... ślub :) ...

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 sierpnia 2010 09:29
edit85 dzięki  :kwiatek:
Ano tylko 5 dni  👀 tyle przygotowań, potem parę godzin i po wszystkim  😁

Jednego czego się obawiam, to to, że się moge popłakać ze wzruszenia na przysiędze  😡
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 sierpnia 2010 09:32
Ja też mam tylko 5 dni 🙂
I mam nadzieje, ze sie nie porycze na błogosławieństwie 😉
Ja się boje najbardziej tego, że się popłacze jak zaśpiewa moja siostra Ave Maria...albo na błogosławieństwie. Ale co ma być to będzie 🙂

Fakt, że to tylko parę godzin i po wszystkim ale tych wspomnień nikt nam dziewczyny nie odbierze 🙂
Nasturcja dzięki za pamięć 🙂 Oczywiście, Sabat w komplecie 😀

Koniczka
super, że się podobało 🙂

Już zdaję relację.
Jednym zdaniem - było przecudownie!
Wszystko udało sie jeszcze lepiej niż sobie wymarzyliśmy, chociaż nic z rana tego nie wskazywało. Ogromna nawałnica poprzedniego wieczoru, potem rano siedzę u fryzjera i okazuje się, że musimy zmienic koncepcję fryzury, bo mimo próby moje włosy się nie kręcą i w tym samym momencie zaczyna padać deszcz, a w radiu nadają kolejne nawałnice nad Mazowszem.
Ale na godzinę przed ślubem cudnie się wypogodziło, nie było też za gorąco.

Może zdam relacje po naszych obawach 😉
1) baliśmy się, że pomylimy się w przysiędze, bo mówiliśmy z pamięci - całe szczęście podobno powiedzieliśmy bardzo dobrze, a ksiądz cały czas czuwał
2) baliśmy się, że kazanie będzie pouczająco-strofujące, ponieważ mieliśmy kiepskie doświadczenia z księdzem, który miał udzielać ślubu - tu pomyliliśmy się na całej linii, ponieważ ksiądz był fantastyczny! uspokajał nas, podpowiadał, wygłosił piękne kazanie i na prawdę pięknie poprowadził całą msze, musimy mu za to podziękować
3)  zespół znaleźliśmy z internetu, nie mieliśmy o nich żadnej opinii, więc była lekka niepewność jak będzie - byli FANTASTYCZNI, rozbujali całe weseli, bawiliśmy się do rana nie schodząc z parkietu! fantastyczne głosy, muzyka, prowadzenie wesela i zabaw. Z czystym sercem mogę ich polecić każdemu, kto planuje wesele www.nightlifewarsaw.com - muzyka na poziomie, bez żadnych "mydełek fa" i tym podobnych

No i reszta też była super. Restauracja, jedzenie, fotograf(tu jeszcze czekamy na efekty pracy, ale ogólnie super sympatyczny i profesjonalnie zachowujący się, dziękuję Muffince za polecenie 🙂 ), pogoda, goście, kwiaty. Wszystko było cudowne i strasznie mi przykro, że to już po....
Tak na prawdę, wszystkich, których zatrudniliśmy mogę z czystym sercem polecić, jeżeli ktoś by chciał 🙂

opolanka mi najgorzej bylo wytrzymać na błogosławieństwie i podziękowaniu rodzicom, ale dałam radę 😉

Troszkę zdjęć na szybko, zrobionych przez siostrę świadkowej 🙂

samochód (niestety na pl. Grzybowskim zaraz po rezerwacji daty rozpoczęli remont....)

już po mszy

grupowe

i z naszymi fantastycznymi świadkami 🙂
T&N, wyglądałaś przecudnie 🙂 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 🙂
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 sierpnia 2010 12:03
T&N, gratuluję 🙂
T&N gratulacje! Ślicznie wyglądaliście 😉
edit85 opolanka Muffinka bardzo dziękuję  :kwiatek:
T&N, śliczne wyglądałaś.. Gratulacje 🙂
T&N - powtórzę za dziewczynami, ślicznie wyglądałaś!
tak dziewczęco.
Wszystkiego naj naj na nowej drodze życia  :kwiatek:
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
09 sierpnia 2010 19:45
gratlujacje i wszytskiego najlepszego dla swiezozaslubionej 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2010 07:56
T&N Bardzo się cieszę, że wszystko się udało i wszystkiego naj na nowej drodze życia  :kwiatek:
Śliczna z Was para  🙂 A gdzie jedziecie w podróż poślubną?

Jeszcze tylko 4 dni  😵 Chyba zaczynam mieć powoli stres czy wszystko pójdzie ok  🙄  🤦
Wczoraj był u nas skrzypek, który będzie grał w kościele razem z organistą  😉 Bardzo sympatyczny Pan. Zagrał nam kilka propozycji i w końcu wyraliśmy 5 (chyba 5  😡 )
Jeszcze raz dziękuję wszystkim  :kwiatek:
Już nie mogę doczekać się reszty zdjęć  🙂

Nasturcja-Renata na pewno wszystko będzie ok 🙂 
ja tego co grał organista w kościele w ogóle nie pamiętam, kwiatów na ławkach też nie widziałam, totalne zaćmienie 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2010 10:18
T&N  :kwiatek: Mam nadzieję, że będzie ok  😉

PS. Co to za tajemniczy młody (tak wiem, ciekawska jestem  👀  😡
A ja sie dowiedzialam, ze moja sala na przyjecie slubne na szczescie nie odplynela w tej makabrycznej powodzi..uff..jeden problem z glowy  🙄
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2010 10:45
Pndurska dobre wieści w takim razie  🙂
Nasturcja że mój (od niedawna 😉 ) mąż tajemniczy? absolutnie, całkiem jawny 😀
Bo na takie rzeczy jak kwiaty na ławkach czy ołtarzu szczerze mówiąc uwagi nie zwraca. Młodzi są zbyt podekscytowani a goście raczej patrzą na parę młodą, ewentualnie innych gości a nie na kwiaty. Dlatego też ja się przystrojeniem kościoła w ogóle nie przejmowałam.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
10 sierpnia 2010 15:51
T&N wszystkiego naj.. 🙂
rzeczywiście wyglądałaś cudnie 🙂

U mnie nie może być spokoju - okazało się, że dziewczyna, która bierze ślub przed nami przychodzi do kwiaciarni robić awantury  😲 Podobno kobitki już się przed nią chowają 🤔
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 sierpnia 2010 17:31
T&N Chodzi mi o Twój suwaczek  😉
rany, ale się zaniedbałam w tym wątku  🤣 ale obiecuje nadrobić !

T&N wyglądaliście prześlicznie

edit, Nasturcja - będzie OK.

Do naszego osobistego ślubu pozostały 4 dni  😉 Suknia już odebrana ale muszę zgubić ok.kg a ja tak kocham słodycze. Wczoraj mój małżonek kupił koszulę i buty  🤣  Z okazji tego, że jesteśmy po cywilnym mamy w parafii "szczególne" względy ale mam nadzieję, że ksiądz się pohamuje podczas kazania🙂 w każdym razie prosimy trzymać kciuki
To ja jeszcze raz wszystkim podziękuję za miłe słowa 🙂  :kwiatek:

Nasturcja na suwaczku nowe czterokopytne dziecko, w Młodych Koniach wrzucałam fotki 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 sierpnia 2010 02:45
galantova  :kwiatek: za Ciebie też będę 3mać kciuki

T&N aaaaaaaa, to lecę oglądać  👀 Gratuluję

PS. Co oprócz kwiatów można dać rodzicom w prezencie na podziękowanie?
Kami   kasztan z gwiazdką
13 sierpnia 2010 15:25
T&N greatulacje  :kwiatek:

Rodzicom można dać album z Waszymi zdjęciami - na przykład od początku znajomości do ślubu, albo zrobić sobie fajną sesję  🙂
Bo na takie rzeczy jak kwiaty na ławkach czy ołtarzu szczerze mówiąc uwagi nie zwraca.

ale fotograf zwraca 😎
E tam. Ja miałam w nosie jak bedzie ubrany kościół. Powiedział mi ksiądz proboszcz że będzie i to mi wystarczyło 😉
T&N  - wyglądałaś cudownie! jeny jaką Ty masz figurę, jak modelka 🙂😉


Nasturcja - wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 sierpnia 2010 07:55
Na tych zdjęciach bardziej w oko wpada świadkowa niż panna młoda.
A więc mam problem ,nie długo idę na ślub do kumpla .Wieki nie byłam na ślubach i nie wiem jakie teraz suknie czy sukienki się nosi .Pomóżcie będę bardzo wdzięczna, tylko żeby nie były zbyt młodzieżowe bo już jestem w średnim wieku (31lat) .
Dzięki wielkie za pomoc :kwiatek: 

Edit. literówka
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 sierpnia 2010 18:25
Zaraz mnie krew zaleje - przed chwilą zadzwonił organista, że musimy mu zapłacić za otwarcie chóru dla zespołu, który będzie grał na moim ślubie  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się