Gdzie na urlop w Polsce?

Muffinka Golebiewski w Mikolajkach.

Emade splyn sobie kiedys Lupawa chyba ze ja masz juz za soba.
Myślałam o Mikołajkach ale jakoś wolałabym co innego. A miejsca szukam dla rodziców 😉
Aquarius SPA w Kolobrzego moja mama po pobycie weekendowym zostala na kolejny tydzien.
Wygląda ciekawie ale może jeszcze coś ktoś wie🙂
Kurczę, może jakies spa po prostu.
Odkopuję bo szukam pilnie miejsca w PL gdzie można pojechaćna tzw ekskluzywne wakacje 😉 Najlepiej gdzieś z fajnymi warunkami, dobrym żarciem, koniecznie basenem a jakby było do tego jeszcze jakieś masaże/sauny/inne atrakcje aby się zrelaksować to byłoby super. No i przydałoby się jakieś fajne/ładne miejsce gdzie można pospacerować lub coś pozwiedzac.
Polecicie coś? 😉


http://www.palac-wojanow.pl/

tu i tylko tu
byłam weekend i normalnie oczarowana jestem
do zwiedzania - inne Pałace, zamki, Jelenia Góra
super miejścówka
Dzięki, wyglada super. Ceny niezłe no ale skoro miałobyć luksusowo 😉
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
14 sierpnia 2010 14:56
Poszukuje miejsca gdzies na mazurach, w tych okolicach, gdzie są domki wolnostojace ale takie nie tylko duze, ale pzedwwsyztskim malutkie 2osobowe bo takie mnie interesują..

Gdzies gdzie będzie blisko do wody, ale tez moze las?
Gdzie bedzie spokój, cisza, i bedzie mozna zapomniec o zyciu miejskim.. Mysle o weekendzie, moze o 3 dniach ale nic dluzej.. Może ktoś cos polecic?

Bo jakos nie moge nic znaleźc na necie..
Jak małe drewniane domki w lesie nad jeziorem to tylko Marózek 😉
rybka tam taka pyszna że czasem jechało się tam tylko po to aby ja zjeść 😉
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
15 sierpnia 2010 09:51
Ale jakis konkretny ośrodek polecasz? Bo jak wpisuje w google to wyskakuje mi miliony róznych rzeczy  👀
Odkopuję z czeluści bo znów szukam miejsca na wakacje w PL.
Plan miałam taki aby jechać w tym roku z Młodym nad morze, ale chyba zmienimy plany i chcielibyśmy pojechać może do jakiejś Agroturystyki np na Mazurach...gdzieś w rozsądnej odległości od Warszawy i koniecznie z wodą do kąpania 😉 I jakimiś atrakcjami dla dzieciaków bo ma jechać z nami moja siostra ze swoimi dziećmi.
Polecicie coś?
scarlett   "może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze"
16 kwietnia 2011 19:32
Na wakacje polecam Suwalszczyznę <3
a konkretniej? Wiżajny i okolice. Dla wszystkich, którzy lubią wiochy zabite dechami.. Dla miłośników koni też jest genialnie.. tereny jak nigdzie indziej 🙂😉
Też mam pytanko.. apropo majówki  🤣

Gdzie można jechać nad morze w maju żeby nudno nie było?  Wiadome - Gdańsk, Sopot pewnie bo to duże miasta. A jak wygląda sytuacja w mniejszych typu Władysławowo, Mielno, Kołobrzeg ?  Dzieje sie coś czy pustki i nuda?  😉
A ktoś coś wie o Okunince nad jeziorem Białym?
Gillian   four letter word
17 kwietnia 2011 13:27
Aventia, w Kołobrzegu już się zaczyna coś dziać, w sensie napływu turystów - szczególnie z Dojczlandii. Atrakcji póki co żadnych nie ma, może coś się rozkręci na majówkę ale wątpię.
Ja polecam Pogorzelicę. Blisko do morza, ładne lasy i coś dla koniarzy: stadnina Czahary 🙂 Po prostu bosko.
A Łeba?
Gilian a nie wiesz może czy w maju nad morzem są czynne te wszystkie lokale co w sezonie? w sensie restauracji,barów, budek z goframi? Jakieś quady, windsurfing ?  😀

do jakiejś Agroturystyki np na Mazurach...gdzieś w rozsądnej odległości od Warszawy i koniecznie z wodą do kąpania 😉 I jakimiś atrakcjami dla dzieciaków bo ma jechać z nami moja siostra ze swoimi dziećmi.
Polecicie coś?

Agroturystykę tak, mogę polecić. Tyle, że nie na Mazurach a w znacznie czyściejszym regionie. To znaczy: polecam siebie www.e-agro.pl/starymlyn
Jezioro jest, konie są. Dzicz jest. 😉
Gillian   four letter word
17 kwietnia 2011 21:23
Aventia, teraz to mnie zagięłaś 🙂 szczerze mówiąc nie mam pojęcia bo rzadko zaglądam w te najbardziej pro-turystyczne miejsca...
Ale powinny być otwarte już w maju budki, większe knajpki są całoroczne a w pobliżu plaży jest ich mnóstwo 🙂

a u Strzeszynopitka to jest nawet lepiej niż na Mazurach, o!
Byłam miesiąc temu w Kołobrzegu. Otwarte były całoroczne knajpy tzn głównie na promenadzie i w porcie.
Kuracjuszy było sporo, większość niemieckojęzyczna, niewiele dzieci.
W marcu zamknięta była właściwie cała plaża, z uwagi na niewybuchy.
A to jeszcze Was pomęcze jednym pytankiem - Kołobrzeg to jest uzdrowisko, jest tam duzo ośrodków rehabilitacyjnych itp. Czy turyści to głównie kuracjusze ? Mnie zależy na miejscu tętniącym życiem, koncertami, osobami młodymi.  A moze w Ustce ktoś był, Łebie ?  😉
Gillian   four letter word
18 kwietnia 2011 08:36
plaża jest zamknięta nadal ale tylko od molo w prawą stronę - cała lewa jest dostępna. Zresztą to i lepiej, bo w prawą stronę do Arki są same kamienie 🙂
W tej chwili turyści przeważnie są 60+ 😉 ale w wakacje jak najbardziej pojawiają się młodzi, bo i więcej atrakcji jest 😉
ja byłam zarowno w ustce, jak i w łebie. Łeba była dla mnie za bardzo zatłoczona, za to Ustka cudowna. Ma swój klimat, śliczne kamieniczki, ślicznie tam  💘
strzeszynopitek dzięki 😉

na razie nakręcilismy się na wyjazd nad jezioro Białe🙂
Ja w zeszłym roku byłam nad morzem. Wyjazd niezaplanowany. Bo wracając z woodstocku wpadlismy na pomysł wypadu nad morze na 2 dni. W sumie bez kasy, z psem, z namiotami. Spaliśmy na plaży w namiotach 🙂 A w miejsce trafilismy super. Najpierw bylismy w Kołobrzegu gdzie był syf, masa ludzi i ochyda. Wiec rudzylismy w strone Dźwiżyna i po drodze natrafilismy na wioche z 2 blokami zwana Rogowem. Nie myslałam że w Polsce mogą być tak czyste plaże i tak czysta woda, bez glonów, mułu, śmieci itp.
Atrakcji to tam nie było, ale za to świetny kawał morza z piaszczystym dnem, bezpieczny dla dzieciaków i dla ludzi niepływających.
Na plazy w dzień może z 10 osob. Cisza, spokój. Jakieś 2 ośrodki wypoczynkowe tam były i pole namiotowe.
w tym roku też się tam wybieramy 🙂


Gillian   four letter word
20 kwietnia 2011 10:37
jest taka niepisana zasada, że na prawo od Kołobrzegu jest be, a na lewo raj 🙂 ja osobiście polecam okolice Grzybowa, Dźwirzyna i dalej bo plaże i otoczenie są naprawdę cudne. I CZYSTE!
Gillian
Dokładnie. Rogowo jest wlasnie w tych okolicach co napisałaś. czysto, cicho i pieknie 😀
A ja mam pytanie odnośnie Koszalina - a konkretnie o większe parki/ogrody do zwiedzania w nim lub w okolicy 😉 Co ciekawego "zielonego" mogę w Koszalinie zobaczyć? Chodzi mi tylko o zagospodarowania zieleni, inne atrakcje mnie nie interesują😉
Gillian   four letter word
20 kwietnia 2011 13:16
w centrum Koszalina jest dość spory park ciągnący się przez miasto - Park Książąt Pomorskich.
Chciałabym polecić Camping Stilo 🙂 Bardzo kameralne miejsce z niesamowitą atmosferą. Raczej nie dla tych co lubią się lansować na chodnikach takich miejscowości jak Łeba czy Hel  😉. Miejscowość maleńka, 20 km od Łeby, troche ponad 1 km od morza, 3 km do stajni która organizuje przejażdżki konne po czystej, pustej i szerokiej plaży, latarnia morska. Super miejsce dla osób starszych i rodzin z dziećmi ze względu na ciszę i spokój, jak i dla młodzieży. Samo pole namiotowe piękne i zadbane, również z domkami campingowymi.

http://campingstilo.nadmorze.pl/campingstilo/oferta.php
🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się