Kącik Ujeżdżenia

Busch masz na myśli 4, 5  czy 6-cio latki??
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 sierpnia 2010 07:42
Busch zapomniałaś, że ważne jest też kto na zagrywanym koniu siedzi 😉

Listy startowe do Bajardówka: http://www.skjbajardo.pl/listystartuje08-10.pdf
No to chyba żarty, że tylko tylu zawodników?
ha ha - to się okazuje zazwyczaj najważniejsze 😉
Ale i tak to zazwyczaj wyrównuje się w finałach 😉. Szkoda tylko czasem jak widać (nie mówię tu o Warszawie, bo nie widziałam, ale na dolnym śląsku miałam okazję oglądać niestety 🙁 ), że po prostu punktacja jest naciągana, bo koń handlowy znanego zawodnika/trenera i po prostu dobrze wygląda potem w papierze "finalista MPMK"
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 sierpnia 2010 07:47
Z tego co wiem na sobotę-niedzielę jest więcej (piątek się nie liczy do Mazovii). Ale to fakt, frekwencja na tych zawodach nie dopisała...
No to chyba żarty, że tylko tylu zawodników?

Miejsce na podium masz murowane  😁
caroline   siwek złotogrzywek :)
19 sierpnia 2010 09:00
No to chyba żarty, że tylko tylu zawodników?

a nie chodzi aby o termin? trzydniowe zawody w weekend poprzedający Mistrzostwa Polski (też trzydniowe plus oddalone o wieeele kilometrów)? kto rozsądny zdecydowaby się na start w takich warunkach...?

plus - być może - niestety ale jednak powtarzająca się opinia zawodników, którzy startowali w Bajardo wcześniej, że mimo starań organizatorów, podłoze na placach gdzie stoją czworoboki, niestety było zdecydowanie za trudne dla ich koni?

nie wiem. gdybam sobie, bo sama jestem nieco zdziwiona frewkencją - dotychczas zawody w Bajardo były zawsze bardzo oblegane.
Zgadzam się, jeśli chodzi o podłoże. Pozostawia wiele do życzenia, niemniej... są dużo gorsze pod tym względem miejsca.
Szaga 😂
a nie chodzi aby o termin? trzydniowe zawody w weekend poprzedający Mistrzostwa Polski (też trzydniowe plus oddalone o wieeele kilometrów)? kto rozsądny zdecydowaby się na start w takich warunkach...?


co ma piernik do wiatraka? czy regionalne gwiazdki startuja na mistrzostwach, lub na miedzynarodowych we Wrocku?

Lostak? Jak to jest z tym terminem?
caroline   siwek złotogrzywek :)
19 sierpnia 2010 10:05
co ma piernik do wiatraka? czy regionalne gwiazdki startuja na mistrzostwach, lub na miedzynarodowych we Wrocku?

edit
przejrzałam jeszcze raz listy
całkiem sporo zawodników, którzy brali udział we wczesniejszych eliminacjach MDC, figuruje na listach Mistrzostw. tym bardziej nie dziwi mnie ich absencja w Bajardo.
Ale spokojnie, przecież (chyba, że macie już dostęp do listy na sobotę i niedzielę) piątek się nie liczy do Mazovii, może kolejne dni będą bogatsze frekwencyjnie.
Wybiera się ktoś na Otwarte Mistrzostwa Ujeżdżenia na poznańskiej Woli?  👀
A kiedy są?
2-3 październik. Ja już zaczynam przygotowania  😁
Czyli ten sam termin co wkkwoskie czempionaty... no to szkoda...
Wybiera się ktoś na Otwarte Mistrzostwa Ujeżdżenia na poznańskiej Woli?  👀


możesz podać mi propozycje?
[quote author=Kowusiasta link=topic=11.msg680466#msg680466 date=1282209623]
Wybiera się ktoś na Otwarte Mistrzostwa Ujeżdżenia na poznańskiej Woli?  👀


możesz podać mi propozycje?
[/quote]

http://wzj.poznan.pl/d.php?d=propozycje&fuse=all&id=421


^
2010-08-05

18-19.09.2010

MR_B_Poznań , Poznań-Wola
lostak   raagaguję tylko na Domi
19 sierpnia 2010 18:32
moi drodzy, final MDC jest sobota / niedziela.  w poniedzialek wolne, we wtorek lekka praca, w srode transport/niektorzy przyjezdzaja do wroclawia w czwartek.  Co przeszkadza taki start koniowi, ktory jest w regularnym treningu?  wg mnie nic.  aromer, bajardo, wroclaw.

z koni, ktore sa w wawie i startuja  w malej rundzie we wroclawiu i regularnie jezdzily MDC jestem ja i Ilona, obydwie startujemy.

Jesli w bajardo bedzie zle podloze przed moim konkursem, to ja po prostu nie wystartuje, bo wroclaw jest wazniejszy.  ale wierze, ze organizatorzy majac swiadomosc jak wazny start czeka nas tydzien po bajardo, przed CC zrobia bardzo porzadne rownianie i ubijanie, zebysmy mogli z czystym sumieniem jechac🙂😉

to tyle.  z punktu widzenia konia, nie widze przeciwskazan.  po aromerze jest w swietnej kondycji.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
19 sierpnia 2010 20:38
caroline, możesz podać nazwiska tych zawodników co jest ich niby całkiem sporo? Bo jakoś chyba na inne listy patrzymy...
Ktoś coś wie na temat list na jutro w Bajardo? 20.40 a ich ani widu ani słychu...
poza tym, że to na dzisiaj...
hmmm, u mnie sie wyswietlaja na 21.08, czyli na jutro
o nie.. a u mnie na 20.VIII czyli na dziś....
a kogo Ci sprawdzić 🙂? Pani Dorota 13.52, Paa 14.52
życie jest takie niesprawiedliwe..... wszyscy maja a ja nie
disco  Co tam dzisiaj nabroiłas?
odpowiem dyplomatycznie, nie przypadłam do gustu pani sędzi.
a czy gdzieś są dostępne wyniki z Bajardo?
A kto sie wybiera na MP na Partynice? Bo ja planuje zawitac w niedziele.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się