... ślub :) ...

hej, hej jak tam 14 sierpniowe Panny Mlode 😀?
gdzie zdjecia i relacje 🙂 ?
Zaraz mnie krew zaleje - przed chwilą zadzwonił organista, że musimy mu zapłacić za otwarcie chóru dla zespołu, który będzie grał na moim ślubie  😵


no to nieźle :/ jak wyłudza kasę
bez sensu
Kami   kasztan z gwiazdką
16 sierpnia 2010 10:48
hej, hej jak tam 14 sierpniowe Panny Mlode 😀?
gdzie zdjecia i relacje 🙂 ?


Pewnie jeszcze odsypiają  😉
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
16 sierpnia 2010 10:59
[quote author=Makrejsza link=topic=34.msg677163#msg677163 date=1281893137]
Zaraz mnie krew zaleje - przed chwilą zadzwonił organista, że musimy mu zapłacić za otwarcie chóru dla zespołu, który będzie grał na moim ślubie  😵


no to nieźle :/ jak wyłudza kasę
bez sensu
[/quote]

Najbardziej mnie wkurza fakt, że dwa tygodnie temu mój narzeczony z moim ojcem poszli do organisty i powiedzieli, jaka jest sytuacja - facet powiedział, że ok, chór będzie otwarty. Na co wczoraj dzwoni do mnie facet z pretensjami, że on jest organistą i czemu on nic nie wie o naszym ślubie i że musimy porozmawiać o kwestiach finansowych!
Dzisiaj już dzwonił o dziewiątej rano i chce "ofiary" (jakiej ofiary, przecież on nie jest księdzem !) 50 - 100 zł. Aha, a ten organista, z którym rozmawiał Zygmunt z moim tatą, to nie jest właściwy organista tylko on  🤔
było pięknie!!!!!!! opowiem wszystko jak wrócimy z nad morza 🙂 Do zobaczenia  🏇
Pochwalę sie wam sesja, którą robiłam dla mojej znajomej (pewnie korci, żeby komentować wyjątkowo mało ślubna sukienkę, jeśli ktoś ma ochotę to prosze, tylko napisze od siebie że owa kobitka jest tak skromna jak jej sukienka :lol🙂








śliczna, bardzo mi się podobają takie skromne sukienki.
nie za bardzo wiem gdzie sie do was zwrócić z prośbą, chyba to bedzie odpowiedni wątek 🙂
moja siostra wybiera się na ślub i potrzebuje wpisać dedykacje do książki (encyklopedia zdrowia-poradnik). może znacie jakieś fajne dedykacje? 🙂
te od serca 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 sierpnia 2010 14:38
emi świetne zdjęcie  🙂 Zdam relacje wieczorem, bo zaraz spadam do stajni  😉 Na razie napiszę, że się wszystko udało. Zdjęć nie mam póki co żadnych  🙁 ale może w końcu ktoś mi jakieś podeśle  👀
A mi zostało równo 50 dni 🙂😉)
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
19 sierpnia 2010 19:34
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=34.msg679707#msg679707 date=1282138735]
Zdjęć nie mam póki co żadnych  🙁 ale może w końcu ktoś mi jakieś podeśle  👀
[/quote]

A to może pocztę sprawdź?  😉 Tleniony wysłał Ci na razie kilka sztuk.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
20 sierpnia 2010 14:14
Nic nie dostałam 🙁

edit sprawdziłam 3ciego maila  😉 Bardzo dziękuje za zdjęcia  :kwiatek: Wstawie później
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 sierpnia 2010 19:34
trochę nie w temacie, ale wybieram się jutro na ślub jako osoba towarzysząca, nikogo nie będę znała no i nie bardzo wiem jak się zachować.  Po prostu podejść i złożyć życzenia? Czy może należałoby kupić jakiś prezent? przyznam, że trochę się stresuję (ostatnim razem byłam na ślubie, kiedy miałam 6 lat  😡 )
smarcik Ja bym po prostu złożyła życzenia razem z osobą z którą się wybierasz a co do prezentu to uważam, że jeśli zostałaś zaproszona jako osoba towarzysząca to nie musisz nic kupować. A jeśli masz wątpliwości to trzeba było pogadać z osobą, która Cie zapraszała, ale teraz to chyba już po ptokach 😉 Nie stresuj się tylko dobrze baw 😀
smarcik, mam ten sam problem 😁
Dziś dostałam trochę znienacka zaproszenie na ślub, jako osoba tow. właśnie. Co zabawne, kolega, z którym idę też w zasadzie niespecjalnie zna parę - to jakaś daleka rodzina 😁
Teraz pytanie - co ubrać (mam dwie opcje odkładane właśnie na taką okazję, a teraz rozkmina pt. "jednak nie mam się w co ubrać 😁 ), jak to rozegrać z parą młodą itd, itp... Fuck. Poza kolegą nie będę tam znała NIKOGO. Miodzio... 😉
Powiem z własnego doświadczenia...młodzi podczas składania życzeń często nie "załapują" kto kiedy i co im życzył  😉 Więc tym bym się nie przejmowała, tylko właśnie składała życzenia z osobą z którą się idzie.

Dworcika a jakie "kreacje" bierzesz pod uwagę?
Moment...zrobię fotki i wrzucę 🙂
Ok, czekamy 😉
Kiszka nie zdjęcia. Z góry robione, więc wyglądam foremnie mniej - więcej jak ociosany klocek, ale co zrobić...





Kiedyś miałam wizję założenia różowej na wesele i żółtej na poprawiny, ale to była opcja "jakby mi się kiedyś przytrafiło iść na wesele". Żółtą kupiła sobie kiedyś siostra, więc po prostu jest. Różowa to wytwór wściekłości na fakt, iż nie znalazłam żadnej ładnej "małej czarnej" i szlag mnie trafił, a ta się trafiła za grosze  😂 Teraz nie wiem czy jestem na tyle odważna, żeby wyskoczyć w takim różu  😵 Żółta ma jeszcze szeroką taśmę do przewiązania pod biustem, ale jest gdzieś schowana. Z nią wygląda to dużo lepiej.

Do obu planuję (jeśli w ogóle coś z tego wezmę) czarne dodatki. Te na szczęście mam w komplecie 🙂

PS. Wiem, że w czymś co nie posiada ramiączek wyglądam kiepsko, co podkreśla kąt robienia zdjęć  😵

Edit.
Różowa mnie przeraża, bo mam wrażenie, że w niej robi mi się kufer jak w starych samochodach :|
To załóż żółtą, jak odnajdziesz tą szarfę do przewiązania pod biustem i dobierzesz jakiś fajny, wypasiony ale delikatny naszyjnik to bedzie super 😉
No i git 🙂
Troszeńkę szkoda mi różowej, ale mam wrażenie, że wyglądam w niej jak mała komoda 😁
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
21 sierpnia 2010 17:09
rozowa mi sie nie podoba, ale to kwestia gustu. no i ty w niej wygladasz nie za dobrze. za to zolta jak najbardziej 🙂
No i wątpliwości rozwiane 🙂 Różowa sobie powisi 😁
Makrejsza - kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

Emi - zdjęcia prześliczne 🙂
Dworcika,  żółta!!! W sam raz na wesele latem 🙂
emi, bardzo fajne zdjecia w klimacie 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 sierpnia 2010 10:51
Wrzucam kilka zdjęć po ślubie i z wesela. Daje w linkach, bo blue connect mi troche zamula i wieki by mi zajęło ich zmniejszenie  😉

fot. M. Stuczkowski  :kwiatek:










Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
22 sierpnia 2010 16:26
nigdzie nie moglam kupic bezowych butow do mojej sukienki do cywila, w calej kolonii nic nie znalazlam nawet. na ebay kupialam, ale teraz sie boje czy beda pasowac...jak cos to zwroce. tylko juz czasu nie mam...

Ja już po ślubie braciszka..

Stresu było co nie miara ale wszystko udało się fantastycznie.. 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
22 sierpnia 2010 17:12
to poopowiadaj wiecej!!!  😁

my mamy tylko 4 tygodnie jeszcze  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się