... ślub :) ...

Wiem Gienia, wiem 😀 Notabene ladne buciki!  Ja juz wybralam fryzure. Jak to okreslila moja swiadkowa- a la czupiradlo 🙂😉 a ona bedzie po prostu w greckim stylu. Mam tylko problem z bizuteria.Nie mam kompletnie pojecia co wybrac🙁  Mozecie powiedziec co mialyscie na szyi/ uszach ?? Przymierzalam na przyklad rozne stroiki w salonie sukien slubnych, ale mi sie nie podoba taka opcja.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
22 sierpnia 2010 18:53
wiessz, ja bede miec do kosciola czerwone korale, wiec lepiej nie bede doradzac bo mam "ostry" gust  😉 do cywila do mojej czerwonej kiecy bede miec cremowo-lososiowe perly.

wlasnie perly, one zawsze pasuja, sa klasyczne i eleganckie 🙂
No nie no. Do prawdziwej wypasionej sukni korale 🙂😉) hihi tzn to nie dla mnie, choc wierze, ze ci bedzie bardzo ladnie. Myslalam nawet o jakiejs pseudo srebrnej bizuterii.. ale heh.. nei wiem. Pewnie bede latac w ostatnim momencie!
Nasturcja-Renata wszystkiego naj na nowej drodze zycia.
Bardzo ładnie wyglądałaś 😉
Nasturcja-Renata - cudnie wyglądasz
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
22 sierpnia 2010 20:27
Makrejsza - kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Dzięki śliczne. Wszystkie pokłady pecha chyba wykorzystaliśmy podczas przygotowań, bo było cudownie 🙂 Bryczka przyjechała na czas, pogoda była jak na zamówienie, właścicielka zajazdu w organizacji przeszła samą siebie, no i orkiestra była cudowna - dzisiaj na poprawinach było pełno jedzenia, bo wczoraj wszyscy byli ciągle na parkiecie (a jedzonko było świetne) 🙂
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
22 sierpnia 2010 20:28
renata, wygladalas slicznie w tej sukni, dopiero zobaczylam post z fotkami 🙂 moje gratulacje 🙂

makrejsza, gratulacje 🙂 ciesze sie, ze wszytsko sie udalo  😉 fotki, fotki!!!  🤣
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
22 sierpnia 2010 20:31
Fotki będą najprawdopodobniej jutro, jeśli się fotograf wyrobi 🙂
edit: Dzięki za gratulacje, po tych wszystkich perypetiach na prawdę miałam stresa niesamowitego...

Renta, świetnie wyglądałaś 🙂
[quote author=Cierp1enie link=topic=34.msg683033#msg683033 date=1282428612]
Makrejsza - kochana wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!


Dzięki śliczne. Wszystkie pokłady pecha chyba wykorzystaliśmy podczas przygotowań, bo było cudownie 🙂 Bryczka przyjechała na czas, pogoda była jak na zamówienie, właścicielka zajazdu w organizacji przeszła samą siebie, no i orkiestra była cudowna - dzisiaj na poprawinach było pełno jedzenia, bo wczoraj wszyscy byli ciągle na parkiecie (a jedzonko było świetne) 🙂
[/quote]


jeny nie mogę się doczekać fotek
jak chcesz amatorskie z końmi, a zwłaszcza z Twoją niunią to pisz
zawsze mogę przyjechać do Jaro
tylko popołudniu 🙂
Jesteśmy po...było cudownie miałam cudowne wesele...ta atmosfera te emocje...
landi - to super czekamy na fotki

ach jak ja bym chciała mieć też jeszcze raz wesele 🙂 hehe
dziekuje wszystkim za pochlebne opinie na temat zdjęć :kwiatek: wrzucam jeszcze kilka, bo bardzo mi się podobają- fajnie, że młodzi byli wyluzowani i spontaniczni, mimo że zdjęcia były robione 3 godz. przed ślubem ❗
Nasturcja-Renata gratulacje!






Ulena   Sky is the limit!
23 sierpnia 2010 09:50
a ja właśnie umieram w pracy po dwudniowym weselu przyjaciółki. chyba za stara jestem na tak długie balety. Pogoda jak na zamówienie, nie za gorąco- sala z klimatyzacją. Trzymam kciuki za najblizsze re-voltowe śluby bo podobno to już ostatni tak piękny weekend w te wakacje

Nasturcja- bardzo podoba mi się klimat jaki uchwyciłaś na zdjęciach, taki humorystyczno- groteskowy. coś pięknego
Witajcie po dłuższej przerwie 🙂
Wróciliśmy już z urlopu.
Jeśli chodzi o nasz ślub i wesele to było cudownie. Najpierw piękna oprawa w kościele, czytali nasi przyjaciele a moja siostra śpiewała m.in. Ave Maria 🙂
Pogoda nam dopisała, pięknie świeciła słońce. Mój mąż gdy przyszedł po mnie - popłakał się. Do dziś przy mojej mamie nie mogę o tym wspominać bo zaraz płacze...ehh.
A wesele? Było piękne, zabawa do 6 rano a potem od 14 poprawiny do 1 w nocy. Byliśmy zmęczeni ale szczęśliwi.
Czekamy na fotki od fotografa.
Teraz dodam kilka amatorskich zdjęć z przed kościoła🙂
I jeszcze raz dziękuję za pamięć  😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 sierpnia 2010 10:14
edit85 - cudownie wyglądałaś, piękna suknia!  😍

Nasturcja-Renata - śliczniee!
edit85, pięknie widzę ze taż wybrałaś koka i długie kolczyki i nic na szyję 😀 dokładnie tak jak ja 😀
Jednak ta suknia prezentuje się pięknie na każdej pannie młodej 😀
Wszystkim świeżym mężatkom wszystkiego naj naj na nowej drodze 😀
maleństwo   I'll love you till the end of time...
23 sierpnia 2010 11:34
emi, foty są super! Kurczę, jeśli przyjdzie mi kiedyś brać ślub, to Cię normalnie wynajmę 😉

Nasturcja, wow, nie poznałabym Cię. Ślicznie wyglądałaś, a i zdjęcia nawet sympatyczne, podoba mi się, jak Twój mąż w karecie robi taką minę "łaaaaa, ślub wzięliśmy". I te z tańca też mi się podobają.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2010 17:34
Muffinka, Cierp1enie, Gienia-Pigwa, Makrejsza, emi, martva, W&W, maleństwo bardz dziękuję  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:

Makrejsza wszystkiego naj na nowej drodze życia  🙂

edit85 ślicznie wyglądałaś. Fajnie, że wesele udane

Ulena to nie moje zdjęcia  😉
Nasturcja-Renata, dziękuję. Ty też pięknie wyglądałaś. Pogoda nam dopisała 🙂
ślub i wesele się udały 🙂 było super. Niestety muszę usunąć linka do albumu weselnego, gdyż zaglądają tu nie tylko sympatyczni ludzie 🙁
edit85 - ślicznie wyglądałaś i cudna suknia


galantova - piękne zdjęcia 🙂 cudowna para młoda, a Pani Młoda nie wygląda jakby urodziła dziecko 🙂
Galantowa, Gratuluję!
ślicznie wyglądaliście i widać, że zabawa udana.
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
24 sierpnia 2010 10:07
galantova, slicznie, kiecka krotka naprawde wystrzalowa 🙂 bardzo mi sie podobalo  🙂
buu a mi fotki się nie wyświetlają ;(
emi bardzo podoba mi sie zdj drugie, te duze okna, ciemnosci i para mloda- cudne 🙂

galantova dostaliscie wersje bez "ksiazki"? drazni mnie ten ciemny pasek na srodku...
emi piekne zdjecia! a sukienka taka lekka, sliczna! mlodosc, swiezosc i lekkosc bije 🙂 cudnie!
A gdzie podziewa się opolanka  🤬
galantova, gratuluję 🙂 Właśnie przeglądam zdjęcia 🙂

Moja różowa kiecka (na żywo ona wpada bardziej w fuksję, ale aparat sobie z tym nie radzi...) idzie na wesele. Na mojej Siostrze o.O Okazało się, że na Niej leży bardzo fajnie i mówiąc szczerze zazdrość mnie w tyłek ugryzła 😁

Do żółtej będą doszyte cieniuteńkie ramiączka (czarne), bo mi z cycków zjeżdża, a niestety w tej chwili nie da rady tego zwęzić.
Dumam nad fryzurą, ale pewnie nic nie wymyślę. Podetnę grzywkę, bo już czas, zepnę trochę, żeby uszy odsłonić, tył rozpuszczony. Proste, bez cudów będą.

Dziękuje za pochlebne komentarze na temat moich zdjęć 🙂

galantova Gratulacje, pięknie wyglądaliście szkoda, że fotograf nie do końca dobrze pracował: niektóre zdjęcia są nie ostre i mógłby wrzucić je do photoshopa i choć trochę się wysilić przy obróbce-chociażby usunąć świecenie się twarzy. Nie miej wszystkiego dobrego na nowej drodze 🙂
Dworcika, pokaż sie pozniej w swojej kreacji 🙂
galantova, pięknie wygladaliscie! A ty w tej sukience to szał!!!!! Gdzie było wesele? Może byc na PW 🙂
emi, nadal jestem pod wrazeniem Twoich zdjęć!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się