Poszukiwany/poszukiwana

aaale super.. świetnie wyglądają, tatunio i córunia 😜 quanta albo lostak pokiziajcie żółtą ode mnie 🙂
Od dłuższego czasu szukam klaczy:
[center]wlkp DALIA (siwo-tarantowata kobyła - biała) ur. 1997 po o: Bruk i m: Doza [/center]

Mam po niej córkę, a niestety co do losu klaczy informacje są różne - klacz stała w stajni "Iskra" a potem w stajni „Rotmistrz”Węgry i stamtąd ponoć trafiła gdzieś do hipoterapii koło Grudziądza.
Gdzieś po drodze był też handlarz ale nie wiem w którym miejscu...
Obdzwoniłam oba miejsca i nic - handlarza również.


Jeśli ktoś mógłby pomóc bardzo będę wdzięczna za informacje.



Nie jestem pewna czy to ta kobyła, ale bardzo podobna stoi w pensjonacie w Podlaskach koło Bydgoszczy. Przynajmniej charakterystyczny wygląd pyska mi się zgadza.
Nadal poszukuje koni:

Mandarynka ur. 2002  izabelowata m. Mimi o. Czersk I

Madame Pompadour  ur.2001 m.Mimi o.Czersk I

Iryda ur.1998  siwa m. Iskra o.Pekin

Infantka ur.1998  siwa m.India o.Pekin

Laszka kasztanka  ur. 1994  m.Oaza o.Leopolis (prawdopodobnie w okolicy Śremu)

Inwazja ur.1999
skarogniada/kara m.Iskra o.Czersk I (pare lat temu w ogloszeniu w Konskim Targu widzialam ze stala w woj. maz)

a także Buli i Bigot (m. Baffina a ojciec pierwszego Dar a drugiego Czersk I)
gniady wałach Leonidas (po Leopolis), gniady wałach Imbir (m. India o. Czersk I) , kasztan Rectus (po Leopolis)
Imperator (po Czersk) , kasztan Lelek Kozodój (po Czersk), skarogniady Lancet (po Czersk),

wszystkie pochodza z nieistniejącej już stajni w Środzie Wlkp.
jakby ktoś z Was wiedział cokolwiek o którymś z koni to bardzo prosze o PW
z góry dzieki
Poszukuję konia o imieniu FORT  xo
Koń pochodził najprawdopodobniej z Udorza. Ma teraz o 11lat.
Będę bardzo wdzięczna za info co się z nim obecnie dzieje.


jaka maść??
bardzo możliwe ze stoi w okolicach Orzesza. jeśli to on to jest dzierżawiony przez dwie dziewczyny na poziomie brazowej odznaki.
spróbuje dowiedziec sie więcej
Poszukuje informacji o koniu ESSEN. Maść ; Gniada. Rasa ; SP(?) XO (?) nie wiem. Wiem że wygląd poniekąd Araba (pysk , chód).
Koń stał w stajni ANKA w Ustce.
Wie ktoś może co się z nim teraz dzieje?


Budyniowa - Essen stoi w woj. podlaskim w Szumowie i jest na sprzedaż.
Chętnie dowiedziała bym się gdzie teraz przebywa wałach sp Hipodrom po Hipovicie.
Szukam klaczy DUNKA
MAŚĆ: gniadotarantowata (lampardzia)
WIEK: 15 lat
OJCIEC: Dandys/Dywizjon
MATKA: Remina/Piołun

Z naszej stajni podobno została sprzedana gdzieś na Pomorze?
Ciekawa jestem, co się z nią dzieje, jest użytkowana w hodowli? Jak jej temperamencik?  💘

Dołączam zdjęcie Dunki jako 4-latki i mam nadzieję na jakiś odzew. Bardzo mi na tym zależy  :kwiatek:
Poszukuję wałacha Ponor, matka: Ponka, ojciec: Czardasz.
ur.05.02.2001r.




i wałacha Baribal, matka: Barbaria, ojciec:Armando
ur. ok. 2001-2002

Poszukuję Klaczy Festina wlkp
ur. 2005, kasztanowata

duża gwiazdka na czole, dwie skarpetki na nogach (obie lewe)

Sprzedana w lutym 2007 w okolice Sokołowa Podl.
http://www.bazakoni.pl/horse_7240.html
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
15 sierpnia 2010 11:59
Szukam klaczy Bonita rasa wielkopolska, w tej chwili ma 13 lat, od klaczy Bajka, po ogierze Almanach, maść ciemno-gniada z półksiężycem w siwiźnie. Chciałabym się dowiedzieć, co się z nią teraz dzieje.
Słyszał/Zna/Wie ktoś może coś o koniu Baryton po Tenor de la Cour?
Chciałabym dowiedzieć sie co sie dzieje z klaczą MALINKA sp / Lordon - Melodia / ur. 2005, gniada, bez odmian na nogach
Sprzedana w maju 2007 w okolice Żyrardowa



Będe wdzieczna za jakiekolwiek informacje
Kasija, dziękuję - czekam na wieści - najlepiej na PW  :kwiatek:
Szukam klaczki DRP SABRINA, powinna mieć teraz 7 lat, pochodzenie austriackie, kasztanka, może mieć teraz ok 140cm w kłębie. Jakieś 4 lata temu sprzedana została w okolice Poznania, później ślad po niej zaginął.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
16 sierpnia 2010 23:00
Poszukuje wałacha pogrubianego konika polskiego - Rambo. Został on sprzedany w marcu br. w okolice Wrocławia do rekreacji. Będe wdzięczna za każdą informacje co z koniem, jak się sprawuje itd 😉)
aneta   foto by Tynka
17 sierpnia 2010 13:34
Witam, szukam infromacjo o klaczy Jaksa( ur. 1989) od Jak po Len- http://ogloszenia.voltahorse.pl/horse_16931.html
wiem, że od czasu jej sprzedazy dala już dwa źrebaki. Chciałabym wiedzieć jak się ma, czy dalej " tańczy" :P, a w zamian moge przeslac zdjecia z jej wczesniejszych lat🙂 pozdrawiam
Mehari   nic nie dzieje się bez przyczyny..
17 sierpnia 2010 14:44
A może ktoś wie gdzie teraz jest i jak się miewa SAVANNA - gniada klacz z malutką gwiazdką, teraz miałaby około 16 lat (jest chyba z roku 1994, na pewno z czerwca), po Savannah. W latach 1998 - 2001 stała w Szwadronie w Starej Miłosnej (dawna Legia), w lipcu 2001 została sprzedana gdzieś pod Sochaczew razem z siwymi: Mazurkiem i Heraklesem oraz gn. Łotrzykiem.
Na pewno miała tam źrebaki; pierwsze krycie po sprzedaży na jesieni folblutem Jumperem albo innym jakimś ze Szwadronu (z tego co pamiętam koło września była tam przywieziona w tym celu, ale mogę coś pomieszać).
Bardzo mi zależy na wiadomościach co się z nią dzieje, zdjęcia jej i jej źrebaków bardzo mile widziane. Była to moja ulubienica i bardzo żałuję, że wtedy nie mogłam mieć konia, bo na pewno kupiłabym właśnie ją.



Pozdrawiam.
Mehari, zaciekawiła mnie wzmianka o folblucie Jumperze który stał kiedyś w Szwadronie, a to dlatego że znam jednego wprawdzie wałacha Jumpera o którego przeszłości niewiele wiemy. Może to ten sam?
pamiętasz moze jak wyglądał?

Szukam informacji o wielkopolskiej klaczy Rossa, ur. 16.01.2005 r. w Koźminie Wlkp. Nie widziałam jej już pięć lat i bardzo chciałabym się dowiedzieć, co się z nią stało i jak teraz wygląda (zapamiętałam ją jako półrocznego źrebaka, teraz to już dorosła kobyła), bo to była moja pierwsza końska miłość.  🙂
Mam pytanie, kiedyś kiedyś, ponad 10 lat temu, rodzice kupili mi klacz z takiej podmragowskiej stajni w Żabieńcu, nazywała się Lila była najkochańszym koniem jakiego kiedykolwiek spotkałam  😍 niestety Lili już nie żyje  😕 uśpiłam ją jesienią gdyż miała 25 lat i straszne problemy zdrowotne. Lila wyhodowana była w ZZD Pawłowice, była po ogierze Likurg http://www.allbreedpedigree.com/likurg2 i po klaczy Czajka http://www.allbreedpedigree.com/czajka18
czy ktoś zna tą stajnie w Pawłowicach i Likurga albo Czajkę? Wiem, wiem, że te konie już dawno nie żyją, ale może ktoś coś kiedyś słyszał 😉
siemanko.  poszukuje konia, ktokolwiek widizal ktokolwiek wie, konia sprzedalam 8 lat temu ,ok 4 lata temu stacjonowal w Sopocie.Sukam go szukam moze znajde. moze cos wiecie. konik to kasztan ma teraz ok 13 lat. Księżyc, ojciec jowisz matka  kalkuta o ile dobrze pamietam
Tercet - postaw świeczuszkę Lilce na grobie ode mnie  😕
Mam chyba Jej zdjęcie sprzed jakichś dwóch lat - (robione zapewne na Waszym wybiegu) - tak mi się milo wtedy wspominalo czasy spędzone w Żabieńcu ... (na Lilce tez)

Powodzenia w poszukiwaniach informacji o rodzicach...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 sierpnia 2010 16:54
znam jednego wprawdzie wałacha Jumpera o którego przeszłości niewiele wiemy


Ile lat ma ten koń którego znasz i jak wygląda? Od jakiej jest matki?
ciekawi mnie los konia o imieniu Dekalog, powinien miec ok 5 lat, siwiejacy lub siwy po Grog,
a moze ktoś znal konia o imieniu Don, skarogniady wałach ok 9 lat, prawdopodobnie biegał w zaprzęgu...
pisze w imieniu koleżanki.
potrzebuje informacji o przeszłości klaczy GARDENIA wlkp matka Gracja wlkp ojciec Lord Włodek wlkp, ur w 1994r . z tego co wiem była wyhodowana w białym borze a znajoma zakupiła ją Gurazdy (Sianów), klacz prawdopodobnie miała wypadek z bryczką  u któregoś z poprzednich właścicieli a było ich chyba 4 , ma coś z klatką piersiową i nogami przednimi, dokładnie nie wiadomo co  jej jest, wet nie potrafi określić a my chcemy jej pomóc ale nie uda nam się jak nie będziemy wiedzieć co dokładnie się stało.o wszelkie inf na jej temat proszę kierować na pw!
Witam poszukuje jakichkolwiek zdjec czy informacji o klczy Sangria małopolska 1998 po Empik i Saga oraz ogiera o nazwie Grom małopolski 1996 po Empik i Granica .Bardzo dziekuje za wszelakie informacje🙂

to nie klacz sangria lecz Sangrita xo, kasztanowata, ur. 23.05.1998 roku w SK UDÓRZ
matka: SAGA xo, kasztanowata, ur. 10.05.1991 r w SK UDÓRZ, biegała na TWK Partynice, starty: 7 razy, I-sce w Derby Półkrwi 1994 r. (od Samba xo ur. 1986 r, po Dansing xo)
ojciec: EMPIK xx, kasztanowaty, (od Ea, po Parysów)
Znam tą klacz, ponieważ ją zajeżdżałam w stadninie i opiekowałam się nią. Posiadam jej zdjęcia z wieku źrebięcego i dorosłego (do 6-go roku życia)
Jeżeli Sonia wiesz coś na temat losów tej klaczy to prosze o kontakt na e-mail a na pewno się odezwę
kajo1985@wp.pl

szukam także inf. o :
kl. SAGA xo ur. 10.05.1991 r w SK UDÓRZ od Samba, po Dansing
kl. SANGRITA xo ur. 1998 r w SK UDÓRZ od Saga, po Empik
kl. SYRIA ur. 1992 w SK UDÓRZ od Sylaba, po Dansing
Szukam informacji na temat konia TANDIL . W latach '96-'97  stał we Wrocławskim Hippo Klubie. Był prywatny. Co się z nim teraz dzieje? Gdzie stoi?
Szukam jakichkolwiek aktualnych informacji  klaczy Melani oo < http://www.bazakoni.pl/horse_16564.html >
Szukam wałacha Nefryt (wlkp)
Matka : Nota
Ojciec : Correro
Urodzony bodajże w 2002 roku (pamięć mnie zawodzi i nie jestem pewna, czy w 2002, czy w 2001).
Maść siwa z początami hreczki w okolicach głowy.
Został sprzedany w lipcu/sierpniu zeszłego roku z Eranii (k. Ustronia Morskiego).
O sprzedaży wiem tylko tyle, że kupiła go kobieta.
Dosyć wysoki, ok. 170cm w kłębie.
Chciałabym sie dowiedzieć co się z nim teraz dzieje, bo był moim ulubionym koniem.
Jeśli ktoś coś o nim wie, to bardzo dziękuję za informacje.
Witam poszukuje konia o imieniu TANGO teraz ma ok.5-6lat  przebywał w strzelcach i tam się urodził matka TINA ojca nie pamiętam koń maści gniadej z łysiną fajny konik wiem że jakaś kobieta go kupiła ale go odsprzedała do szkułki w miliczu może ktoś z was wie coś o tym koniu ? Proszę o kontakt na PW🙂


Szukam jeszcze klaczy o imieniu WIWA klacz małopolska maści kasztanowej z odmianą na pyszczku urodzona 09.04.1997 matka:Wendeta X.O  ojciec: Gon m służyła jako koń rekreacyjny w HUCULE we wrocławiu nie wiem co się z nią teraz dzieje a zależy mi na niej ... Klacz z temperamentem 🙂😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się