
07 sierpnia 2010 08:12
Marcepana fajne 😜
a ten zadek w szpilkach na slomie na kogo tak wypinasz? 😎
Marcepana, zajebiste bikini 😎
Marcepana koncept na sesję ym... dość dziwaczny(zakładam, że w innych okolicznościach mógłby trafić np do wątku ,,nasza klasa itp"😉, ale figurę to masz idealną  😉
dokladnie 😎
Ja bym chciala zobaczyc miny rolników,zamierzajacych zbierac te baloty  😂 😜
Marcepana
Fajne bikini. Poza tym dosyc odwazna sesja. a zdjecia z wypieta pupa nie wstawiłabym do internetu.
Pursat   Абсолют чистой крови
07 sierpnia 2010 14:40
Śliczne zdjęcia, a przede wszystkim piękna dziewczyna. Ja jednak nie wrzuciłabym takich zdjęć. To co się dzisiaj dzieje w necie to przechodzi ludzkie pojęcie, te fotki mogą być wykorzystane przez kogoś w niezbyt fajny sposób.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 sierpnia 2010 16:08
Marcepana piękne nogi
Dziękuje 🙂 i macie racje skasowałam to jedno zdjęcie🙂
Zaraz zaraz... Taka edycja w istotny sposób narusza tok wątku. Wnioskuję o przywrócenie przedmiotowego zdjęcia!
Marcepanowa, piękne zdjęcia ale lepiej napisz gdzie można dorwać taki piękny strój?  😉
Marcepana...
fiu, fiu...
laska jak ta lala ;-)
jestem co prawda właśne w trakcie kursu foto... i niestety zaliczyłabym te foty do "sentymentalnych" bo walory artystyczne wg. reguł są żadne ;-)

dla mnie one są dziwne... znaczy cała koncepcja... stroju i szpilek na ściernisku...
ojtam, Wy tu o walorach artystycznych zdjęc, a tu przecież wątek gębowy... Modelka prześliczna (bikini także), miło popatrzec 🙂

A co do dostępności wątku - już dawno temu zapostulowałam, żeby "Towarzyskie" były dostępne wyłącznie dla zalogowanych, co zostało dyskretnie przemilczane.
Alabamki dawno nie było?  😎

spóźnione dzięki wszystkim za miłe słowa 😉
darolga   L'amore è cieco
10 sierpnia 2010 14:51


🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
10 sierpnia 2010 15:06
Darolga-mega pozytywne!



Zmęczona pani wychowawczyni na obozie sportowym  😁
martva, darolga, mega pozytywne! 🙂

to i ja się wetnę z dwiema swoimi. Na pierwszym ja po prawej 😉

plejadowa, swietne pierwsze zdjecie! jak mozna wiedziec gdzie koleznka dorwała taka piekna kiecke? 😜
emade, dziękuje 😉. Koleżanka dorwała ją u mnie w domu 😀 Z Pull&Beara'a bodajże ją mam ;p
pięknie dziewczyny🙂

my z siostrą robiłyśmy sobie ostatnio zdjęcie dla taty do ramki. i wyszło takie o:



a tu jeszcze sama-ja🙂
breva, ale masz prześliczną buźkę 😜
maracuja, heh dzięki🙂 ale wierz mi, to kwestia ujęcia:P bo zwykle tak na zdjęciach nie wychodzę:P a i buźka zwykle przesliczna nie jest😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 sierpnia 2010 20:59
a o mnie jeszcze pamietacie? 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 sierpnia 2010 21:03
yga to drugie to podczas PMS?  😂 😎 świetne fotki 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
11 sierpnia 2010 21:14
zab., to drugie to.. wiecej nie pije  😁
Yga to drugie jest mistrzowskie  😀iabeł:
jeny jakie dziewczyny re-voltowe to laski  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się