Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 sierpnia 2010 00:13
epk 😍 Dylu jest Słodkim ciasteczkiem ale po marsie wydaje sie maleńki 😁
Wergeel Tak jak mówi Tagii dawaj wiecej zdjec ja kocham na was patrzec 😍
Rtk Słuchaj kochana że Ty jeszcze młode piskle jestes wszyscy wiemy ale zeby zaraz tu epk-e o stan rozkładu posądzać 🤬..... przepraszam bije mi w dekiel ze zmartwień 😡

edit:
Normalnie sama Wrocławska Ekypa 😂 :kwiatek:
wątek zamknięty
Niestety ze zdjęciami kiepsko, mam jeszcze parę filmików, ale nie wiem czy tu mi wolno 😡

Konisko to 5-letni wałach po Brentano. Jestem z niego niesamowicie dumna, ponieważ po niespełna miesięcznym treningu w Niemczech bardzo poprawiła mu się motoryka ruchu, zaczął wyjeżdżać dobrze narożniki w kontrgalopie, robić półpiruety w stępie i całkiem dobre jak na tak młodego konia ciągi w kłusie. Strasznie się cieszę, że tak szybko zaprogresował, szczególnie że ma dobry charakter, chętnie pracuje i chciałabym móc wiązać z nim kiedyś jakieś większe plany.  🙂
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
17 sierpnia 2010 00:24
Beattle - no wreszcie się doczekałam fotek siwego  😀 Bardzo fajny zwierzak  🙂
wątek zamknięty
Busch, dziękuję za miłe słowa.  🙂
Wiesz, kiedyś w końcu trzeba wyjść z dziupli.  😂
wątek zamknięty
Mazia   wolność przede wszystkim
17 sierpnia 2010 08:08
Zapraszam do obejrzenia zdjęć mojej "smoczycy"  😉

http://peckiel.pl/inne/zagosciniec-sierpien-2010/
wątek zamknięty
Beattle, No wreeszcie, wreszcie. 🙂 Siwy potwór jest świetny! [i chyba dość wysoki?  👀 ]
wątek zamknięty
Sankaritarina, wysoki nie jest, taki w sam raz 😉  Dokładnie nie wiem, ile mierzy, ale myślę, że jakieś 166cm.  🙂
Co mi tam, podlinkuję 😎

kłus: 


tu już trochę bardziej "rozbujany" 🙂



i kontrgalop:


Przepraszam 😡
wątek zamknięty
Zairka, to się tak wydaje tylko 😉. Dylu jest wyższy od Marsa, ale drobniejszy, a przede wszystkim duuużo krótszy 😉. Mars był wielki taki ogólnie, ale jednak o jakieś 2-3 cm niższy od Dyla (tak około).
wątek zamknięty
Beattle - super kon! ale będziesz miała pociechę )

a ja dziś robiłam porządek w starych zdjęciach, ale znalazłam perełki 😉
Ritek - kostek na początku naszej współpracy 😉 Zdjęcie robione przez Lagunę:


Szalejące publika 😂:


Lusitano w stępie hiszpańskim:


poznajecie jeźdźca?  😎 (mam nadzieję że się nie zdenerwuje że wstawiam 😉 )



achh, te zdjęcia nastroiły mnei tak, że chyba dzisiaj wsiąde w końcu na niego  🏇
wątek zamknięty
rtk, a co teraz z Ritkiem się dzieje, tak notabene? 🙂
wątek zamknięty
Szalejące publika

Ja to bym dorobiła w photoshopie. 😁
wątek zamknięty
Ja nie umiem 🙁 Muszę się do kogoś uśmiechnąć, bo mam całą serię zdjęć z taką publiką ;-)

Monia, Ritek się padokuje w stajni u forumowej maciek
wątek zamknięty
Beattle, baardzo fajny koń! Ale.. w ogóle nie podoba mi się to jak jeździ Twoja trenerka, jej dosiad i to co robi z rękoma jest porażające. [zaraz się okaże, że to jakaś sława ujeżdżeniowa, ale raz się żyje 😉 ] Myślałam, że w Niemcolandii zawodnicy/trenerzy jeżdżą tylko dobrze i bardzo dobrze, a tu taka niespodzianka..
wątek zamknięty
Szczerze powiem Tobie, że ja również to widzę. Przy tym wszystkim jednak ma moim zdaniem sporo wyczucia i to się dla mnie w tej chwili liczy, zrobiła dużo dobrego z moim koniem (jeśli chcesz, mogę przesłać Ci zdjęcia i filmiki z "przed", żebyś zobaczyła, jak chodził 🙂😉. Możesz zapytać również quanty o opinię, ponieważ widziała Siwego wcześniej dwa razy na żywo pod siodłem.  🙂 Nie będę udawać, że moja trenerka siedzi niczym Anky - widzę jednak duży postęp ze strony konia i myślę, że to ważne. W ręku w tej chwili gdy wsiadam, mam mniej niż zazwyczaj i kontakt jest stabilniejszy, a praca zadu i rozluźnienie znacznie się poprawiły.
Jeśli chodzi o rękę - ja również widzę,  że nie jest ona postawiona książkowo w jednym miejscu, ale nie jest moim zdaniem nieczuła. Mogłabyś rozwinąć swoją myśl? Nie mam nic przeciwko konstruktywnym opiniom. 😉
wątek zamknięty
Beattle, to najważniejsze - że jest progres. Chodzi o konia i skoro jest dużo lepiej to niezaprzeczalna jest praca tego jeźdźca z siwym.
Nie podoba mi się dosiad, nie podoba mi się dziobająca i niespokojna ostroga co krok. Razi niesiedzenie w siodle w galopie. Ręka to nie tylko załamany nadgarstek ale po prostu ciągnięcie w tył, niestabilność kontaktu.
Ale widzę tylko kilka minut niewyraźnych filmików i z pewnością nie sięgam temu jeźdźcowi do pięt. Niemniej - przykro mi, że ludzie na takim poziomie nie dbają o to jak wyglądają na koniu, niezależnie od skuteczności - która jest oczywiście niepodważalna.
wątek zamknięty
Szczerze powiem Tobie, że ja również to widzę. Przy tym wszystkim jednak ma moim zdaniem sporo wyczucia i to się dla mnie w tej chwili liczy, zrobiła dużo dobrego z moim koniem (jeśli chcesz, mogę przesłać Ci zdjęcia i filmiki z "przed", żebyś zobaczyła, jak chodził 🙂😉. Możesz zapytać również quanty o opinię, ponieważ widziała Siwego wcześniej dwa razy na żywo pod siodłem.  🙂 Nie będę udawać, że moja trenerka siedzi niczym Anky - widzę jednak duży postęp ze strony konia i myślę, że to ważne. W ręku w tej chwili gdy wsiadam, mam mniej niż zazwyczaj i kontakt jest stabilniejszy, a praca zadu i rozluźnienie znacznie się poprawiły.
Jeśli chodzi o rękę - ja również widzę,  że nie jest ona postawiona książkowo w jednym miejscu, ale nie jest moim zdaniem nieczuła. Mogłabyś rozwinąć swoją myśl? Nie mam nic przeciwko konstruktywnym opiniom. 😉

A moze masz filmiki jak jezdzi bez patentu? 🤔
wątek zamknięty
Alona, czemu taka krzywa mina? Czyżbyś była kolejną zagorzałą przeciwniczką czarnej wodzy?  😉  Filmiki bez patentu mam jedynie z pierwszych kilku treningów; sama czarna wodza jest zakładana tymczasowo i nie po to, żeby przyciągnąć zwierzakowi pysk do klaty, lecz w konkrektnym i uzasadnionym celu. Zostanie zdjęta, gdy problem zostanie wyeliminowany, czyli jak zakładam w najbliższym czasie. Chętnie nagram film bez czarnej za dwa tygodnie gdy pojadę po konia i bardzo chętnie go Tobie pokażę.  🙂
wątek zamknięty
nasze dzisiejsze foty 😉
Paszczak ziewający

kłusim


galopiren

i jakieś ustępowanie  🙂


siedzę paskudnie... potrzebuje kogoś, kto na mnie nakrzyczy i 'posadzi' w siodle  😡
wątek zamknięty
Beattle, taki potwór żaden potwór 🙂

ententa, pięknie w czerni 🙂

Piorek z niedzieli

Fot. Kasia Kluba



Fot. Anaa
wątek zamknięty
Burza dziękujemy  :kwiatek:
Piorek tak pięknie wygląda w bieli! nie mogę się napatrzeć  😍
wątek zamknięty
Burza, jak wyniki?  😉
wątek zamknięty
olek, 57 z groszami 🙂 jestem zadowolona bo po dawnych doświadczeniach bałam się zblokowania na wjeździe, i 'zamknięcia' konia, a tu przejechany i cała lista rzeczy do roboty 🙂
wątek zamknięty
To jak tak skromnie, po zaje...pięknych zdjęciach Beattle, Rtk i Burzy  :kwiatek:



wątek zamknięty
Burza, a co jechaliście?
wątek zamknięty
L3 🙂
wątek zamknięty
Burza, jeszcze raz - świetna robota!!
wątek zamknięty
brawo  😉
wątek zamknięty
epk, olek, dzięki 🙂
wątek zamknięty
Burza mega gratulacje 🙂  😅 czekaj, czekaj, niech no tylko Cejloniasty wyzdrowieje 🙂
wątek zamknięty
Burza, Gratulacje! 😅
Idziecie oboje .... jak burza, no. 🙂 Oby tak dalej 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.