Farmerama.com

Mam fabrykę wełny  😅 (z owiec)
ushia   It's a kind o'magic
08 sierpnia 2010 20:15
Super 🙂
Swoja droga, ciekawi mnie ogromnie, po co ludzie kupuja w takich chorych cenach te produkty? Jajko za 400SG, z którym nic się nie da zrobić...
Bischa   TAFC Polska :)
09 sierpnia 2010 12:29
Ja to mam szczęście do skrzynek XXL . Za chwilę będę mogła postawić kolejną fabrykę - planuję strzyc owce  😀
Mam nadzieję , że jak więcej ludzi będzie miało fabryki to dorzucą do zleceń z domku farmerskiego .
ushia   It's a kind o'magic
09 sierpnia 2010 14:45
A mnie szlag trafia, bo nie moge dorwac wentylatorka do kaczek 😉
Bischa   TAFC Polska :)
09 sierpnia 2010 23:45
Mnie jeden wyskoczył z upraw  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 sierpnia 2010 23:50
No, skończyłam misję z truskawkami. Zajęła mi nieco ponad 4 dni.
Gratulacje dla wszystkich.

Ja mam wiatraczek i co z tego, skoro brakuje mi mnóstwo rzeczy do następnej fabryki. A zabójcze ceny za produkty się skończą i zarabianie też.
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
10 sierpnia 2010 08:18
Mnie wkurza ze nie mam jeszcze zadnej fabryki 🙁wez tu uzbieraj tyle tych pierdułek...ehm

Ta gra robi sie coraz dziwniejsza.
Bischa ja po prostu puzzli nie miałam wcale  😀
Przepraszam, za taki zapłon, ale byłam jeno we podróży  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
10 sierpnia 2010 22:58
Alicja_8 gdyby było za łatwo , byłoby ciągle nudno . A tak to się ciuła i ciuła te pierdółki , a jak się człowiek cieszy , jak może fabrykę postawić  😁
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
11 sierpnia 2010 08:20
Bischa L no ja ciułam i ciułam 🙂najgorsze to te floreny 🙁 bo nigdzie nie mozna ich zdobyc, trzeba kupowac.

no mam nadzieje ze chociaz na jedna fabryke uzbieram 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
11 sierpnia 2010 11:59
Ja mam już dwie - jajeczną i wełnianą . Teraz zbieram na kaczą  😉
Jakim cudem masz tyle materiału na fabryki? Kupujesz floreny czy wygrywasz skrzynki w kole?
Bischa   TAFC Polska :)
11 sierpnia 2010 12:47
Skrzynki w kole . Floreny olałam , tak jak wcześniej napisałam . Dużo materiałów mi wyskakuje też z upraw . Jestem na 53 poziomie też , więc z wyższych poziomów więcej wyskakuje rzeczy z upraw 🙂 Do kaczek mi dużo jeszcze brakuje .
Szczęściara 🙂 Ja już doszłam do dyni a z całego pola wyskakuje mi ledwie kilka gwoździ i desek 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
11 sierpnia 2010 21:14
Właśnie dostałam zlecenie z domku farmerskiego - w tym na 6 jajek  😀
ushia   It's a kind o'magic
12 sierpnia 2010 07:30
I jak cenowo? Bo mieli poprawic, podobno pierwsze zlecenia na produkty były haniebnie niskie
kurcze a ja chce mleczarnie no...takie zboczenie zawodowe <lol> i zbieram i zbieram gwozdzie
Bischa   TAFC Polska :)
12 sierpnia 2010 09:15
Generalnie za to zlecenie dostałam 1745 SG . Ale były tam też inne rzeczy , więc nie wiem jak się to cenowo rozkładało - zwrócę na to uwagę następnym razem.
Karla dla mnie niewyobrażalne jest to , że mleko dają kozy zamiast krów w tej grze  🤬 Kozy później powinny być  😵

Edit : Dostałam zlecenie na same jajka - 6 jajek , każde po 100 SG , z tego wynika , że obniżyli , bo za jedno na targu było o ile dobrze widziałam 400 ?
ushia   It's a kind o'magic
12 sierpnia 2010 21:29
Nie, w zleceniach podwyższyli, bo pierwsze przychodziły na 25-60 SG za jajko  😂
Na targu chyba spadły juz do jakichś 200, więc "tylko" 100% przebicia 😉
Dziewczyny, bardzo pilna sprawa  :kwiatek:
Kto dałby radę zająć się moją farmą od dziś do poniedziałku?   🙇
Napisałam już do Bischy, ale nie wiem czy da radę przeczytać, może też gdzieś wypodróżowała, poza tym nie ładnie ją tak nadwyrężać  😁
Proszę, proszę...


Edit: Już nie trzeba  😅
Dostępny jest nowy zwierzak- bóbr. Szkoda że od 73 poziomu . . .
Ostatnio w kole wygrałam 120 000 SG 🙂 a wczoraj nagrodę główną również którą okazał sie zbiornik z wodą  🙄
Bischa   TAFC Polska :)
14 sierpnia 2010 10:03
Szkoda , że tylko jeden zwierzak . Mam nadzieję , że będzie ich więcej , bo ja do tej pory miałam 2 zwierzaki do końca - kangura/osiołka i strusia .
ushia   It's a kind o'magic
14 sierpnia 2010 11:22
Bischa, a ile masz zagród? Zastanawiam się nad likwidacja części, bo jednak z pól szybciej PD idą. Albo wytnę las, który jeszcze mój mąż posadził - mam dobrze ponad 50 drzew
Podobno bedzie jeszcze wielbłąd, kangur i papugi
Bischa   TAFC Polska :)
15 sierpnia 2010 13:15
Kangur już był, potem chyba zlikwidowali i znowu ma wrócić. Kangura pamiętam z początków moich na farmie- w paszach wszystkie zwierzaki były.
Ushia na którym poziomie jest orzech laskowy? O ile takowego już masz, a jesteś 6 poziomów nade mną. Mam 21 zagród w tym dwie fabryki. Te 6 na dzikiej łące to pozostałości po misjach zoo- czekam na fabryki i po kolei je zmieniać będę w fabryki  😉
Szukam sąsiada, który dość często się loguje. Jeden za chwilę będzie na czerwono. Nie chcę żeby mi łąka zarosła, a mam pecha do sąsiadów. Połowa chyba wcale nie bywa w grze, na dodatek ma niskie poziomy i nie dostaję punktów za gratulacje.
Kami   kasztan z gwiazdką
15 sierpnia 2010 14:25
Edit - my już jesteśmy sąsiadami  😡
ushia   It's a kind o'magic
15 sierpnia 2010 17:03
deidre - daj znac kiedy będziesz to dostaniesz zaproszenie od Trolinki czyli Ćpakowej (w grze)
Ona bardzo porządnei gra, a własnie jej jeden sąsiad zczerwieniał
Jestem! Właśnie wyrzuciłam jednego sąsiada. Dzięki 🙂
Nick "maanja" jakby co.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się