sklepy internetowe

karolciaequilano   marzenia się spełniają
06 sierpnia 2010 18:07
Pudło było ogromne, że aż tego bata szukałam  😀 paczka nie miała żadnych śladów uszkodzeń, tak jak by go ktoś pakując specjalnie złamał ...
Pewnie go złamali specjalnie żeby stracić pieniądze na bacie i przesyłce🙂 eh..
czy ktoś zna ten sklep http://www.fenix.net.pl/ ?



Fenix to głównie hurtownia, nie wiem czy sprzedają też detalicznie.
A ja daję duży "plus" dla bergo.
Bardzo szybka wysyłka i dobre powiadamianie o aktualnym stanie zamówienia. Towar bez zarzutu  😉
Monny   bez odbioru .
07 sierpnia 2010 19:25
duży + dla mksklep 🙂
Błyskawiczna wysyłka 🙂
Pewnie go złamali specjalnie żeby stracić pieniądze na bacie i przesyłce🙂 eh..

Heheh popieram🙂 zapewne tak było  🤣
karolciaequilano   marzenia się spełniają
07 sierpnia 2010 22:25
koniara69, Balajlama - specjalnie dla Was wstawię zdjęcia... Sama się zastanawiam jak bez uszkodzeń ten bat mógł dojść, w tym pudle? Nie mógł moim zdaniem... 
p.s. tak ten bat był spakowany, zgięty na pół, tylko, że leżał na samym dole...
Ja wierzę, że on przyszedł złamany do Ciebie- ale bez sensu jest twierdzenie, że ktoś ze sklepów specjalnie go złamał przed spakowaniem i wystawianie sklepowi "wielkiego minusa" , zastanów się logicznie... Po co mieliby to robić?? Najprawdopodobniej pokryją Ci kolejnego bata wiec to dla nich jest tylko STRATA... a swoją drogą to powinno się przy kurierze sprawdzać paczkę aby spisać protokół uszkodzenia gdy coś jest zepsute- wówczas masz dla sklepu podporę, że stało się to w trakcie transportu, bo tak to każdy mógłby dzwonić, że a to spray się wylał, poproszę nowy- a poprzedni przelać do innej butelki a sklepowi wysłać pustą na dowód, to samo w sumie dotyczy wszystkich produktów pielęgnacyjnych, czy właśnie bat się złamał, bo sklep nie będzie kazał odsyłać, bo po co im złamany bat itd, sądzę, że wielu cwaniaków się znajdzie. Żeby nie było- nie oskarżam Ciebie o cwaniakowanie  😉 jednakże tak jak napisałam wcześniej- no nie ma sensu oskarżanie sklepu o złamanie bata przed spakowaniem, bo zahacza to o zwykłe pieniactwo w tym momencie...
karolciaequilano   marzenia się spełniają
07 sierpnia 2010 22:57
Balajlama- może źle to sformułowałam... choć tak sądzę, ze sklep źle zabezpieczył przesyłkę i nie widzę w tym pudle tego bata... Nie było wg mnie szansy zmieścić go w całości, prostego... Przy kurierze odbierałam przesyłkę i pudło nie nosi śladów uszkodzeń, itp. Uwierz, też nie widzę sensu oraz interesu sklepu w narażaniu się na dodatkowe koszty. Po prostu wnioskuję, z tego co zresztą widać, że bat nie mógł się tam zmieścić bez uszkodzeń... Zamawiane baty z innych sklepów były doskonale zabezpieczone, w prostych, długich kartonach. Tak z czystej ciekawości jeszcze Ciebie spytam, jak ty sądzisz, że ten bat, bez uszkodzeń, zgięć mógł się w tym pudle zmieścić? Jak mogli go zapakować prostego? Jak on teraz połamany ledwo się mieści ...
Pozdrawiam
Ok, ja nie napisałam, że był dobrze zapakowany- w żadnym z moich postów. Polemizowałam jedynie z Twoją teorią co do tego, czy bat został połamany w sklepie bergo bądź też nie. Jeśli wysyłali paczką kurierem to mogli go osobno spakować jako podpaczkę owijając nawet w samą folię bądź pakując w długie pudło i mogło iść dwoma paczkami- z tego co wiem nie zwiększa to kosztów wysyłki kurierskiej. Spakowali w jedną aby pakować jedną paczkę a nie dwie czyli teoretycznie minimalizowali koszty pakowania paczki 🙂 nie wyszło. Napisz im, zobaczymy co zrobią.  🙂
Balajlama ja też zamawiałam ostatnio bat przez internet, za sklepu GNL, był to bat o długość 110cm i był schowany w wielkie pudło, dużo większe od tego na zdjęciu no i doszedł do mnie w należytym stanie 😀. Ale moim zdaniem nie powinnaś aż tak bardzo negować wypowiedzi karolciaequilano być może ludzie ze sklepu przecenili jego wytrzymałość, bat był giętki, więc go zgieli i włożyli do kartonu a on po drodze pękł, nie musieli wcale go celowo łamać, myślę, że to tak się odbyło. A ona przecież ma prawo ubiegać się zwrotu pieniędzy.
nie polecam sklepu dlakonia.pl

4 tygodnie temu zamówiłam 2 wiadra witamin dla konia (dodam że kurierem aby mieć pewnośc że w ciągu max 3-4 dni dojdą)  tydz później przyszło mi jedno wiadro, okazało się, że czekają na dostawę świeżych i drugie doślą tydzień później, ok czekałam, dzwoniłam po obiecanym terminie gdzie są witaminy, nie ma, nie doszły do sklepu, więc czekam dalej, znów kolejny tydzień nie przyszły, kolejny telefon - bardzo przepraszamy, nie ma, nadal czekamy, to ostatnia dostawa bo witaminy zmieniają nazwę czy coś takiego, nie ważne. Witamin nadal u mnie nie ma, minął prawie miesiąc. Wczoraj napisałam do nich meila że jednak proszę o zwrot pieniędzy. Mam zamiar również zadzwonić do nich jutro.
Balajlama ja też zamawiałam ostatnio bat przez internet, za sklepu GNL, był to bat o długość 110cm i był schowany w wielkie pudło, dużo większe od tego na zdjęciu no i doszedł do mnie w należytym stanie 😀. Ale moim zdaniem nie powinnaś aż tak bardzo negować wypowiedzi karolciaequilano być może ludzie ze sklepu przecenili jego wytrzymałość, bat był giętki, więc go zgieli i włożyli do kartonu a on po drodze pękł, nie musieli wcale go celowo łamać, myślę, że to tak się odbyło. A ona przecież ma prawo ubiegać się zwrotu pieniędzy.

Tercet ja nie wiem czy wy nie czytacie co piszę- ja nie napisałam w żadnym z moich postów, że bat  został dobrze zapakowany halo!! Zanegowałam prawdopodobieństwo tego, że w sklepie złamali go przed spakowaniem specjalnie, co sama piszesz w swoim poście czyli zgadzasz się z moją teorią...
A co do zwrotu pieniędzy- tak ma prawo domagać się zwrotu, ale jak już pisałam wcześniej powinna sprawdzić paczkę w obecności kuriera, bo wtedy miałaby podporę/ świadka, że bat przyszedł do niej złamany a nie że sama go złamała co już również wcześniej napisałam... proszę dziewczyny czytajcie ze zrozumieniem wypowiedzi innych!!
karolciaequilano   marzenia się spełniają
08 sierpnia 2010 18:53
Myślę, że wątek mojego połamanego bata można zakończyć. Właściciel sklepu uznał reklamację i przyznał, że bat był źle zabezpieczony i pieniądze zostaną zwrócone. Sam był zdziwiony czemu pracownik spakował go w takie pudełko.
Zamawiałam razem z tym nieszczęsnym batem, ochraniacze skokowe HKM i jestem z nich bardzo zadowolona, zabezpieczone jak należy w folię i opakowanie, cena również bardzo kusząca 99zł za komplet.
Pozdrawiam 🙂

No to super:-) Dobrze, że sprawa pozytywnie została wyjaśniona i zakończona🙂
Pozdrawiam
wielki minus dla sklepu bandola- 2 mies temu zamówiłam absorbinę, zapłaciłam, mineły jakies 2tyg- cisza, piszę maila- otrzymałam odpowiedź ze właścicielka osobiście się tym zajmie, czas mija- nadal cisza. w kolejnych mailach napisałam, ze proszę o natychmiastową wysyłkę lub zwrot pieniędzy, odpowiedzi oczywiście nie dostałam. po kilku dniach przyszła kasa..
anetakajper   Dolata i spółka
13 sierpnia 2010 06:25
+ dla  http://cztery-kopyta.pl/index.php?route=common/home obsługa natychmiastowa. Ledwo kasa doszła, a już miałam przesyłkę  🙂
- dla www.okser.pl Jak zamawiałam to wszystko było na magazynie! zapłaciłam. A tu nagle bryczesów nie będzie takich jak chcę! no dobra niech będą inne. Po paru dniach okazało się że ochraniacze będą inne!! I na paczkę czekam już 2 tydzień! nie jestem zadowolona  🙁
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
13 sierpnia 2010 13:02
+ dla kegle- ściągnęli mi derkę siatkową, która podobno była 'niedostępna' przy okazji fantastyczny kontakt i sprawna wysyłka
+ dla Animalii   pasza miała w opisie dostępność 5-7 dni a ja ją dostałam po 3 dniach
duży + dla EQUI-SHOP
nie wiem, czy to dobry wątek, ale spytam: w którym sklepie mogłabym znaleźć czaprak Eskadron Cotton w kolorze plum? bo w dzień, kiedy złożyłam zamówienie wycofali go ze strony, bo już nie mają w magazynie.  👿 czaiłam się na ten czaprak już od jakiegoś czasu, już miałam go mieć, a tu kicha.
Dava   kiss kiss bang bang
19 sierpnia 2010 20:59
kolejny + dla animalia.pl


💃
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 sierpnia 2010 21:55
duży minus dla sklepu HERDZIK. rzeczy z katalogu internetowego można zamówić ale potem okazuje się że ich nie ma że przysyłają inne (bez zgody) cena też zmienia się jak w kalejdoskopie, raz są tańsze raz droższe. po czym Pani obiecuje odesłać różnicę, ale niestety tylko obiecuje. Duży minus, przede wszystkim za ciągłe zmienianie zdania i granie na zwłokę.
Edytka
kurczę, na stronie, z której miałam zamawiać, były bardziej fioletowe te plumy niż na patataju. ale dzięki.  😉
U mnie tradycyjnie + dla oksera, zamówiłam wędzidło rano, zapłaciłam rano, następnego dnia już paczka na poczcie  🙇
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
20 sierpnia 2010 08:43
ogromny plus dla equi-shopu  😅
przemiły kontakt, szybka dostawa, a do tego zapłaciłam mniej niż było to określone w mailu (blisko 50zł różnicy- płaciłam za pobraniem)  😅
kupował ktoś w sklepie pasi-konik.pl? wcześniej o nim nie słyszałam, a akurat mają tam owijki, które bym chciała.  🙄
Do Pasikonika to raczej w ciemno można 🙂
amigo  +
equishop + (to juz tradycja)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się