Re-voltowe Lobby Biuściastych

patataj   tyle smaku - we fraku
28 lipca 2010 13:54
żużka, u mnie to samo. Na brafitterze wyszło, ze koleżanka ma 70C, a nie 75B, a po tym co jej opowiadałam spojrzała na mnie niejako z politowaniem...
kupiłam dwa nowe, curvy cate tease me koralowo-czarny i panache porcelanke stripless brązową

niech mnie ktoś zastrzeli  😵
to i ja przetransformowałam się powypłatowo:
70/75B -> 65DD
i w końcu mam biustonosz, a nie ozdobną nakładkę na cycki.
z sześciu zamówionych tylko jeden leży jak powinien, ale... miło się mierzyło  😁
pierwszy sofcik w życiu, jest świetny i śliczny  💘
pony   inspired by pony
12 sierpnia 2010 19:49
oja, zmierzylam sie wg Waszych rad, i doslownie zaliczylam opad szczeny. Bo wyszlo mi 65D a przeciez ja mam serio maly biust, przynajmniej tak mi sie wydaje. Ale kupie jakis biustonosz w takim rozmiarze, moze zalicze kolejny, pozytywny opad szczeny🙂
pony gratulacje 🙂 tylko pamietaj, nie sam rozmiar sie liczy, ale tez ksztalt biustonosza.
Scottie   Cicha obserwatorka
12 sierpnia 2010 19:59
pony, nie chcę Cię rozczarować, ale 65D to takie maleństwo, że aż się dziwię, że kobiety potrzebują na "to" stanik 😉
pony   inspired by pony
12 sierpnia 2010 20:01
Scottie- ciezko zebys mnie rozczarowala- codziennie widze swoj biust i przeciez wiem, ze nie mam balonow. I w sumie masz racje, bo moge chodzic bez stanika.😉 A nazywanie biustu 'to' odrobine razi:P

sienka- w takim razie musze jeszcze ogarnac ten temat🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
12 sierpnia 2010 20:07
pony, o swoim też tak mówię, ale jeśli Cię uraziłam, to przepraszam 😉

Najbardziej chce mi się śmiać z kobiet, którym się daje polskie "G" i twierdzą, że to taka ogromna miska i że co one w nią włożą. Pokazuje na mój biust i mówię "TO JEST G" i milkną, bo ja też płaska 😉 tyle że 60 noszę.
pony   inspired by pony
12 sierpnia 2010 20:09
nieeee, Scottie, nie urazilas mnie🙂
Ja po prostu bardzo sie ciesze na mysl o tym, ze jest szansa, ze moj biust bedzie wygladal ciut lepiej jesli bede miala dobrze dobrany stanik, o🙂
A ja chudnę i biust mi "ucieka"  :/
Z 80C zeszłam na 75 D po skorzystaniu z tutejszych porad ale teraz obwody mi maleją więc lada chwila będzie mniej 🙁
pony, nie chcę Cię rozczarować, ale 65D to takie maleństwo, że aż się dziwię, że kobiety potrzebują na "to" stanik 😉

no dzieki, ja mam 65C 🤣 czasem B pasuje...
ale chociaz wygodnie mi sie jezdzi i nie musze sie martwic, ze cos dyndac bedzie jak nie zaloze stanika 😎
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 sierpnia 2010 06:51
65 D to malenstwo?  🤔 ja mam duze 70 E  i nie moge powiedziec ze to malenstwa..
Moje 70E (sprzed pół roku...) to może nie maleństwa, ale zaiste, nic imponującego.
Scottie   Cicha obserwatorka
13 sierpnia 2010 20:46
yga, mamy dokładnie ten sam rozmiar miski, generlanie ten biust się zalicza do małego 🙂  Tak jak Teodora, pisze: nic specjalnego. Poza tym 70E to inaczej 65F, a między F a D to dwa rozmiary różnicy, także porównaj sobie, jakbyś miała mieć 2x mniejszy biust 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
13 sierpnia 2010 20:51
jeżeli to mały, to nie chce pomyśleć jakbym wyglądała z dużym. I tak staników na mnie w Białej znaleźć prawie nie mogę.. 😵

Scottie-  :emota200609316: tzn ze mozemy pozyczać sobie staniki  😁

pony, o swoim też tak mówię, ale jeśli Cię uraziłam, to przepraszam 😉

Najbardziej chce mi się śmiać z kobiet, którym się daje polskie "G" i twierdzą, że to taka ogromna miska i że co one w nią włożą. Pokazuje na mój biust i mówię "TO JEST G" i milkną, bo ja też płaska 😉 tyle że 60 noszę.


W tym momencie przy swoim 60C poczułam się wklęsła 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
13 sierpnia 2010 22:21
yga, ale ja mam w obwodzie 10 cm mniej (lubię ciasno), więc może być problem 😉 Na marginesie dodam, że moja siostra miała problemy z oddychaniem w 65G (normalnie nosi 65G-70F w polskich push-up'ach), w którym ja w tym samym modelu, dokładnie ten sam rozmiar, zwężałam jeszcze o... 18 cm, bo był dla mnie za luźny 😉

Hija, no niestety, to są wszystko bardzo małe biusty 🙂 Ale ja tam widzę same zalety "płaskości", ostatnio nie umiałam funkcjonować w mega push-up'ie 60H, płaskie też nie skacze tak bardzo, więc ja się tam cieszę ze swoich rozmiarów 😉
ushia   It's a kind o'magic
14 sierpnia 2010 08:51
Ej, ale wielkośc biustu rzecz względna, duzo zalezy od ogolnych proporcji ciala. No i liczy sie jakosc, nie ilosc  😁
o wlasnie Ushia, swiete slowa 😁
przez Was nabawie sie kompleksow, a tak lubilam moj niewielki biust... 😀iabeł:
ushia   It's a kind o'magic
14 sierpnia 2010 10:02
ciri, w ramach terapii pooglądaj sobie "cycate" na ulicy - tesknisz do takich zwisów? Bo ja jakos niekoniecznie  😁
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 sierpnia 2010 01:16
gdzie kupić stroj kapielowy : miseczka E majtki M?.. allegro dało ciała..
yga jak jakis znajdziesz w przystepnej cenie, to daj znac. Ja sie raz nacielam kupujac wlasnie przez allegro. Bylo napisane niby ze 75 e i wlasnie mniejsze gacie, a dostalam stanik z obwodem, ktorym sie moge dwa razy opasac  🤔 I w ogole miski tak idiotycznie wyprofilowane, ze nawet po zwezeniu nie da sie normalnie nosic stanika nie obawiajac sie, ze ci nie wypadnie.
Mierzylam ostatnio 70f i fajnie lezal i jak mi ktos powie, ze mam maly biust, to go wysmieje!! Marze o zmniejszeniu i zazdroszcze wszystkim plaskim!!

yga, ale tak po zdjeciach patrzac, to ja daje sobie reke uciac ze jak sie zmierzysz to wyjdzie Ci cos odmiennego od 70E.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 sierpnia 2010 11:57
Oj Sienka.., ja wlasnie zawsze nosilam typowe 75 C, i czulam sie w nich strasznie niekomfortowo. Miseczki za male, nietrzymające=zły obwód, dlatego zdecydowałam się na zmierzenie biustu ktory był polecany w tym wątku. Mam 70e (duże E), w ktorym czuje sie rewelacyjnie, chociaz teraz po tabletkach musze chyba nosic wieksza o rozmiar miseczke.. 👀 Ale bardzo mi podpasowały. A zdjęć nowych dawno nie wstawialam, troche mi sie urosło tu i ówdzie dkatego może masz takie skojarzenia, chociaż ja do małobiuściastych nigdy sie nie zaliczałam 😉

edit:
I PO TWOJEJ RĘCE! 😜 😁

Jade na dniach nad wode i cholera jasna nie mam w czym wyskoczyc. Skonczy sie na tym, ze wyjde w swoim babcinym staniku  ! 🤔wirek:

Ostatnio chodzę też w 80D, bo byly w promocji za 6 zł 😁 wiadomo, że leżą gorzej, ale przynajmniej mam w co cyce ubierać, bo wszystkie biustonosze poszły do kosza..
yga ja sie po prostu zawsze wpatruje w Twoja figure i upajam mysla ze DA SIE taka miec 🤣

czyli mowisz ze wymierzona jestes i to jest 70E? Kurde, a tak lubilam moja reke...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
15 sierpnia 2010 13:37
Taak... chyba musze wstawic swoją figurę z bieżących dni.. 🍴 + ~3kg 😀

70E, teraz to juz nawet chyba F, ale rzucam tabletki, wiec pewnie na E stanie, bądź zmaleją do D 😉
A ja ostatnio kupiłam sobie stanik, który leży chyba najlepiej ze wszystkich moich, chociaż reprezentuje całkowicie inny rozmiar niż ten "mój" (mój to zależnie od kroju i momentu w miesiącu 60F-65E) , bo 70B 😁 I zapłaciłam za niego całe 10,20zł =D Jest cudny 😍
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 sierpnia 2010 18:05
ja dzisiaj znowu zawitałam do peachfield i tak jak myslałam- zmienił się mój rozmiar  😵 już nie jestem 65GG, tylko 60GG. poki co kupiłam 3 staniki w nowym rozmiarze, jutro muszę jeszcze poszperać w innych sklepach, tak żeby móc wymienić (znów) całą zawartość szuflady z biustonoszami
A ja swój nowy stanik odłożyłam do szafy i męczę biust w starym. No niestety, coś mi się zrobiło, chyba mam jakiś za wrażliwy biust teraz ponieważ ten nowy mnie uwiera, drapie itd 🤔 Miseczkę ma podszytą taka jakby siateczką...w sklepie nie zwróciłam na to uwagi. Męczę się z nim ponad miesiąc i nie mogę się przyzwyczaić.
kupiłam 60 i mam luźną . ; / przecież ja wcale szczupła nie jestem, maskra . przyzwyczailam sie do skracania obwodow - ale zeby w 60 tez?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się